Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 cze 2012, 18:38

do 19 poczekam a potem do mal napiszę PW z info jaka nazwa,więc póki co zostaje Kącik malucha :ico_oczko:
Dobrze. Super będziemy miały zamknięty wątek :ico_brawa_01: , szybko poszło :-)

Wiesz, pogoda dzisiaj sprzyja spaniu więc dziewczynki śpią tylko czy nie będą potem szalały do północy? A jak Twoja dieta, udaje się trzymać? Kiedy idziesz na szczepienie z Miluś, czy już po?

Młody szaleje z tatusiem-D go trzyma pod pachami a ten podskakuje i śmieje się w głos :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 19:58

tylko czy nie będą potem szalały do północy?
wstały po 19 obie :ico_szoking:
przerąbane będę miała :ico_olaboga:
A jak Twoja dieta, udaje się trzymać?
na razie w miejscu waga stoi
więc nie jest źle :ico_oczko:
Kiedy idziesz na szczepienie z Miluś, czy już po?
za tydzień w środę idziemy

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 cze 2012, 20:01

Hejka!

Pisałąm do Was popołudniu, ale internet zaczął mi szwankować i niestety post się nie wysłał!

Aniu, może być Kącik Malucha, ja bym dodała Kącik Malucha Majowego albo wiosennego, pisałam też o innych nazwach ale teraz już nie pamiętam, zresztą już za późno! Nazwa najmniej ważna, liczymy się my :-) Maksio miał dziś 1 drzemkę, pytałaś czy sam się przestawia - tak! I dobrze, mi jest tak łatwiej.

Nowa, fajnie, że wpadłaś, życzymy sobie częściej :-)

Patrycja, współczuje z tym uczuleniem Filipa, szkoda, że zmiana mleka się nie uda, no ale widocznie jeszcze musicie poczekać. DObrze, że mężowi się nic nie stało, a dużo tego remontu Wam jeszcze zostało?

Pisałam Wam też, że z sobotniej rozmowy jestem zadowolona, ale przeraziła mnie ilość Cv leżąca na biurku! :ico_sorki: Firma wydaje się solidna, sam prezes przyjechał na rozmowy! To był 1 etap rekrutacji.

Ile mleka piją na dobę Wasze dzieci?? Maksiu już najczęściej 2 razy rano i wieczorem, czasem dostaje jeszcze kaszke w ciągu dnia.

Nie wiem co jeszcze miałam napisać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 20:09

Koroneczka, daj jakś nazwę bo ma być nie kojarząca się z tym działem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 cze 2012, 20:12

aniawlkp86, a może być Kącik Malucha Wiosennego? Nie wiem mi wszystko jedno :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 20:17

no właśnie ma się nie kojarzyć z tym wątkiem :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 cze 2012, 20:24

Pisałam Wam też, że z sobotniej rozmowy jestem zadowolona, ale przeraziła mnie ilość Cv leżąca na biurku! :ico_sorki: Firma wydaje się solidna, sam prezes przyjechał na rozmowy! To był 1 etap rekrutacji.
Ty się ilością cv nie przejmuj, często to ściema. Siostra cioteczna zajmowała się kiedyś rekrutacją i jak opowiadała jakie sztuczki stosują to...szkoda pisać. To wcale nie musiały być cv tylko jeszcze ich kartki z notatkami. Na rozmowę zaprasza się kilka osób, inaczej jest mętlik w głowie (oczywiście nie mam na myśli oferty gdzie jest 100wakatów). Najważniejsze by do Ciebie zadzwonili, że chcą Ciebie w swoich szeregach. Trzymam kciuki.
Mateusz pije mm 2-3 razy (rano maks.180, wieczorem 210), czasami jeszcze kaszka mleczna owsianka z bobovity lub wieloowocowa (niby jest na noc ale on ją lubi jeść i rano i wieczorem).
wstały po 19 obie :ico_szoking:
przerąbane będę miała :ico_olaboga:
współczuję :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 20:29

Ile mleka piją na dobę Wasze dzieci??
moja w ogóle nie pije mleka
tylko inne mleczne przetwory
Pisałam Wam też, że z sobotniej rozmowy jestem zadowolona, ale przeraziła mnie ilość Cv leżąca na biurku! :ico_sorki: Firma wydaje się solidna, sam prezes przyjechał na rozmowy! To był 1 etap rekrutacji.
nie patrz na cv,może ci się uda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 cze 2012, 20:30

aniawlkp86, To niech będzie Kącik Malucha

Murchinson, dzięki, tak najważniejsze by zadzwonili i zaprosili na drugi etap.

Maksio nie spał od 13 właśnie go położyłam i coś nie ma ochoty na sen, ale jak już załapie to znowu będzie spał do 9 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 20:34

aniawlkp86, To niech będzie Kącik Malucha
ale nie może :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość