Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 cze 2012, 10:51

ja z kawusia,

Izunia śpi, Julka na wycieczce, więc mam błogi spokój, w domku posprzątane, obiadek zrobiony więc luz i laba, pogoda jest cudna, ciepełko, jak A wróci z pracy to jedziemy na grilla do moich rodziców, nocka też do d upy, Bella spać nie mogła tak koło 2 i zabrałam Ją do nas, też miała problem żeby zasnąć ale do 4.30 spała później zaniosłam Ją do łóżeczka, wypiła mleko i spała do 6 :ico_zly: czemu Ona nie chce spać dłużej??
poraz kolejny musze powiedzieć, że imie dla małej macie boskie, jak ja marzyłam o małej Belli, a wiesz że mój nick to własnie miks eliza i izabela:):):):)Bella kurka ale to cudnie brzm
dziękuję :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ja na poczatku sceptycznie byłam nastawiona do tego imienia ale z czasem jest co raz fajniejsze :ico_sorki:

nina0226, widzę że nasze dzieci chyba dziś w nocy sie zmówiły :ico_oczko:
Druga sprawa niektóre matki przywyknięte są do czestego wstawania w nocy i weszło już to w krew tak jak mi:):):)
ja to nawet czasem jak za długo śpię od razu to rano jestem niewyspana :ico_szoking:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 cze 2012, 10:51

Co do ząbków to u nas już też 4 jest Jedynka u góry wyszła z jakieś 3 dni temu
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dorianowi 3 na górze idą, czwarty sie już wybił ale i tak dzielnie znosi:)
oj,nina, niana jak ja bym chciała żeby moje dziecko spało do 9
oj i ja i ja:) Kurka moje łobuzy po mamusi 6 rano dzieci wyspanne, a mamusia do 3 siedzi bo tak od 22 dopiero ma czas dla siebie i to nie zawsze, ale spoko, życie, bywa to męczące nie powiem, że nie, ale trudno, przecież nie oddam dzieci, albo nie pozbawie się przyjemności relkasu:):)

nina0226, ale wiesz co, już dawno miałam to pisac tylko ciągle w język sie gryzłam - od kad jesteś na wątku kilka osób zrezygnowało z naszego towarzystwa, poprzez Twoje docinki i wymądrzanie się, wiec nie dziw sie, ze inni reagują jak reaguja, a skoro nie ja jedna jestem z tych co to się czasem ciebie czepiają, a raczej Twoich wypowiedzi, wiec wnioskuję, ze to z Tobą jest coś nie tak a nie z reszta osób, i niektóre potrafią odezwać sie jak im coś nie lezy, inne może omijają Twoje posty, jeszcze inne nie zagladają na nasz wątek, bo się wnerwiają. Przepraszam za szczerość, choć nie za szczerosć nie przepraszam.

Było kilka fajnych dziewczyn z nami, które już niezagladają i wiem czym to spowodowane, bo w miarę swoich możliwosci mam kontakt z nimi, mniejszy bo mniejszy ale jednak, wiec swoich teorii z palca nie wyssałam jakby co.

Kiedyś jakoś nie było tyle sprzeczek, każda mogła pisać co chce i sie o tym dyskutowało, a nie gryzło w język bo ktoś się czepi, a dzis albo kłótnie albo suche fakty która co robi.

Do tego Joanna24, tez napisała, że czyta ale się nie odzywa o czyms to jednak świadczy, a wiem, ze nie jest jedyną podczytującą ten wątek i bulwersujacą sie kłótniami z nina.

Sama nie raz pewno z Tobą zadarłam, ale nie ucieknę z wątku, bo w sumie dlaczego to miałabym robić, to kilka z was do nas dołączyło i niektóre chyba nie potrafią się tutaj zorganizowac kulturalnie na tyle, by normalnie z innymi pisać. I nikogo nie wypraszam, fajnie że jest nas wiecej i można wymienić sie doświadczeniami:)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

16 cze 2012, 11:03

nina0226, ale wiesz co, już dawno miałam to pisac tylko ciągle w język sie gryzłam - od kad jesteś na wątku kilka osób zrezygnowało z naszego towarzystwa, poprzez Twoje docinki i wymądrzanie się, wiec nie dziw sie, ze inni reagują jak reaguja, a skoro nie ja jedna jestem z tych co to się czasem ciebie czepiają, a raczej Twoich wypowiedzi, wiec wnioskuję, ze to z Tobą jest coś nie tak a nie z reszta osób, i niektóre potrafią odezwać sie jak im coś nie lezy, inne może omijają Twoje posty, jeszcze inne nie zagladają na nasz wątek, bo się wnerwiają. Przepraszam za szczerość, choć nie za szczerosć nie przepraszam.
już to kiedyś napisałam,ale nina stwierdziła że się nie wyspałam i dlatego jestem nie miła :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 cze 2012, 11:17

marcz89, widocznie nam doskwiera wieczne nie wyspanie:):):):):)No cóż uroki macierzyństwa dają o sobie znać:):):) aha dodam, jestem dziś wyspana i zrelaksowana i w ogóle pełna energii:):):)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

16 cze 2012, 11:22

właśnie dostałam maila że moja sukienka będzie w przyszłym tygodniu już u mnie :509: już się doczekac nie moge :-D :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 cze 2012, 11:22

estem dziś wyspana i zrelaksowana i w ogóle pełna energii
to tak jak ja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 16-06-2012, 11:23 ]
marcz89, koniecznie musisz ją pokazać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

16 cze 2012, 11:35

marcz89, koniecznie musisz ją pokazać
ogólnie to już pokazywałam;)) ze zdjęciem modelki :-D jak nie widziałaś to wkleję jeszcze raz później bo teraz na laptopie P jestem i nie mam tu zdjęcia sciągniętego:))
a sukienkę ze mną to dopiero w sierpniu wkleję :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 cze 2012, 12:09

jak nie widziałaś
chyba nie :ico_wstydzioch:

Iza się obudziła, ja już ans spakowałam na grilla teraz tylko czekam za A :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

16 cze 2012, 12:20

elibell, ja tez wstaje po kilka razy w nocy do synka...ale to nie o to chodzi...odsypianie w weekend przespanych nocek ( przyynajmniej z opisow) w tygodniu...wiec co tu odsypiac...jest dziecko jest obowiazek...moj maz tez spi z synkiem w 'weekendy ale tak jak napisalam mojedziecko wstaje po kilka razy w nocy...w dzien trzeba odwiezc synka do przedszkol...zrobic wszystko w domku...zakupy itp...tak jak z tego co kojarze i Ty jestesmy sami zdani tylko na siebie...maz sie jedna noc nie zajal dzieckiem...i Krolewna sie nie wyspala to juz sie focha na niego...ale nina wciaz narzeka jak tylko synek gorzej spi...ja rozuumiem kilka nieprzespanych noc to ok...ale jedna gorsza noc i juz katastrofa..czasem trzeba docenic to co sie ma...a nie wymagac wiecej i wiecej..
NINAforum jest otwarte i nie bedziesz mi mowila czy moge sie oddzywac czy nie i to w jaki sposob mam sie oddzywac...nie wyzwalam Cie ani nic...napisalam swoj stosunek do Twoich wypowiedzi.

Wogole sliczne macie maluszki...Zdjecia cudne...


Co do tego pchacza z Vtecha ja mam go po pierwszym synku i jest w uzyciu znowu od jakiegos czasu.. :)
marcz89, widocznie nam doskwiera wieczne nie wyspanie:):):):):)No cóż uroki macierzyństwa dają o sobie znać:):):) aha dodam, jestem dziś wyspana i zrelaksowana i w ogóle pełna energii:):):)
Skoro wyspana to moze hormonki szaleja :ico_oczko:


:ico_sorki: :ico_brawa_01: marcz89, GRATKI: SUPER.

Ja tez wyspana.
kwiatunio, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kilogramy.

[ Dodano: 16-06-2012, 12:21 ]
Iza się obudziła, ja już ans spakowałam na grilla teraz tylko czekam za A :ico_brawa_01:
A u nas pada....tak pieknie zapowiadal sie dzien...Slonko...zero chmurek a tu klops...zaciagnelo chmurami i pada :(

[ Dodano: 16-06-2012, 12:23 ]
A i NINA TO TY TROSZKE KULTURY to ze piszesz na PW nie zwalnia cie od kultur....i humoru nie mam zjechanego jak to okreslilas...nie bedzie mi jakas malolata w taki sposob pisac.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 cze 2012, 12:36

idę Belli dać jakieś jedzonko :ico_sorki: i pranko powieszę i znów stos prasowania :ico_olaboga:

[ Dodano: 16-06-2012, 12:50 ]
a nie wiecie co się dzieje z kingą i izabella ?????????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość