aruless

11 cze 2012, 19:05

siemka, melduję się na chwilę. pusto tu się robi, 3 nicki się udzielają, dziewczyny chyba pora rozruszać ten wątek, jak na początku. poza tym pogoda fatalna, pada, pada, pada i do tego zimno. jutro też się tak zapowiada, więc ja się pytam: gdzie jest piękny, ciepły czerwiec :ico_zly: aha! za miesiąc mam urlop i doczekać się nie mogę, znacie może czarownice jedne jakiś sposób na przyspieszenie czsdu i ładną pogodę. zaklinam deszcz, ale chyba nie mam odpowiedniej mocy :558:
no i herbatkę stawiam pod tą pogodę :ico_kawa:

Awatar użytkownika
paulam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:10

11 cze 2012, 19:16

Witam
Forumowiczki
Paula Miło mi :)

aruless

11 cze 2012, 19:21

witaj :ico_brawa_01: , nadciąga świeża krew :-D

[ Dodano: 11-06-2012, 19:24 ]
widzę, że czekasz, my cały czas starania po raz drugi i nie mogę się doczekać, a jak długo wy się staraliście?

Awatar użytkownika
paulam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:10

11 cze 2012, 19:31

witaj :ico_brawa_01: , nadciąga świeża krew :-D

[ Dodano: 11-06-2012, 19:24 ]
widzę, że czekasz, my cały czas starania po raz drugi i nie mogę się doczekać, a jak długo wy się staraliście?
Półtora roku się staraliśmy. Leczyłam sie ginekologicznie. Aż w końcu pare tabletek progesteron zmalał i się udało.
A ty długo się starasz o drugie.???
Z pierwszym też mieliście problemy???

aruless

11 cze 2012, 19:51

z synkiem po 6 miesiącach po odstawieniu tabletek anty, teraz od ponad 2 lat nie stosuję żadnej antykoncepcji ani innych hormonów, staramy się 3 cykl, z tym, że problemem jest nieregularność @, skacze co 33, 26, 22, 22, 27 dni ale nic to. działamy dalej. gratuluję. to pierwsze dziecko, rozumiem?, eh jak ja zazdroszczę tym kobietom, które są w ciąży po raz pierwszy, tyle można zrobić, dbać o siebie, być aktywną super fit, cud miód mamą, kiedy chcesz odpoczywasz, kiedy chcesz spacerujesz. mając już jedno dziecko nie ma już tej sielanki i błogostanu dla siebie, więcej obowiązków, wcześniej robiłam co chciałam, a czego nie chciałam nie robiłam, ale nie ma co wracać, było minęło, teraz czekanie na kolejne bobo. ps: myślę sobie, że jakbym cofnęła się do czasu kiedy byłam w ciąży po raz pierwszy wiele rzeczy inaczej bym zrobiła, nie że czegoś żałuję, ale bogatsza w doświadczenie byłabym mądrzejsza,

Awatar użytkownika
paulam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:10

11 cze 2012, 19:57

Tak u nas pierwsze :) o Pracy moge pomarzyc jestem od pierwszej miesiączki majacej przybyc na zwolnieniu juz szału dostaje hehe W domu juz nie wiem co mam robic. A najgorsze jest to że nie hce mi sie nic robic

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 20:05

paulam, czy my się skądś nie znamy? :-D :-D :-D gratuluję brzuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aruless

11 cze 2012, 20:08

zatęsknisz do tych czasów, do nic nie robienia i marudzenia z tego powodu. wydaje mi się, że ja z takim sentymentem wspominam czas pierwszej ciąży, że mimo, że to 4 lata, to wydaje mi się, że jakaś młodsza byłam, potem z synkiem razem, ten beztroski czas, poznawanie motylków i biedronek, zero pośpiechu i obowiązków. bo będąc ma macierzyńskim nie miałam kompletnie żadnych obowiązków. nawet opiekę nad dzieckiem traktowałam jako przyjemność, było sielsko, anielsko. i powiem ci tęsknię do tych czasów. wszyscy w pracy, a ja i dzidziol spacerujemy , wąchamy kwiatki i ja, stara baba ponownie przeżywam fascynację przyrodą, odkrywam ją na nowo z dzieckiem, ehh, pięknie było

Awatar użytkownika
paulam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:10

11 cze 2012, 20:19

paulam, czy my się skądś nie znamy? :-D :-D :-D gratuluję brzuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hmmm ten nik jest bardzo znany. Czyzby to ty z juz nie istniejacego forum >????

[ Dodano: 11-06-2012, 20:20 ]
zatęsknisz do tych czasów, do nic nie robienia i marudzenia z tego powodu. wydaje mi się, że ja z takim sentymentem wspominam czas pierwszej ciąży, że mimo, że to 4 lata, to wydaje mi się, że jakaś młodsza byłam, potem z synkiem razem, ten beztroski czas, poznawanie motylków i biedronek, zero pośpiechu i obowiązków. bo będąc ma macierzyńskim nie miałam kompletnie żadnych obowiązków. nawet opiekę nad dzieckiem traktowałam jako przyjemność, było sielsko, anielsko. i powiem ci tęsknię do tych czasów. wszyscy w pracy, a ja i dzidziol spacerujemy , wąchamy kwiatki i ja, stara baba ponownie przeżywam fascynację przyrodą, odkrywam ją na nowo z dzieckiem, ehh, pięknie było
Zapewne znowu już nie długo bedziesz się fascynowała ciążą i 2 dzieci trzymam kciuki :)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 20:20

hmmm ten nik jest bardzo znany. Czyzby to ty z juz nie istniejacego forum >????
tak zgadza się,od Dusi z forum :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość