Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

14 cze 2012, 11:04

a to zmienia postać rzeczy to nie wiem czy mój by się zgodził pojechać na wesele autem i drinka się nie napić musiała bym mu to jakoś chyba odpokutować
moj napewno sie zgodzi i pewnie nawet slowa nie powie bo wie,ze mnie bardzo ten kregoslup boli,ale ja sama nie wiem czy chce " mu to robic",ale z drugiej potem moge baaardzo zalowac ,ze nie mamy jak wrocic a ja sie zwijam z bolu wiec mam dylemat :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

14 cze 2012, 11:14

sama nie wiem czy chce " mu to robic"
wiem o czym piszesz bo ja też taka jestem... ze wolę sama pocierpić zeby usatysfakcjonować drugiego...

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

14 cze 2012, 11:27

wiem o czym piszesz bo ja też taka jestem... ze wolę sama pocierpić zeby usatysfakcjonować drugiego...
No wlasnie :( Zobaczymy,moze jutro juz bedzie lepiej i nie bedzie takiej potrzeby...taka mam nadzieje :-) a jak nie to bedziemy myslec...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

14 cze 2012, 11:35

Dzwonił do mnie mąż wnerwiony jak sto pięćdziesiąt i w sumie nie dzwię się bo jakiś pier*olony palant imbecyl no debil połamał Nam flagi na samochodzie tym ludziom to już wszystko przeszkadza na szczeście nie uszkodził nic przy tym ale kurde czy too naprawdę tak razi tym bardziej ze nie tylko my mamy powieszone te flagi tylko 1/4 samochodów je ma a oczywiście Nam się oberwało :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

14 cze 2012, 11:39

tym ludziom to już wszystko przeszkadza
niestety ludzie sie potrafia przyczepic do wszystkiego ;/ ale zeby od razu niszczyc? szkoda slow... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 cze 2012, 11:41

Hej dziewczyny

ja rano na pobranie krwi pojechałam i zakupy no i się zeszło.

Madleine widzisz masz motywację by zrobić prawo jazdy :ico_sorki: :ico_sorki: Bo tak to rzeczywiście słaba sytuacja. A nie macie nikogo w razie czego poprosić o przyjechanie po was? Byście dali swój samochód.

Kasiala współczuję spania :ico_olaboga: a raczej braku spania. Ja pamiętam jak podczytywałam zimówki no i tam Gabi tak nie mogła spać nocami. Masakra :ico_olaboga: To ja już wolę swoją śpiączkę :ico_sorki:

Mamusia28 jak Ci wetnie posta bo np wyloguje ze strony to zrób wstecz i jest post :ico_sorki: nie wiem czy to tylko na mozilli ale kiedyś się wściekałam że post mi zginął ale jednak był :ico_sorki: No i super że przeprowadzacie się już :ico_brawa_01:

Julchik oby szybko maluszek wyszedł ze szpitala :ico_sorki: Moja szwagierka też dokładnie 2 miesiące urodziła przed czasem i mały też ważył 1800 no i to duża waga jak na 2 miesięcznego wcześniaka. Leżał miesiąc w szpitalu ale wszystko dobrze się skończyło :ico_sorki: teraz ma 6 lat i zdrowy jak ryba :ico_brawa_01:

[ Dodano: 14-06-2012, 11:42 ]
bo jakiś pier*olony palant imbecyl no debil połamał Nam flagi na samochodzi
normalnie w głowie mi się nie mieści :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i co to debilowi przeszkadza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

14 cze 2012, 11:44

A nie macie nikogo w razie czego poprosić o przyjechanie po was? Byście dali swój samochód.
Moj tata niby moglby ale nie chce go po nocy ciągać w taką drogę,to niby tylko 40 km,ale jak moj tata jest zaspany to wole zeby do auta nie wsiadal szczerze mowiac bo i tak ostatnio jest malo spostrzegawczy na drodze :ico_noniewiem:

Zobaczymy jak jutro bede sie czula i bedziemy myslec :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

14 cze 2012, 11:53

Dziewczyny a ja mam takie głupie pytanie c hodzi o ilość kasy na wesele... bo My dostaliśmy od kuzyna 500zł w kopercie tyle ze on był w Kościele i na przyjeciu weselnym a My idziemy tylko do kościoła ze względu ze mała miesiac dopiero będzie mieć i zastanawiamy się ile w takim bądź razie mamy dać do koperty bo oni w sumie koszta wesela za Nas nie ponoszą tylko nie wiem czy to się tak przelicza?

[ Dodano: 14-06-2012, 11:54 ]
Madleine, czy ja dobrze pamiętam czy źłe ze Ty miałaś iść jakoś w 33 tc na USG 3D/4D?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

14 cze 2012, 11:55

My idziemy tylko do kościoła ze względu ze mała miesiac dopiero będzie mieć i zastanawiamy się ile w takim bądź razie mamy dać do koperty bo oni w sumie koszta wesela za Nas nie ponoszą tylko nie wiem czy to się tak przelicza?
Wiesz co ja idąc do kosciola kupilabym poprostu jakis drobiazg,upominek. Komplet do kawy czy reczniki max do 100 zł czy cos. Nie dawalabym pieniedzy bo to rzeczywiscie trudno przeliczyc,a po drugie rzeczywiscie kosztow zadnych nie poniesli. My z gosci ktorzy przyszli tylko do kosciola to tylko od 1 dostalismy prezent od reszty tylko kwiatki.
Ale to tez wszystko zalezy czy to ktos bliski czy nie :-)

[ Dodano: 14-06-2012, 11:58 ]
Madleine, czy ja dobrze pamiętam czy źłe ze Ty miałaś iść jakoś w 33 tc na USG 3D/4D
Chcialam,ale jedan zrezygnowalismy ze wzgledu na finanse.w Tym miesiacu jestesmy splukani....
a pozatym juz jest tak blisko,ze poczekamy az zobaczymy naszego małego na zywo :-)
Ostatnio zmieniony 14 cze 2012, 12:00 przez Madleine, łącznie zmieniany 3 razy.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 cze 2012, 11:59

Kasiala, wiesz u nas też tak przyjęte jest że jak do kościoła to tylko jakieś kwiaty/ upominek. A pieniądze to na wesele.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość