Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 cze 2012, 20:43

ale nie może
Dziwne :ico_noniewiem:

Hmmm może "Kolorowe Opowieści", albo "Cud, Miód Orzeszki i Mama" hehe nie wiem nie mój dzień dzisiaj na wymyślanie albo "Nasz Cały Świat"

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 20:45

będzie "Matki Wariatki" :-D

[ Dodano: 11-06-2012, 20:46 ]
tylko tam założymy sobie temacik,a ten zostaje tutaj,w razie jakby ktoś nowy był i chciał popisać na takim wątku :ico_oczko:

[ Dodano: 11-06-2012, 21:29 ]
zapraszam tutaj laseczki
http://www.naobcasach.pl/forum/viewforum.php?f=192

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

12 cze 2012, 16:02

cześć :)

Ania wywołała mnie do tablicy :ico_oczko: ciągle brakuje mi czasu na wszystko, komputera po kilka dni nie włączam wcale, robię to tylko jak muszę.
Dzisiaj jestem w domu, bo byłam z Krzysiem na szczepieniu.

Stawiam zaległy :ico_tort: :ico_wstydzioch: za roczek Krzysia :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: imprezka oficjalna będzie dopiero 24 czerwca, ale i tak w dzień urodzin naschodzili się goście, chociaż nikt ich nie zapraszał :ico_oczko: i co najśmieszniejsze, to każdy z ciężarówką pod pachą :ico_haha_01: więc mamy już 3.

Krzysiu roczku nie przeszedł, ale tera już coraz ładniej chodzi, puszcza się i idzie kilka kroków sam, a jaki jest z siebie dumny, sam sobie brawo bije :ico_haha_01:

ząbków mamy 8 pełnych (jedynki i dwójki), prawie przebite są dolne czwórki i górna lewa trójka.

Nocki Krzyś przesypia, ale jak zbliżają się ząbki, to musi dostać Viburcol albo Panadol, bo inaczej kilkanaście pobudek. Rano wstaje wcześnie, zazwyczaj między 5 a 6, chociaż dzisiaj mnie zaskoczył, bo wstał o 7 :ico_szoking: w dzień śpi jeszcze 2 razy, zazwyczaj po 1,5 - 2 h.

Michał był w Rzeszowie, właśnie jedzie do domu, a w sobotę wraca do Rzeszowa.

U mnie w pracy coraz gorzej, "koleżanki" podkładają mi świnie, bo przyszła nowa sędzia, z którą ja pracuję i zazdroszczą mi, że ona sama wszystko pisze na komputerze, a ich sędziowie nie, no i robią co robią :ico_noniewiem: a wczoraj dowiedziałam się, że najprawdopodobniej od poniedziałku przejdę do wydziału karnego :ico_sorki:

No, to tyle u nas, a teraz zabieram się za czytanie, może uda mi się jeszcze dzisiaj odpisać.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 cze 2012, 16:42

markotka, teraz tutaj piszemy :ico_oczko:
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=14283

markotka, to niezłe masz te swoje "koleżanki" :ico_zly:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

26 cze 2012, 13:05

Witam nie mogłam odnależc wątku bo link się nie wyświetlał ..My też już po roczku ale mala podeptała ,,,uroczystośc już była :-) Nocy nie przesypia nadal się cyckuje w dzień już odstawiona ale czasem awanturę zrobi ,,Ogólnie mały diabełek ..Czasu mam mało bo zajęc dużo więc internet jest zwyczajnie na boku ..już koniec roku szkolnego ..od września trójka moich chłopków już praktycznie poza domem ..pozdrawiam was gorąco

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości