Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 cze 2012, 09:47

u mnie na wiosce to w ogóle cisza i spokój jest :-D
my jeszcze w piżamkach i nie chce się nic robić
a tu trzeba coś na obiadek zrobić

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

10 cze 2012, 09:51

a tu trzeba coś na obiadek zrobić
U nas dzisiaj biodróweczka i ziemniaki. Siedzi cały czas w brytfannie i nabiera miękkości :ico_haha_01: Sąsiedzi jacyś też coś dobrego szykują, bo się zapachy niosą, że hoho :-D

aruless

10 cze 2012, 10:02

u mnie też piękna pogoda, chociaż mogłoby być cieplej, ja wręcz uwielbiam te upały, inni mdleją, duszą się, a ja dopiero wtedy czuję idealnie, mam siłę i ochotę na wszystko, w najgorsze upały chce mi się myć okna, sprzątać i robić inne rzeczy, o których pozostali w taki skwar nawet nie myślą. poza tym obiadek też już nastawiłam, a potem się zobaczy, może działka? aniawlkp86 zazdroszczę Ci mieszkania na wsi, ja mam tylko rodzinę i uwielbiam tam jeździć, jak fajnie obudzić się, wyjść w piżamce na podwórko z kawką, cóż, mi pozostaje balkon, miłej niedzieli dziewczynki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 cze 2012, 10:09

jak fajnie obudzić się, wyjść w piżamce na podwórko z kawką, cóż, mi pozostaje balkon,
na balkon też możesz wyjść w piżamce z kawką :-D

aruless

10 cze 2012, 10:14

no wychodzę, wychodzę, ale to nie to samo, lubię w ciszy usiąść, łyczek po łyczku spijać, a na balkonie to wkoło jakieś auta, pod balkonem jacyś ludzie z psami, a że mieszkam na parterze to momentami czuję się jak w filmie " dzień świra" :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 cze 2012, 10:25

wiejskie życie jest fajne :-D
ale są tez minusy jak wszędzie

mała idzie na drzemkę już
a ja jakoś natchnienia na nic nie mam

zaczyna się pogoda psuć bo wiatr się zrywa i chmurki idą :-/

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

10 cze 2012, 12:03

zaczyna się pogoda psuć bo wiatr się zrywa i chmurki idą :-/
Uuuu... U nas nadal pięknie.

Będę musiała w tym tygodniu wybrać się do dentysty, bo mam dziurę taką wielką i głęboką jak na polskiej drodze (jakieś wypełnienie tymczasowe tam miałam i wyleciało). A ja się tak boję dentystów :552: No ale nie mam wyjścia...

aruless

11 cze 2012, 06:54

cześć, witam was pracowo, niestety :ico_sorki: . u nas pogoda dziwna, niby ciepło, niby ma się na deszcz. nie wiadomo jak się ubrać. ok. zaczynam pracę, miłego dzionka życzę, te mamusie będące w domku proszę o wysprzątanie choćby wirtualnie mojego mieszkania :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 07:48

witam

na razie słonko świeci,więc później trzeba się na ogród wybrać i za zielsko się zabrać :ico_sorki:

Agunia, ty mi o dentyście nic nie mów,bo ja muszę ponad 200 zł uzbierać jakoś żeby dwie 1 u góry zrobić bo mi popękały i trzeba je zregenerować,bo póki co to chodzę ze szczeliną między zębami i aż wstyd się uśmiechać :ico_wstydzioch: miałam teraz w czwartek iść bo mam jeszcze inne zęby do leczenia i 2 do rwania,ale muszę o tydzien przesunąć bo w tym tyg nie mam jak jechać
te mamusie będące w domku proszę o wysprzątanie choćby wirtualnie mojego mieszkania :ico_haha_01:
myślami się postaram :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

11 cze 2012, 13:42

Hej hej! U nas wczoraj wieczorem i w nocy padało. Teraz jest znowu bardzo przyjemnie i od rana siedzę na balkonie sobie :ico_haha_01: W ogóle miałam zamiar dzisiaj rano pojechać na godzinkę do szkoły na konsultacje i kurcze blade tak mocno spałam (chyba te dwie poprzednie noce musiałam odespać), że jak budzik zaczął dzwonić o 6:40, to ja obudziłam się dopiero o 7:10, przez tyle czasu go nie słyszałam :ico_szoking: Ale stwierdziłam, że nie będę teraz wszystkiego na łapu capu robić i lecieć w pośpiechu, bo to nie warte zachodu. Przejdę się do innego n-la na konsultacje w tym tygodniu.
bo ja muszę ponad 200 zł uzbierać jakoś żeby dwie 1 u góry zrobić bo mi popękały i trzeba je zregenerować
:ico_olaboga: Współczuję...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość