Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 cze 2012, 11:33

Szkoda ze nie dzisiaj Aniula no ale jutro to już tuż tuż więc zleci i będziemy mieli pierwszego letniego dzidziusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no chyba że Marta nadgoni to będą bliźniaki :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ahhh a ja jeszcze miesiąc i moze też zobacze swoja kluseczkę :-D

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 cze 2012, 11:33

boje sie że gin powie że wywoływanie dopiero 2 tyg po tp. wtedy poszukam szpitala gdzie szybciej wywołają bo nie zniose 2 tyg stresu- boje sie czy wód jest wystarczająco dużo i jak tam łożysko. oby jutro sprawdził :ico_sorki:

[ Dodano: 11-06-2012, 11:35 ]
ahhh a ja jeszcze miesiąc i moze też zobacze swoja kluseczkę :-D
chyba wszystkie dzieciaczki takie uparte nie będą to życzę żebyś zobaczyła nawet wcześniej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 cze 2012, 11:35

a ciekawe jak tam Ktosiek bo termin ma na dziś tak jak Marta a przy suwaczku Ani na 1 stronie napisane "Jestem mamą" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 cze 2012, 11:35

ahhh a ja jeszcze miesiąc i moze też zobacze swoja kluseczkę
właśnie potem długa przerwa :ico_olaboga: szkoda fajnie by było gdyby codziennie nie było wiadomo czy ktoś urodzi :ico_haha_01:

w kalendarzu ciąży wyczytałam odnośnie 33 tygodnia
Jeśli teraz wydaje ci się energiczny, prawdopodobnie urodzi się właśnie z takim temperamentem
no moje dziecko strasznie się wierci, kopie, przemieszcza. Widzę że w domu kolejne dziecko z temperamentem będę mieć :-D a miało być spokojne po mamusi :-D

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 cze 2012, 11:36

chyba wszystkie dzieciaczki takie uparte nie będą
no ja mam nadzieję :ico_sorki:

[ Dodano: 11-06-2012, 11:37 ]
Jeśli teraz wydaje ci się energiczny, prawdopodobnie urodzi się właśnie z takim temperamentem
Gosia to ja się obawiam że będę miała dziecko z ADHD bo ona to nigdy nie przestaje się wiercić, kopać, przemiszczać, wypinać....

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 cze 2012, 11:44

Pociesze Was ze moje dziecko w brzuszku bylo szalone, zwlaszcza poznymi wieczorami i noca. No i w zupelnosci sie nam to nie sprawdza ;-) Takze bez obaw :ico_sorki:

To zaczyna byc tu u Was goraco :-D
Trzymam kciuki dziewczyny !

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 cze 2012, 11:56

Mad., jak Jolka była w wieku Twojej Martynki to też było cudne dziecko. Diabełek wyszedł dopiero jak zaczęła ząbkować czyli tak ok 8mż. A jak zaczęła chodzić i gadać to już czasami siły na nią nie mam :ico_szoking:
No i w brzuchu też była aktywna tak jak teraz jej braciszek. Tylko że Jolki kopniaki nie bolały a mały jak mi czasami da kuksańca to się zwijam z bólu. Może to dlatego że ona była odwrotnie ułożona :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 cze 2012, 11:57

"Najśmieszniejsze" jest to że m. własnie obrażony pojechał do pracy. od rana się ścinalismy a teraz mnie wkurzył, ja sie poryczałam, on nawrzeszczał że jestem nie do zniesienia i sobie poszedł. Bałwan jeden. jak zaczne rodzić to na nogach kur... pójde do Krakowa, nie zadzwonie do tego bałwana :ico_zly: :ico_placzek:
tyle razy mu mówiłam żeby dał mi trochę taryfy ulgowej jak ja w ciązy, żeby odpuścił czasem. ale nie, po co, on sie zawsze musi rzucać :ico_placzek:
jutro to też bym najchetniej pojechała pociągiem do Krakowa ale wtedy to bym na ten Ujastek dotarła w południe a mam być ok.9-10tej. pewnie pół dnia sie tamna mojego gina naczekam bo ma kilka cesarek zrobić.
jeny, jakie ja mam nerwy przez tego *&#$%^&%^&^&, zagryze dziś kogoś :ico_zly: a on sobie pojechał do pracy i w d...ma jak ja sie czuje :ico_placzek:
no to sobie ponarzekałam, wybaczcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 cze 2012, 11:58

Mad., tak patrzę na suwaczek że za niecałe 2 tygodnie masz ślub :ico_brawa_01:
Suknia gotowa? Pochwal się kobieto :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 cze 2012, 12:09

no tak mnie ten %^&* wkurzył że mam skurcze :ico_zly: oby przeszły bo ja go do domu ściągać teraz nie bede :ico_nienie:
bardzo nie boli to pewnie minie :ico_noniewiem:
idę pranie rozwiesić a potem po juniorka
zajrze dopiero wieczorem, jakbym się rozkręcała skurczowo to smsa poślę ale nie wydaje mi się :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość