Awatar użytkownika
kuleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 136
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:43

13 cze 2012, 22:08

Qanchita, dziękuję :-) jak jadę do rodziców to siostra mi robi zdjęcia :-)

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

13 cze 2012, 22:10

faktycznie macie dziewczyny niską hemoglobinę i to bardzo pijcie buraczki pomaga ja w pierwszej ciąży miałam tak i musiałam pić te okropne soczki z buraków i jeszcze bolesne zastrzyki w tyłek przyjmować!!!
A ja leżę w łóżku i czekam na poród posprzątałam i cholera uparty ten mój syn nie chce mu się wychodzić widzę poczekam do soboty i będę brała ciepłe kąpiele może w końcu coś zadziała.A boje się tego porodu strasznie tym bardziej że ten mój język francuski wcale nie jest najlepszy :ico_wstydzioch:
Dziewczyny co myślicie o tym znieczuleniu???ja sie trochę boję a zarazem no chciałabym :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kuleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 136
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:43

13 cze 2012, 22:12

no nic ja się kulam do spania bo dała mi dzisiaj do wiwatu wyrastająca ósemka :ico_zly: i stan zapalny :-/ , płukanie rumiankiem i szałwią nic nie daje :-| , a to co przepisała mi dzisiaj dentystka to boje się użyć bo "dentosept" jest na bazie etanolu aż 60-70% i jest napisane, żeby podczas ciąży nie brać, z drugiej jednak strony nie wiem czy sobie wyleczę stan zapalny samym rumiankiem i szałwią.....

No nic życzę Wam miłej i przespanej całej nocy :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 cze 2012, 22:21

kuleczka, a może kup sobie żel dentinox? Skoro niemowlakowi nie szkodzi to Tobie też nie powinien. A na pewno złagodzi ból.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 cze 2012, 22:22

Wlasnie te zele na dziaselka dla dzieci pomagaja i doroslym. Testowalam na mojej 8 wychodzacej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 cze 2012, 22:31

Kurcze, chwilami mam wrażenie że mi synek masaż szyjki próbuje zrobić :ico_zly:
Idę się położyć.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

13 cze 2012, 22:38

ja paciorkowca idę robić wymaz w poniedziałek do szpitala do mojego ginka (przynajmniej to badanie będę miała za friko :-D )a co do hemoglobiny to ja mam 12,2 i nie biorę żadych dodatkowych leków a najniższą jaką w ciaży miałam to 12,1 i ginek jest w szoku ze tak dobrze się trzymam :-) no ale na początku miałam wysoką a jak robiłam badanie na zelazo to norma była do 26 a ja miałam 27 :-D moja szwagierka jak miała niską hemoglobinę to dostała właśnie tardyferon.

Kuleczka, Malinowa brzuszki cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mój to już gigant się robi... a mała daje teraz tak popalić ze zaraz mi pępkiem ucieknie chyba :ico_sorki:

wyprasowałam się do szpitala ale torby nie spakowałam może w końcu jutro mi się uda :-D :ico_sorki: co by później w biegu nie szukać wszystkiego :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

13 cze 2012, 22:40

agness ja jesli bede mogla rodzic naturalnie to chce znieczulenie. Rozmawialam z lekarzem i odpowiednio zrobione jest bezpieczne.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

13 cze 2012, 22:40

hwilami mam wrażenie że mi synek masaż szyjki próbuje zrobić
mam dokładnie takie samo wrazenie dzisiaj... aż mnie boli tak jak by łapki włożyła w krocze i rozciągała :ico_chory:

[ Dodano: 13-06-2012, 22:43 ]
Agness położne na szkole rodzenia mówiły że znieczulenie jest bezpieczne tylko w skrajnych przypadkach zdarza isę ze np znieczuli tylko jedną połowę albo ze głowa może boleć po znieczuleniu ale poważniejszych powikłań raczej nie ma.

Ja jednak zdecyduje isę na znieczulenie tzn biorę tą opcję pod uwagę w izbie przyjęć i od lekarza dostanę zalecenie żeby mi podali bo tak to róznie bywa ale jak będę w stanie wytrzymać to nie będę brała :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 cze 2012, 23:00

bo bierze się go tylko raz dziennie
no i ja biorę raz dziennie.

Ja dzisiaj takie kłucie mam takie nie przyjemne. No i jeszcze jak się maluch przekręca to tak boli cały brzuch :ico_olaboga: widzę że pod koniec coraz ciekawsze są dolegliwości.

agesss, ja zamierzam z lekarzem porozmawiać o znieczuleniu. Więc wtedy napiszę co on mi radzi. Ale podejrzewam że będzie namawiał bez znieczulenia.

kuleczka śliczne to zdjęcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mi nie ma kto takiego zrobić :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość