Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 cze 2012, 21:16

asiab i jak tam po szczepieniu???
nie było tak źle jak ostatnio bo czopek Viburcol przed szczepieniem jej dałam i wieczorem drugi noc mineła tak że mała czesto marudziła i była rozgrzana. A dziś na spacerze budziła sie była niespokojna . Ale w porównaniu do tamtego szczepienia to było nie najgorzej.

Ulcia już spi smacznie nauczyła sie sama zasypiać po kąpieli leże tylko obok niej chwilkę a dziś tak pięknie gaworzyla i piszczała że mi łzy płynęły po policzkach ze szczescia ochhh jak ja ją kocham :ico_wstydzioch: .

kingoza, śliczna Olwika :ico_brawa_01:

tibby, wszystkiego naj dla Tobiaszka
dzwoneczek82, jaki słodki Patryczek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

13 cze 2012, 21:36

asiab, :ico_brawa_01: brawo dla Ulci za dzielność na szczepieniach.

kingoza Oliwka ślicznie trzyma główkę, Cezary też już nieźle sobie radzi ale nie tak jak Twoja panna. Chciałam wstawić foto ale nie mogę :ico_noniewiem:

Czy to możliwe, żeby Cezaremu zęby już szły??? Od kilku dni ślina ciurkiem leci mu z buzi nawet na leżąco i ciągle ręce trzyma w buzi. Ja wyciągam butlę a on ręce do buzi jakby był głodny ale jak mu daję to nie ciągnie tylko bawi się smoczkiem.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2012, 21:52 przez biniu_s, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

13 cze 2012, 21:38

Heh Kobiety,
zdjęcia dzieciaczków piękne, super że chrzciny się Wam udały ja jak myślę o naszych mam dośc, najprawdopodobniej bedziemy chrzcic w sierpniu ale jeszcze nie wiem czy sobota czy niedziela
malduję się, u nas leci, czasu na pisanie nie było, bo zwariowane dni, w weekend grill na wariata, mężu był w Wa-wie na meczu polaków,z Rosją, to sama byłam z chłopcami do dzisiejszego rana.
Jestem chora, nagle w poniedziałek na wieczór mega ból gardła i chrypka, wczoraj jeszcze większa chrypa, ogólny ból wszystkiego i stany podgorączkowe - super że akurat jak męża nie było... Dziś nadal gardło boli w nocy miałam gorączke i apap brałam, dziś byłam u lekarza i mam antybiotyk bo angina się przyplątała :ico_noniewiem:
Niko rośnie jak na drożdzach, pucek mały :-D
w niedziele rano urodziła moja kuzynka miałam termin za miesiąc na 9 lipca, maluszek malusi bo 50cm i 2100, zabrali go od razu do inkubatora żeby go ogrzac i poobserwowac
Ja się przypadkiem dowiedziałam, że koleżana z podstawówki urodziła tez w maju dziewczynke, w ogóle bardzo duzo dzieci się rodzi dookoła :ico_szoking:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

13 cze 2012, 21:46

witam

dzięki dziewczyny :-D pączuś z niego niesamowity, ale patrząc na zdjęcia wstecz to wyraźnie wyciągnęło go...wogole ostatnio mniej je i mniej przybiera na wadze...wiec pewnie zaczyna dbać o linię :ico_oczko:


kingoza ależ masz siłaczkę... :ico_szoking: :ico_brawa_01: zgrabna dziewczynka...a ostatnie zdjęcie boskie!
tibby, wszystkiego naj dla Tobiaszka
o tak...sto lat :ico_tort:
a dziś tak pięknie gaworzyla i piszczała że mi łzy płynęły po policzkach ze szczescia ochhh jak ja ją kocham :ico_wstydzioch: .
takie chwile są niepowtarzalne :ico_haha_02:
Niko rośnie jak na drożdzach, pucek mały
pokaż pucka swego :ico_oczko:

Jestem chora, nagle w poniedziałek na wieczór mega ból gardła i chrypka, wczoraj jeszcze większa chrypa, ogólny ból wszystkiego i stany podgorączkowe - super że akurat jak męża nie było... Dziś nadal gardło boli w nocy miałam gorączke i apap brałam, dziś byłam u lekarza i mam antybiotyk bo angina się przyplątała :ico_noniewiem:
zdrowiej nam szybciutko :-)

[ Dodano: 13-06-2012, 21:47 ]
aa...jeszcze jedno...

biniu_s, oczywiście ze mogą już wam zęby zaczynac dokuczać. W tym okresie dzieci tetż odkrywają ze mają raczki i równiez zaczynają je brac czesto do buźki :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 cze 2012, 21:53

biniu_s no i slinianki zaczelywytwarzac slinke stad jej natlok ;-) zwlaszczaprzy lezeniu na brzuszku :-)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

14 cze 2012, 07:45

Od kilku dni ślina ciurkiem leci mu z buzi nawet na leżąco i ciągle ręce trzyma w buzi.
moja ma dokladnie to samo .. ale czytalam ze to normalne ale to nie zeby .. :-)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

14 cze 2012, 09:55

moja ma dokladnie to samo .. ale czytalam ze to normalne ale to nie zeby .. :-)
Dzięki :-)

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

14 cze 2012, 09:56

hej.. a mojewj wyskoczyly krostki na buzi na brodzie i policzkach... to moga byc potowki ?? boje sie ze to alwrgia jakas ... kuba byl caly zsypany .... ehhh :ico_olaboga:

[ Dodano: 14-06-2012, 10:01 ]
Obrazek
widac troszke ....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 cze 2012, 10:18

Sylwia, jak dlamnie trądzik niemowlęcy
przemywaj wodą przegotowaną?
a no i rozbierz ją troszke
jak się rozgrzeje to jej się zaostrza?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 cze 2012, 10:20

Na potowki mi to nie wyglada, wlasnie bardziej tradzik niemowlecy.
No i sluszna uwagajagodki, by nie ubierac za cieplo. Lepiej chlodniej niz przegrzac.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości