Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

08 cze 2012, 20:08

Siedzą poubierani w stroje narodowe, flagi, wuwuzele i flagi na balkonie i w aucie. Istne szaleństwo
Prawdziwi kibice :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczynki dodałam do sklepiku kilka ciuszków do sprzedania, zapraszam
A byłam i chętnie zakupię. Wysłałam Ci wiadomość na PW.

Dziewczyny stawiam :ico_tort: na moje urodzinki, ale wstydzę sie powiedziec które. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

08 cze 2012, 21:21

sylwiab0000, To życzonka się należą!!! Wszystkiego najlepszego dużo szczęścia i spełnienia marzeń!! Sto Latek!

[ Dodano: 08-06-2012, 21:36 ]
sylwiab0000, wysłałam Ci wszystkie dane na PW :))

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

08 cze 2012, 22:05

meggi_24 no to gratuluję,będzie parka :ico_brawa_01: .Spora jest bo moi chłopcy mają niecałe 300gram
co do wystawiania to też chciałam ci właśnie radzić żebyś tu wystawiała :ico_oczko:

sylwiab0000, zdrówka dla synka :ico_sorki:
Wszystkiego najlepszego :ico_tort:

Moje maluchy w końcu się rozkręciły i już fajnie kopią.Nawet mąż miał okazję poczuć :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

09 cze 2012, 06:23

Agnieszka, też mi się wydaje że sporo. Ale ja ostatnio przesadzałam z jedzeniem. teraz się pilnuję żeby nie podjadać między posiłkami. Niby nie przytyłam za dużo, ale potrafiłam 2 kg przytyć :ico_placzek: ale nie ma co pierwszej młodości nie jestem więc trzeba z głową podejść do jedzonka :ico_haha_01:

Nasza maleńka też już kopie, nawet Bartuś ostatnio miał okazję. Tak mi się z niego śmiać chciało jak poczuł. Zaraz do brzuszka zaczął mówić: " to ja twój braciszek, kocham Cię" To było takie słodkie. Do tej pory mówił że kopie ale nic się nie działo.

Wybraliśmy imię dla naszej kruszynki, w zasadzie to tylko ja jestem przekonana na 100% a mężulec mi uległ :-D A mianowicie będzie Antosia :))

I mam jeszcze jednego newsa, kupiliśmy wczoraj wózek. A tak na marginesie nie wiecie kto chce kupić używanego BREVI OVO błękitny. Głęboki, Spacerówka i nosidełko + akcesoria. Musze na tablicy wystawić.
Mężulec powiedział, że dla dziewczynki nie chce mieć nic niebieskiego i pojechaliśmy pooglądać wózki i trafiliśmy na promocję. Wózek kosztował normalnie 1400 zł a został przeceniony na 790 zł i ma głęboki, spacerówkę i nosidełko. Promocja miała trwać do wyczerpania zapasów. I wzięliśmy go :)) Jak się orientowaliśmy to ok 500 zł były używki :)) także jesteśmy bardzo zadowoleni.

A oto fotki:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

09 cze 2012, 09:56

meggi_24, Agnieszka, dzięki za życzenia.

meggi_24, przelew już zrobiony ale pewnie kasa wpłynie do ciebie w poniedziałek
Moje maluchy w końcu się rozkręciły i już fajnie kopią.Nawet mąż miał okazję poczuć
Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to ja twój braciszek, kocham Cię" To było takie słodkie.
Naprawdę bardzo rozczulające, aż mi zakręciła się łezka jak czytałam.

meggi_24, bardzo ładne imię dla dziewczynki. Gratuluję zakupu wózeczka w bardzo okazyjnej cenie.

Chłopaków wyprawiłam na spacer, bo muszę ogarnąć chałupkę.
Całe szczęście ja nie muszę myśleć o nowym wózku bo jak kupowaliśmy dla Szymona to kupiłam czerwono-szary Chicco Tour 4, który pasuje i dla chłopaka i dziewczynki. :-)
No ale ja czuję, ze będzie drugi chłopczyk.
No dobra zmykam bo robota czeka.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

09 cze 2012, 14:57

sylwiab0000, ja też czułam że będzie drugi chłopczyk a tu taka niespodzianka :))
W poniedziałek Ci wyśle te rzeczy :)

[ Dodano: 10-06-2012, 15:31 ]
U nas dziś bardzo parny dzionek, właśnie przeszła szybka ulewa i powietrze się trochę polepszyło. Miałam nadzieje na spacerek po obiedzie a tu nici. :ico_olaboga: Ciężko jest cały dzień wytrzymać z Bartkiem w domku, jest bardzo żywym dzieciakiem :ico_olaboga:
Ach ta pogoda.

Poza tym od kilku dni dopada mnie zgaga i co najgorsze wieczorami. Jeszcze co zauważyłam, to że jak rano wstaję brzuszek jest taki płaski a jak przychodzi wieczór tak mnie wypycha że hej. Ciekawe od czego t zależy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 11-06-2012, 09:04 ]
Sylwio paczka została do Ciebie wysłana :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

11 cze 2012, 09:18

A mianowicie będzie Antosia :))
ładnie
I mam jeszcze jednego newsa, kupiliśmy wczoraj wózek.
:ico_szoking: szybka jesteś.ja będę zamawiała z zagranicy ale na razie nie mam kasy więc muszę poczekać do września
Poza tym od kilku dni dopada mnie zgaga i co najgorsze wieczorami.
Ja też mam zgagę od kilku tygodni i najwięcej popołudniami i wieczorami właśnie.
Jeszcze co zauważyłam, to że jak rano wstaję brzuszek jest taki płaski a jak przychodzi wieczór tak mnie wypycha że hej. Ciekawe od czego t zależy
też tak mam.Myślę że po pierwsze to kwestia tego że jeszcze macica ma sporo miejsca w miednicy i prze noc się tam trochę ułoży a w ciągu dnia "wypchnie".No i w ciągu dnia jak jemy jelita też trochę wypchną ją do przodu

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

11 cze 2012, 11:00

meggi spory twój maluszek mój to przy twoim zaledwie 390 gr.a etap ciąży ten sam ale córa też się duża nie urodziła 3 kg. A ja nadal nie wiem co mam ale w pakiecie jak maluch podrośnie mam 3d.Normalnie w cenie tych 100 zł za wizytę

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

11 cze 2012, 11:36

fortunata_fofa, Ja Bartusia urodziłam 3960 także się nastawiam że będzie duże dziecko :))

Agnieszka, kupiliśmy wózek bo dla nas to była okazja. W tym tygodniu na tablicy chce po Bartku wystawić.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

11 cze 2012, 12:26

hej :)
Melduje się po wizycie... lekarz powiedział że jest to dziewczynka jak w pysk strzelił :ico_brawa_01: Wszystkie narządy są w normie, prawidłowo się rozwija i ma 475 gram. Serduszko puka że hej.
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Planów żadnych, bo mały gorączkuje. Sam nie wiem co mu dolega, bo oprócz gorączki nic się nie dzieje. Może to przez ząbki?
u nas to samo było ostatnio ,przez ząbka bo na dole wychodzil miała Maja goraczke bo ani kataru ani nic tzn że przez zęby :-)
ja dawalm czopki albo syropek

sylwiab0000 Wszystkiego Najlepszego :ico_tort: :ico_brawa_01:

meggi_24 no jak słodko że tak powiedzial hehe :) ja tez juz czuje ruchy kreci sie malenstwo i obawiam sie ze do konca bede miala mdłości....
Imię śliczne :ico_brawa_01:

Ja tez tak mam że na wieczor mam wiekszy brzuszek,no i czuje że bedzie chlopczyk moze dlatego ze inaczej przechodze ta ciąże...okaze sie w sobote :-)
Przeziebienie mnie trzyma dalej od dzis biore antybiotyk bo kupilam,tantum verde na gardlo tez wiem ze mozna tez kupilam i zaczynam sie lekowac bo to juz trwa drugi tydzien a ja nadal przeziebiona....no i kaszel mnie meczy a na kaszel to jedynie herbata z miodem i cytryna bo co wiecej mozna???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość