nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

12 cze 2012, 17:08

O proszę jakie tu pustki. Pewnie macie ładną pogodę i spędzacie ją na podwórku. U mnie też słoneczko świeci. Mały ma o dziwo drugą drzemkę ... co się zdarza tak sporadycznie, że naprawdę w szoku jestem. Ale marudny był to go położyłam. Obiadzik już prawie gotowy, także na razie mam wolne. Bo mąż wraca dopiero po 18. Chyba wyskoczę dziś na rower pojeździć, bo taka ładna pogoda.
a waga spada, bo nie masz czasu na jedzenie, jak sie siedzi w domku to i wiecej sie podjada, do tego teraz pracujesz wiec inny tryb życia. Ale dobrze, na pewno zadowolona jesteś, że kilogramy w dół idą:)
to się potem może odbić w drugą stronę - tak zwany efekt jojo. Także lepiej jeść normalnie ale mniejsze porcje i częściej, omijając słodycze i wieczorne podjadanie - to daje lepszy efekt.
no i pare sztuk truskawek
a truskawki w brew pozorom nie są wcale tuczące. To owoce dla osób które chcą schudnąć. Ostatnio wyczytałam, że najlepiej je jeść rano, naczczo przed śniadankiem, wtedy najlepiej działają

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 cze 2012, 08:51

Jula piękne zdjęcia synka.Jak malowany jest . Cudowny;)

U nas dni lecą .Wczoraj obowiązkowo mecz. Oj gardło zdarłam ,po meczu ledwo mówiłam tak kibicowaliśmy i oczywiście moje dziecko tez nie mogło spać bo jak w takim hałasie.Bardzo jesteśmy zadowoleni i dumni z naszych teraz czekamy na kolejny mecz.
Ja co prawda nigdy nie oglądałam meczu ani różne sporty mnie nie interesowały ale teraz takie święto w Polsce więc mus i nawet mi się to podoba. Ale tylko te gdzie nasi grają.

Mała ma pierwszą więc idę szybko ten czas wykorzystać. Dziś obiad robię, wczoraj szorowałam na kolanach podłogi w sypialni ,Lili pokoju,łazience,WC ,klatkę schodowej i przedpokoju. Na dziś został mi salon tylko ale za to jeśli dziecię mi pozwoli to myję okna bo po ostatnich deszczach są w opłakanym stanie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

13 cze 2012, 09:13

Doberek

Ja zaraz uciekam dziecię do pkolka odstawić i mam jazdy z koleżanką:) Dziś jedziemy do innego miasta, gdzie wąskie uliczki są, obym dała radę:):):)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 cze 2012, 12:41

gdzie wąskie uliczki są, obym dała radę:):):)
z drogi śledzie, bo elibell jedzie :ico_brawa_01:
Dobrze będzie!

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

13 cze 2012, 13:44

dałam radę choc nie pojechałyśmy tam gdzie było planowane, coś tam sie odbywa w miescie że tylko by nam to przeszkadzało, ale pojezdziłam trochę autostradą 9by prędkości się nie bać) i po angielskich wioseczkach gdzie masa zakrętasów i pieknych widoków, kurka juz marze by móc swobodnie samej prowadzic, ale serio jest coraz lepiej, nawet Lucy zadowolona że tak mi super idzie i z meżem ugadaliśmy, że teraz ja prowadzę jak będziemy gdzieś jeździć

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 cze 2012, 16:55

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla ellibel za odwagę

A ja chciałam pochwalić córcię ponieważ raczkuje od wczoraj i siada sama . Co prawda czasem raczkowanie idzie wolno ale to zależy czy coś ja bardzo interesuje czy nie. A jak fajnie wygląda taka maleńka a już pełza sobie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

13 cze 2012, 19:46

szkieletorek, BRAWA DLA Lilci za raczkowanie:):)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 cze 2012, 20:15

witam
u mnie na nic nie ma czasu, tym bardziej odkad zaczelo sie Euro, kazdy wieczor zajety :-D
poza tym siedze w domu od pon..bylam z moja obolala noga u ortopedy, niby tylko skrecenie stawu skokowego, ale bol zamiast ustepowac sie nasila :ico_szoking: i praktycznie co dzien bardziej boli, wiec siedze w domu i niby wypoczywam i kuruje noge :ico_noniewiem: ale same wiecie jak przy rocznym dziecku mozna wypoczywac, Kala lazikuje wszedzie, wszedzie wstaje, tyle dobrze ze potrafi pieknie ukleknac i usiasc jak juz nie chce stac :ico_sorki: ale mi wystarczy ze wezme za szybki zryw do niej z tej obolalej nogi i potrafia mi placzki wyjsc :ico_wstydzioch:

poza tym wszystko po staremu..a..wczoraj mi dostala stan podgoraczkowy..juz myslalam ze moze na zabki, do wieczora przeszlo, a zabkow nadal nie widac :ico_noniewiem:

widzialam tylko zdjecia Erysia ..normalnie nic tylko sie zakochac :ico_brawa_01: cudne oczeta, slodziak :-D
no i co nieco poczytalam o zamiarach elibell do cwiczen :ico_brawa_01: trzymam w takim razie kciuki :-D
no i lecace w dol kg u izus :ico_brawa_01: nie ma jak to sie mile zaskoczyc w sklepie co? :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 cze 2012, 20:53

szkieletorek, super!
Fajne takie bobo jak popyla :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

13 cze 2012, 21:00

Dzięki za miłe słowa o Eryku :ico_wstydzioch: .

Wczoraj doszedł pchacz, który zamówiliśmy Erykowi. Kupiliśmy z firmy Vtech. Taki sam chyba jak Szkieletorek ma dla Lili. Na razie panel go interesuje, ale myślałam, że bardziej będzie Go absorbować. Pewnie jak starszy będzie to bardziej Go zaciekawi.
Dziś pierwszy raz Eryk kąpał się ze mną w wannie i bardzo mu się podobało :ico_haha_01: . Teraz nic tylko na basen trzeba się wybrać. Tylko strój jednoczęściowy muszę kupić, a wszędzie gdzie patrzę to same bikini :ico_sorki: .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości