Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

12 cze 2012, 12:23

Przyszłam pochwalić nasze mamuski ze się nie obijają i dzisiaj przyszły na świat bliźniaki forumowe letnie :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

12 cze 2012, 12:25

czesc dziewczyny

biniu_s, fajna z was rodzinka:)

asienka Patryk ma zespól napiecia mieśniowego. nic groźnego ale dzieki rehabilitacji nie bedzie az tak odbiegał od rowiesnikow w rozwoju.

my tez bylismy w ta niedziele na chrzcinach...u siostrzyczki moich chłopakow, nizłej wrzaskunki;)
jak zwykle wyjedzamy na dlugie wekendy:) bo po co siedziec w domku:)
super:)

u nas Dawid ma jakiegoś wirusa, siedzi w domu, wiec mam dwoch urwisow na głowie. Drugie szczepienie przesunie sie o trzy tyg bo Patryk ma kontakt z wirusem.

Noce od tygodnia sa straszne!!!! Dzisiejsza była najgorsza, darł mi sie pol nocy. Dopiero udało mi sie go uspokoic i uśpic o 2.30 w nocy.

wisnia ślicznie wygladasz:)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 cze 2012, 12:34

witajcie
ja sie nie odzywalam bo pracowity weekend mielismy
w sobote chrzciny więc nie bylo kiedy
młody byl genialny, gadal z księdzem całą mszę
a potem w knajpie prawie cały czas przespał

dzisiaj też mielismy w koncu pierwsze szczepienie hexą
panicz waży 6,5 kilo takze super

laski znacie moje zdanie na temat nat karmienia
to się tylko tak nazywa ale z naturą to ma mało co wspólnego
da mnie to nie było naturalne
nigdy nie sprawiało mi to jakies przyjemności
i wiele zależy od dziecka
młody nie byl chętny wiec nie jadł
a ja dzięki temu spokojnie wróciłam do formy

teraz jestesmy na bebilonie HA ale niedługo zmienie na zwykły

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 cze 2012, 12:52

Noce od tygodnia sa straszne!!!!
- oj ja mialam wczoraj taka nocke - teraz bez watpienia jest u nas skok rozwojowy -bo maly niespokojny,za to usmiecha sie juz pieknie i swiadomie jak tylko sie nachyle i cos mowie do niego - no boski jest :ico_wstydzioch:
panicz
- :-D :-D :-D :-D :-D

U nas burza!!!!!

Maz dzis w domu,wiec po rehabilitacji jak wrocilam z Zuzka,to wyciagnelam go na spacer,zeby Szymusia uspic - ledwo wrocilismy - jak lunelo,to szok - moment wszystko mokre,malego jeszcze pod domem zostawilam z parasolka na wozku ale jak zaczelo walic piorunami,to go schowalam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

12 cze 2012, 15:47

My po szczepieniu mała warzy 4.900 i ma 64 cm :ico_brawa_01: lekarka powiedziała że jest bardzo silna główke pieknie trzyma i do siadu ślicznie ja podnosi :-) . Płakało moje maleństow jak ją kłuli mnie aż serce bolało :ico_placzek: :ico_wstydzioch: . Dostaliśmy skierowanie na morfologię i żelazo nie wiem czemu w zasadzie niby sie w tych tygodniach powinno zbadać hmm :ico_noniewiem: .
U nas burza!!!!!
u nas też przeszła a teraz sie tak fajnie powietrze oczyściło :-)
panicz waży 6,5 kilo takze super
pięknie :ico_brawa_01: jest co nosić :-)
nigdy nie sprawiało mi to jakies przyjemności
a dla mnie jest to bardzo ważne i sprawia mi ogromna przyjemnośc i chce karmic jak najdłużej przynajmniej do 1,5 roku ale jak bedzie to nie wiem bo w październiku muszę wrócić do pracy narazie na pól etatu ale myślę że dam rade z karmieniem bo Ulcia juz bedzie jadła jakieś zupki i deserki .

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 cze 2012, 20:02

Dostaliśmy skierowanie na morfologię i żelazo nie wiem czemu
- hmm,moj Szymek teraz wazy 5 kg,a jest miesiac mlodszy,wiec moze Ulcia drobniutka jest i babka chce ja przebadac profilaktycznie?

Ja wam powiem,ze tez lubie karmic i walcze zeby mi sie nic tu nie narobilo i mleczko bylo,ale czasem mam dosc - sutki mnie bola,mam az takie biale na koncowkach i te biale miejsca bola jak cholera :ico_zly:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

12 cze 2012, 20:54

asienka Patryk ma zespól napiecia mieśniowego. nic groźnego ale dzieki rehabilitacji nie bedzie az tak odbiegał od rowiesnikow w rozwoju.
aha, dzięki za odp :ico_sorki: pytam bo Piotruś ma bardzo zaciśnięte piąstki, rozluźnia je z reguły w nocy, w dzień rzadko.. oprócz tego jest ok, ale pediatra nastraszyła nas już kiedyś że to własnie może być ten zespół napięcia mięśniowego, ale do 3 miesiąca takie zaciskanie jest normalne, więc na razie czekamy na polepszenie :ico_sorki:
asia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a zrobienie morfologii nie zaszkodzi, a zawsze może wykazać zmiany (oby jednak nie :ico_sorki: )
My dziś szczepiliśmy się na pneumokoki- 290zł :ico_sorki: mały dzielny, ale i tak płakał jak się wkłuwała :ico_placzek: no i mój klocuszek waży 6800g i ma 65cm :ico_szoking: ale waga rośnie w normie- ok.1kg/miesiąc, czyli jest ok :-)
uciekam oglądać mecz :ico_oczko: mam nadzieję że będzie cud i zremisujemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 cze 2012, 21:55

mam nadzieję że będzie cud i zremisujemy :ico_oczko:
_________________
- marzycielka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 cze 2012, 21:58

dodałam foty na faca z chrzcin

[ Dodano: 12-06-2012, 21:59 ]
:ico_tort: za 3 mies
i goooooooooollllllllllll

[ Dodano: 12-06-2012, 22:00 ]
-błaszczykowski sam meczu nie wygrasz!!!!
- wygram, wygram :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

12 cze 2012, 22:11

waży 6800g
zuzka majac 6 tygodni wazyla 6.300 ale urodzila sie 4.200 a karolka dzis 4.700
dodałam foty na faca z chrzcin
to czekamy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość