anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

19 cze 2012, 15:16

agaa22, Twoja córka nie jedyna z piciem mleka, moja wrecz nienawidzila, preżyła sie, ja ja nosilam bujalam i wciskalam po trochu, czy to cyc czy butla nic nie chciala :ico_olaboga: :ico_olaboga:
tak jak u moni26 pod kontrola pediatry szybko dostawala zupki, jako 2 posilki dziennie plus owoce, o lubila wlasnorecznie robiony kisielek, szybko dostawala buleczke czy chlebek, no ale co bylo robic jak mleka nie pila, za to lubila twarozek i jogurty dla dzieci, to zastepowalo jej nabial. jedyny plus teraz je wszystko i nie grymasi, szybko zaczela jest nasze posilki i do tej pory nie ma problemu, a mleko polubila ale te krowie i to dosc szybko bo przed skonczeniem roku

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

19 cze 2012, 15:34

anetka- o kurcze, to ja myślalam ze tylka moja tak ma, a tu jest nas juz 3 :ico_olaboga:
Od jutra zaczne jej dawac inne posilki, zobaczymy jak to bedzie

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

19 cze 2012, 15:49

agaa super dzielna Iga i bardzo ladnie wazy :ico_brawa_01: zdaje mi sie ze wiecej niz Hania, jutro sie przekonam bo idziemy sie wazyc

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

19 cze 2012, 16:04

moni- dzieki Ci kochana że napisalaś :ico_sorki:
nie ma problemu :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

19 cze 2012, 21:55

witam

aga i beatka wpołczuję wam takich niejadkow.

aga ale waga super Twojej laluni :ico_brawa_01: czyli starcza jej tyle ile zje podczas snu...ale rzeczywiście to musi być wyczerpujące...aby dziecko jadło tylko podczas spania. :ico_olaboga:


Kaja, :ico_brawa_01: brawa za ząbek..Czy Kubus tez był bardzo marudny podczas wyrzynania sie...?

a u nas marudzenia dzień drugi...mały non stop tylko na rękach...bo jak nie to mam jeden wielki ryk ...kiedy on wyrośnie z tych swoich schiz? :ico_sorki: jestem padnięta

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

19 cze 2012, 22:04

Wazy równiutkie 7 kg co do grama, i ma 65 cm
Wage ma ladna :-) Martynka tyle samo wazyla i mierzyla na ostatnim szczepieniu majac tez 4 miesiace skonczone :-)
Piszesz, ze nie je a ladnie przybiera...
Moze tak jak dziewczyny pisza mleko jej nie podchodzi.
Probuj z nowymi rzeczami... a ja trzymam za Was kciuki ! &&&

Kaja brawa za 1 zębolka Kubusiowego :)) :ico_brawa_01:
Beatka78, dzisiaj kupilam sobie mate izaczne tez 6waidera... ale po slubie. Bo teraz nie mamna to czasu a chcialabym sie do tego przylozyc. Przy okazji wyeliminowac slodycze (torta slubnego chce zjesc hehe) i chipsy... bo to moja zmora/
Kibicuje Ci z calej sily. Pisalas jakis czas temu ze jestes na diecie... Jaka to?

Dziewczyny zalamie sie... po dlugich poszukiwaniach znalazlam buty do sukienkii ale... nie bylo mojego rozmiaru :ico_placzek: juz nie wiem gdzie mam szukac.
Chce gladkie bezowe szpilki na platformie i nie a wysokim megaobcasie.... i nie ma...
Wszedzie kokardy i inne badziewia :ico_zly:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

19 cze 2012, 23:39

Mad bylam na cambridge 3 tyg ale tylko 2 kg mi zeszlo i pozniej cos jak dukan przez 2 tyg i tez zeszlo ok 2kg teraz waze 60kg a chcialabym 55kg tyle co przed ciaza, no i brzuch mam taki wystajacy szczegolnie jak zjem to jak ciezarna wygladam
w polowie cwiczen pokaze wam zdjecia przed i po
pierwszy dzien mam za soba i powiem ze nie jest latwo
szczegolnie utrzymac nogo w powietrzu :ico_olaboga:

a moze wpisz sobie te buty w internet i ci wyskacza sklepy gdzie je dostac

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

20 cze 2012, 08:01

hej stawiam :ico_kawa: u nas w nocy była burza błyskało się z każdej strony normalnie jasno jak w dzień było :ico_szoking:
Kaja, :ico_brawa_01: brawa za ząbek..Czy Kubus tez był bardzo marudny podczas wyrzynania sie...?
Dzwoneczku Kuba był (i dalej jest) bardzo marudny bo i ząbki mu dokuczają i teraz pogoda bo on jakoś nie lubi takiego ciepełka

Agaa22 śliczna waga Igusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

20 cze 2012, 08:13

Kuba się właśnie nauczył odpinać rzepu od pieluchy :ico_oczko: lezy na łóżku w samej pieluszce bo jest tak gorąco już i co chwilę łapie za rzep i odpina :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ja zaczynam na nowo szukac łóżka piętrowego 3 osobowego bo może sie uda i w lipcu kupimy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 cze 2012, 08:44

Hej :-)
U nas tez goracy dzien sie znow zapowiada... oby nie az tak bardzo bo musze z mala wyjsc i tort zamowic i wiazanke... bo naraz na koniec za duzo wszystkiego wyszlo i ciezkoogarnac jak D. w pracy a ja nie zmotoryzowana ehhh :(

Gabi, jakie nosidelko? takie nakladane na siebie ?
Powiem Ci ze ja z tego naszego raz skorzystalam... fajna rzecz ale jak Martynka tak szybko przybiera i wazy prawie 8kg to ciezka jest by tak ja nosic przynajmniej dla mnie, bo D. by dal rade :-D . Bede je raczej sprzedawac.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość