Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 cze 2012, 13:15

o patrz jak im dobrze :ico_brawa_01:
No i się wyjaśniło dlaczego mały tyle spał (do 9.40), wyszedł kolejny ząbek :ico_brawa_01:
uczysz się?
Tak, bo w moim przypadku bez znajomość języka nie można pracować-wszystko jest po angielsku. Ja chodzę na konwersacje by nie zapomnieć, bo jak się nie używa to wylatuje szybko z głowy.

Matuś właśnie wypił mleko i zasnął. Na obiad karkówka z grilla. A tak to też luźny dzień.
Niebo zachmurzone ale ciepło i trochę duszno, w nocy padało.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 cze 2012, 15:22

wyszedł kolejny ząbek :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
który to już ząbek?
Niebo zachmurzone ale ciepło i trochę duszno, w nocy padało.
a u mnie słonko było to powiesiłam pranie a po kilku minutach deszcz lunął :-/

mała coś marudna się robi chyba znowu śpiąca jest,bo wcześniej pospała godzinkę bo ją Hania z koleżanką obudziły i widocznie niedospała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 cze 2012, 12:40

Hej dziewczynki mam chwilke wolna to wpadlam.
Liwka ma drzemke a Pola na spacerku z tatusiem.

U nas wszystko dobrze, dziewczyny zdrowe choc Poli cos z nosa zaczyna leciec. W tym tyg. Ide z Liwka na szczepienie mmr i z Pola na bilans. Zamowilam tez szczepionki dla obydwu na ospe.

Liwka smiga na calego, juz praktycznie nie raczkuje :-)
Od 2 tyg. robi kupy jak niemowlak po 5-6 dziennie. A zabkow kolejnych brak, zatrzymalo sie na 8.

Koroneczka trzymam mocno kciuki za rozmowe oby sie tym razem udalo. Jesli chodzi o szparagi to ja tez jadlam moze ze 2 razy, ostatnio kupilam w sloiku i nie bardzo wiem co z nimi ztobic. Za to dzis bede robic pesto, bardzo mi ostatnio posmakowalo :-)

Murchinson Liwia spi ok. 14-15 h jeszcze ma 2 drzemki w dzien.
Zdjatka super tylko czemu tak malo?

Emilia u nas tez piatek dzieciaki w pkolu mialy wolne. A w wakacje macie czynne, ja mam problem, bo u mnie zamkniete musze szukac jakiegos prywatnego na miesiac. Na lipiec chcialabym mloda gdzies dac.

Ania Pola dosc czesto ma takie fochy, sama nie wie czego chce. Placze bez powodu doprowadza mnie tym do szalu.
Zmykam, bo Liwia sie budzi
Buziaki


,[scroll][/scroll]

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 cze 2012, 18:38

Witam wieczornie,
a gdzie się znowu wszystkie podziały?
Pogoda taka ni jaka-niby ciepło ale jak wyszliśmy to zaczęło kropić. Na szczęście nie mocno więc 1.5h spacerowaliśmy, a młody trochę pod folia jeździł.
Zamowilam tez szczepionki dla obydwu na ospe.
Szczepisz Liwię równocześnie z mmr? My bierzemy ale oddzielnie bo ja boje się odczynów poszczepiennych.
Pokaż Swoje dziewczynki. Już po urodzinach?
który to już ząbek?
Hmm, u niego to tak trochę dziwnie, całkowicie przebił się 6 ale ma już kolejne 3, które się przebiły jednym koniuszkiem i wyraźnie czuć je pod palcem. Pozostałe (wszystkie) zatrzymały się tuz pod brzegiem dziąseł i są małe pęcherzyki. No ale jak to u Matusia od pęcherzyka do ząbka dłuuuga droga ;-)

[ Dodano: 10-06-2012, 19:30 ]
Aaa, dzień dobroci był tylko wczoraj, dziś znowu pobudka o 5 rano.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 cze 2012, 20:51

Takiego posta wcześniej nasmarowałam, już klikałam wyślij a prąd mi wyłączyli :ico_zly:
A że bateria od laptopa padła dawno temu to też pozostałam bez komputera.

Wczoraj byłam na mieście z koleżankami, byłyśmy na piwku w jednym klubie, a że u nas w mieście mnóstwo Rusków śpi przez okres euro zwalili się gromadą i aż strach się było bać, takie zakazane twarze. Ewakuowałyśmy się czym prędzej, bo nie wiadomo co się po takich spodziewać. Mój K się śmiał, że ochroniarza w domu zostawiłam i szybko do domu wróciłam hehe

Maksiowi przeszły już wszystkie fochy i wymuszania, nie reagowałam jak pisałyście, wróciło moje kochane dziecko. Nauczył się wczoraj buzi dawać, teraz podchodzi do każdego i dziubka nadstawia, mój pieszczoch Mały.

Sorry, że tak o sobie tylko, ale na szybko wpadłam, jutro popiszę więcej :-)

Dobranoc

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 07:24

witam z rana

i koniecznie :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: na obudzenie

mój zaczął ranne zmiany dzisiaj i jak tylko budzik o 6 zadzwonił tak mała oczy otworzyła i najpierw "tata" a za chwilę "am",więc zjadła ale coś zaczęła marudzić to położyłam ją do łóżeczka i leży,jestem ciekawa czy uśnie :ico_noniewiem:

na obiadek dzisiaj młoda kapustka z ziemniaczkami

jeszcze mnie ogród czeka do plewienia przez najbliższe 3-4 dni,bo znając drzemki mojej córki jak ja mam coś robić w ogródku to spi krócej niż zwykle :ico_noniewiem:

wczoraj dzionek super był,prawie cały czas na dworze,a pod wieczorek parę piwek u brata A,gril i do domku zawitaliśmy po 20,bo mała miała tylko 1 drzemkę i już się pokładała
Zdjatka super tylko czemu tak malo?
a gdzie twoje jakieś zdjątka? :-D
A w wakacje macie czynne, ja mam problem, bo u mnie zamkniete musze szukac jakiegos prywatnego na miesiac.
u nas też przedszkole latem czynne 1 miesiąc

NOWA, wszystkiego najlepszego dla Poli :ico_buziaczki_big: imprezka była?
całkowicie przebił się 6 ale ma już kolejne 3, które się przebiły jednym koniuszkiem i wyraźnie czuć je pod palcem.
to można powiedzieć,że 9 ząbków ma :ico_oczko:
Maksiowi przeszły już wszystkie fochy i wymuszania, nie reagowałam jak pisałyście, wróciło moje kochane dziecko. Nauczył się wczoraj buzi dawać, teraz podchodzi do każdego i dziubka nadstawia, mój pieszczoch Mały.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Milenka nauczyła się buziaczki za to przesyłać :-D

[ Dodano: 11-06-2012, 08:46 ]
laseczki trzeba dać jakąś nazwę na nasz wąteczek nowy i dzisiaj będzie utworzony
co proponujecie?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 cze 2012, 08:48

witam w nowym miejscu :-)

moje dziecko jeszcze spi wiec chwila czasu dla siebie. Ostatnio rzadko sie to zdarza. Wczoraj zasnal o 22.30 a dzis odsypia. Pogoda tak beznadziejna ze trzeba swiatlo swiecic zeby cokolwiek zobaczyc.
Ja caly czas z Filipem sama, od czasu do czasu mama albo siostra go gdzies na chwile zabiora i wszystko a R z pracy na mieszkanie albo do drugiej pracy ale to ostatnie troche sobie odpuscil. W sobote malo go tam nie zabilo bo caly sufit mu na glowe spadl. Glowa spuchnieta, pocharatana ale walczy dalej.
Jak mi sie caly czas wydawalo ze Filip slabo rosnie tak wczoraj chcialam mu zalozyc ciuszki z roczku i okazalo sie ze bluzeczka jest 3/4 a spodnie nad skarpetke siegaja. Wiec chyba troche smignal w gore ostatnio

:ico_brawa_01: dla wszystkich roczniakow i :ico_brawa_01: dla wszystkich za kolejne zabki
U nas cala dolna szczeka zarysowana zabkami a ani jeden przebic sie nie chce. Gora cala spuchnieta i coraz nizej wiec chyba tam predzej 3 z 4 beda niz cos na tym dole

Murchinson, moze sie Mateusz szybko przelamie. U nas to niestety trwa. Jak grzmatnal ze nie wiedzialam czy jest co zbierac tak koniec nawet z puszczaniem sie na male odleglosci. To juz musi byc bardzo nieswiadomy np podczas reklam ze zrobi 2-3 kroki. Jak sie ktos pyta czy on jeszcze nie chodzi to my mowimy ze on juz chodzil

Koroneczka, aniawlkp86, emilia, :ico_brawa_01: dla dzieciaczkow za postepy

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 09:01

patrycja_g, fajnie,że się pojawiłaś :ico_brawa_01: dobrze,że twojemu mężowi nic się nie stało,bo ostatnio mówili w tv jak ludzi pozabijało bo coś na głowę spadło albo przygniotło :ico_sorki: Filipek jeszcze będzie chodził,w końcu się przełamie :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 cze 2012, 09:04

czesc

ja robie kawke i troche Was poczytam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 09:20

laseczki trzeba dać jakąś nazwę na nasz wąteczek nowy i dzisiaj będzie utworzony
co proponujecie?



emilia7895, ja już kawkę wypiłam :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość