gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 cze 2012, 23:06

znalazłam na allegro tą vienette z przesyłką 38zł

Obrazek

[ Dodano: 11-06-2012, 23:07 ]
i tu wyraźnie napisane że bawełna

[ Dodano: 11-06-2012, 23:15 ]
a co do biustonoszy tez miałam alles z Tomkiem teraz też bym kupiła ale nie wiem jaki rozmiar.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

12 cze 2012, 08:23

gosia888, Dasz mi na prv linka bo moze tez sobie dookupie jak sprzedawca ma duuuuuuuze rozmiary:)
Tak wogoleto jestem podekscytowana i czekam od was na info w sprawie Aniuli i Marty:)

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

12 cze 2012, 09:04

hejka

Nooo dziewczyny nie robic zastojow;) tylko na porodoweczki:)

co z Anula,Matra26 i Ktosiem?? urodzily czy nie??

pozdrawiam i TRZYMAM MOCNO KCIUKASKI:)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

12 cze 2012, 09:31

No ja też jestem ciekawa jak tam nasze Mamusie forumowych bliźniaczków :ico_oczko:

Co do biustonoszy - Qanchita, ten co wkleiłaś w kosmicznej cenie super wygląda, co to za firma? Ja raczej pozostanę przy Alles, chociaż jestem nieco niepocieszona bo te zwykłe bawełniane ukochane do domku i do spania nie mają obwodu 70 :ico_placzek: Zaczynają się od 75. Taki też miałam, ale okropnie się rozciągnął. Zresztą wg tych tabelek, co tu były kiedyś umieszczane to ja właśnie powinnam kupować za ciasny 70, a nie 75 jak dotychczas :ico_noniewiem: No nic - kupię 75 - nie mam wyjścia.

Koszulki, możecie mnie zlinczować :ico_haha_01: - najlepiej mi się sprawdziły wiskozowe, a nie bawełniane :ico_haha_01: i to jeszcze lepiej na ramiączka. Tzn do szpitala miałam bawełniane, ale ciągle się w nich plątałam. Jeśli zaś chodzi o wydobywanie cycusia, to dla mnie najlepsze rozwiązanie to albo taki głeboki dekolt, gdzie nic nie trzeba rozpinać, albo koszulka na ramiączka, bo półprzytomna w nocy mogłam szybko wyjąć cyca (w domu już oczywiście, bo w szpitalu czuwałam czuwałam czuwałam) bez większego rozbudzania się :ico_oczko: Nie wyobrażam sobie abym miała rozpinać i zapinać guziki :ico_olaboga: No i wietrzyć brodawki w takich koszulkach też jest łatwiej :ico_oczko:
A rodziłam w starej koszuli Męża - takiej 100% bawełnie z hawajskim wzorem - wygodnie w sumie, bo rozpinana - dobre rozwiązanie jeśli się korzysta z prysznica w trakcie porodu czy wanny, a i później jak jest kontakt skóra do skóry, to taka koszulka jest wygodniejsza. Niestety mi nie było dane z tym kontaktem za pierwszym razem bo byłam ogólnie znieczulana, ale tym razem będę się przy nim upierać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kuleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 136
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:43

12 cze 2012, 09:39

Witam :-D
czytam sobie i oglądam i właśnie mi uświadomiłyście, że nie mam jeszcze koszuli do karmienia :ico_noniewiem: , a te co wstawiacie są sliczne :-D , muszę zacząć się za takimi rozglądać :-) Jeśli chodzi o mnie to wolę przymierzyć i kupić a tak w ciemno przez neta to nie wiem bo te rozmiarówki są różne. Problem w tym, że w sklepach na pewno jest drożej :-/. A ze stanikiem to poczekam aż urodzę bo nie wiem jakie piersiczki wtedy będą :ico_oczko: .
Też macie dzisiaj taka ładna pagodę za oknem??? chyba zajmę się praniem małych Zosiowych ciuszków :-) z przerwami na odpoczynek i leżakowanie :ico_ciezarowka:
pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

12 cze 2012, 09:52

Witam kobietki:)

Wstałam wcześniej i czekam na jakieś wieści od Aniuli. Póki co cisza.
A rodziłam w starej koszuli Męża - takiej 100% bawełnie z hawajskim wzorem
Co do biustonoszy - Qanchita, ten co wkleiłaś w kosmicznej cenie super wygląda, co to za firma?
Firma Bravado a typ Sublime. No ale cena zatrważająca :ico_szoking:
Musiałaś wyglądać bosko :) Te hawajskie wzory :ico_haha_01:
U nas do porodu dają koszule szpitalne...nie są złe :ico_oczko:

A mi się rzeczywiście jakoś lepiej oddycha i brzuch już nie wyrasta spod samych piersi tylko nieco niżej :ico_sorki: Oj...tak bym chciała żeby to się u mnie sprawdziło,że jak brzuch zejdzie niżej to za ok 2 tyg poród :ico_sorki:

[ Dodano: 12-06-2012, 09:55 ]
Kuleczka Ty z Poznania jesteś to polecam Ci sklep z piżamkami w pasażu w tesco na Opieńskiego. Ja tam kupuję. Nie tylko ciążowe mają...wybór duży no i można obejrzeć, przymierzyć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
paulam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:10

12 cze 2012, 09:57

Trzymam za was kochane wszystkie wciuki oby poród był szybciutki i bez bolesny :)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

12 cze 2012, 09:59

i bez bolesny :)
To tak też można ? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
paulam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:10

12 cze 2012, 10:08

i bez bolesny :)
To tak też można ? :ico_oczko:
No pewnie mam duzo znajomych co w niecało godzine urodziły i praktycznie nie czuły bólu :P

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

12 cze 2012, 10:11

i bez bolesny :)
To tak też można ? :ico_oczko:
No pewnie mam duzo znajomych co w niecało godzine urodziły i praktycznie nie czuły bólu :P
Szczęściary

[ Dodano: 12-06-2012, 10:12 ]
A zapomnialam was zapytac jak stoicie z waga? Ja przytylam rowne 10 kg (robie sie jak slonica)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość