Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 cze 2012, 12:30

Mad patrzalam na te spiworki na ebayu i zalezy jaki chcesz kolor i nowy czy uzywany
bo uzywane tak ok 20f a nowe 60f ale sa aukcje i mozna uzywane tez i taniej sprobowac wygrac
przesle ci linka

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 cze 2012, 12:41

Beatka78, jestem w trakcie zastanowień. Ale jakbym się decydowała na ten wózek to odezwę się do Ciebie w sprawie śpiworka jak coś, ok ?
A powiedz mi jeszcze, bo wyczytałam, że są te wózki z materiału który przecieka i trzeba od razu pokrowiec nakładac przeciwdeszczowy. Prawda to ?
No i czy dla malucha 4,5 miesiecznego bylby to trafny wybór wózka. Chodzi mi o to, że tam nie ma płaskiego spania, tylko jest kubełkowe siedzonko...
Gabi, no własnie allegro pełne droższych a dużo mniej efektownych ;-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 cze 2012, 15:53

Gabi wlasnie jeszcze nie probowalam tych smakowych,ale dzis srobuje jej dodac troszke jabluszka do kaszki bo smakowej nie kupilam jeszcze

Mad no pewnie pisz smialo, a co do przemakania wydaje mi sie ze wszytkie wozki mokna na deszczu, ja nie sprawdzalam tego bo zawsze woze pod wozkiem folie i jak tylko pada zaraz zakladam, i wydaje mi sie ze jak najbradziej pasuje dla Martynki bo wczesniej przy Marcelu mialam bugaboo cameleon a on jest wlasnie kubelkowy i super w nim siedzial i widac bylo ze mu wygodnie, najlepiej jak bys poszla gdzies do sklepu i wlozyla do niego Martynke lub zaczep jakas dziewczyne ktora bedzie szla z tym wozkiem jak tak sie wlasnie wypytalam jak ten moj bee kupilam


a powiedzcie mi czy moj tata moze zarejestrowac w Polsce w urzedzie Hanke?
bo jak zajade chcialabym miec juz akt gotowy zeby jej dowod osobisty wyrobic, bo paszporty so co rok do pieciu lat a nie chce mi sie co rok do konsulatu jechac i go wyrabiac :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 cze 2012, 16:08

srobuje jej dodac troszke jabluszka do kaszki
Moja sie taka zajada :-) No i moze sprobuj kaszke nie az taka gesta robic, bo moze miec problem z przelknieciem.
a powiedzcie mi czy moj tata moze zarejestrowac w Polsce w urzedzie Hanke?
Wiesz najlepiej by było przedzwonić do USC i wypytać. Oni bez problemu udzielą informacji co i jak. :ico_sorki:

Dzięki za opisanie wózeczka.
Mnie się wcześniej Zapp podobał, ale potem myśl odeszła bo tak funkcjonalny nie był. A wczoraj w Silesi była babeczka z synkiem w tym wozku... Nie zauwazyłabym go gdyby nie to że jej synek spał przodem do niej i na rączce zobaczyłam napis Quinny :-D Tym samym safundowałam sobie mętlik w głowie ;-)
Ale właśnie chcialabym wózek gdzie miałabym małą przodem do mnie, bo jakos tak by nam lepiej poczatkowo było :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 cze 2012, 16:36

tylem do jazdy to super sprawa, sama przetestowalam to
jedynie zauwazylam ze dzieci takie po roku juz wola przodem do jazdy
wiec troszke czasu przed wami a i spacerki czy zakupy fajnie wam beda mijac

powiem tacie zeby zadzwonil do urzedu, dzieki

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

10 cze 2012, 18:49

witajcie niedzielnie!!!
Mad- śliczniutka sukienka, ja też poproszę linka jeśli można :ico_sorki:
Gabi- brava, ze i tak długo udało Ci sie wytrzymamć z cycusiem!!!!
Dziewczyny- jak to jest zaczełyście wprowadzac Waszym maluszkom coś innego po 4 miesiacu, czy jak zaczeły czwarty???

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 cze 2012, 19:13

Gabi, mnie w beżu mało korzystnie, tak mi się wydaje przynajmniej ;-)
agasio ja troszeczkę jabłuszka dałam jak dobijała mała do skończonych 4 miesięcy
Link zaraz poleci na PW

Co do wózka, to szukam porządnego, a zarazem lekkiego i nie w zabójczej cenie.
Quinny Zapp Xtra zdajsie spełnia całkowicie moje oczekiwania. Mojemu D. też...
Jeszcze czasu troszkę jest (do końca czerwca).
Teraz mam dylemat w kolorkach :-D
Ale chyba ten najbardziej mi się podoba:
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 cze 2012, 19:21

we wtorek konczy mi sie urlop macierzynski, jak to zleciało! 24 tygodnie
Strasznie szybko ! Dopiero co brzuszki miałyśmy, a tu rosną nam pociechy.
mnie sie czerwony tez podoba
Mnie też ale jakoś bardziej ten niebieski... Może z kuli naszych oczu mam do niebieskiego jakiś sentyment. Ale jakby jakiś fajny zielony był :-D nie pogardziłabym hehe

A propo pizzy to ja już patrzeć na nią nie potrafię :-D
Wczoraj sobie 2 drinki pocisnęłam, ale nie było źle ze mną. Sądziłam, że będzie gorzej.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

10 cze 2012, 19:28

sobie uświadomiłam, że we wtorek konczy mi sie urlop macierzynski, jak to zleciało! 24 tygodnie. Jeszcze mam urlop za zeszły rok i za ten, ale musze jakos niedługo do pracy podjechac z wnioskiem na wychowawczy
Mad - wielkie dzięki, Ty to masz oko do wyszukiwania fajnych rzeczy w necie:)
ale żal, ten czas tak szybko leci, ja też to bardzo przeżywam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 10-06-2012, 19:33 ]
mad- fajny wózek moja kolezanka taki ma i jest bardzo zadowolona.
my zakupilismy dla Oli taki:monza Quatro- czerwony, tez jest z przekładana rączka. ja jestem zadowolona:)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 cze 2012, 22:45

agasio ja tez wprowadzam po skonczonym 4 miesiacu

Gabi ja tez dawno pizzy nie jadlam z racji odchudzania
i tez narazie waga fajnie leci ale do tego tez i cwicze, jeszcze 5kg bym chciala :ico_noniewiem:

ja mialam zas fiola na punkcie pomaranczowego przy chlopcach zreszta zielonego tez, prawie wszystko mieli w odcieniach jesieni

Mad jest zielony fading green

Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości