azajac
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2012, 14:39

Moda ciążowa - sklepy i marki

12 cze 2012, 15:05

Jako przyszła mama zaczynam kompletować moją ciążową garderobę, i pomyślałam, ze warto by podzielić się z wami ulubionymi sklepami. Jednym z moich ostatnich odkryć jest Maximus Fashion Center pod Warszawą. Lubię go za duży wybór i na prawdę dobre ceny. A jakie są wasze doświadczenia jeśli chodzi o ciążowa modę? Gdzie chodzicie na zakupy, co polecacie?

Awatar użytkownika
paulam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:10

12 cze 2012, 15:06

ulalala ja od ciążowych ubrań narazie uciekam :)

Kasia.oman
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2012, 11:46

13 cze 2012, 12:40

Często można dostać naprawdę ciekawe rzeczy w lumpeksach i to bardzo tanio. Nie można się tylko zniechęcać, jeśli za pierwszym razem nie uda się nic kupić. Trzeba poświęcić trochę czasu, żeby znaleźć perełki, ale wszystko jest możliwe. Ja sama mam naprawdę kilka ślicznych tunik z podwyższonym stanem i kupiłam je właściwie za grosze.

SheMore
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2012, 14:38

16 lip 2012, 14:52

Polecam własną kolekcję (zaczęłam projektować w czasie ciąży właśnie) Wszystkie ubrania są w rozmiarach onesize. Koleżanki w czasie ciąży nosiły się w nich bardzo wygodnie ;D Ja sama również. Wiele z tych ubrań można z powodzeniem wykorzystać również po ciąży. Zapraszam;-)

Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

25 lip 2012, 14:38

W takim razie pochwal się swoją kolekcją,jestem bardzo ciekawa jak się prezentuje i co możesz nam zaproponować:) Czekamy na forum.

SheMore
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2012, 14:38

Kolekcja ciążowa

25 lip 2012, 15:45

Zapraszam na stronę marki SheMore ;-) Ubrania są co prawda zaprezentowane na modelce nie w ciąży, ale są to jak najbardziej ciuszki do wykorzystania w czasie ciąży ;-)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość