Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

20 cze 2012, 16:30

elibell, energie daje mi Liwka :) haha, troche jej podkradam bo ona ma turbo doładowanie hehe ;)

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

20 cze 2012, 21:26

Hejka!
marcz no to wspolczuje. Placilas przelewem czy PayPal?? Jesli baba sie wypnie pisz do allegro...i napisz jej ze oddasz sprawe do sadu...masz 14 dni na zwrot produktu i oddanie kasy od niej...prawa konsumenta...
Malinkax33, jestes wielka....dasz rade...ale stresy masz wielkie...biedna :ico_pocieszyciel: Liwcia pocieszna...Trzymam kciuki za Was...zagladaj czesciej
ladybirdno siedziec w pracy jak skwar na dworze a siedziec w basenie to roznica....a u nas pogoda pod psem...pada i pada :(

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

21 cze 2012, 07:23

witam
no i nie dlugo sie sloneczkiem nacieszylismy..od rana leje :ico_noniewiem: leje rowno :ico_noniewiem: no ale zapowiadali, ciekawe na ile znow :ico_noniewiem:
a wczoraj po pracy wskoczylam sobie z dzieciakami do basenu, troszke znow cialko nalykalo promieni, a wieczorem obejrzalam sobie z mezem bardzo fajna komedie "zamiana cial" - polecam dla tych ktore lubia sie dobrze, duzo posmiac :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

marcz walcz, walcz, nie do pomyslenia zeby zrobic taki bubel :ico_olaboga: co ta kobieta sobie wlasciwie myslala jak ci to posylala :ico_puknij:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 cze 2012, 08:35

upal jest fajne jak sie wypoczywa, mozna usiasc pod drzewkiem i moczyc dupcie w basenie :-) a jak sie siedzi tuz pod nagrzanym dachem ze sloncem za plecami i pracuje sie na kompie to marzy sie o chlodzie :ico_noniewiem:
Wierze ci.
Mój mąż pracuje w firmie gdzie mają blachy itp i tam na placu w takie upały maja termometr i wskazuje im zazwyczaj około 46 stopni .Gdy tylko wraca z pracy od razu wskakuje do basenu .
Jestem załamana :ico_placzek:
Sukienka jest okropna
O jej . Nosz mam nadzieję że uda ci się odzyskać kaskę. Szlak by ja trafił .
Ale szczerze to ja nie wierzyłam że te suknie mogą być tak idealne jak na tych zdjęciach .
A powiedz ile ty za nią zapłaciłaś?
Dużo się u mnie zmieniło.
Noooo faktycznie dużo ale skąd ty bierzesz tyle siły ?
I ślicznie wyglądacie z córcią .
..od rana leje
No do nas jeszcze nie doszło.
Wczoraj popołudniu chmurzyło się bardzo,grzmiało i błyskało ale nie doszło do nas .
Nadal gorąco i bardzo parno.Troszkę deszczu by pasowało bo usycha wszystko w ogrodzie mamie.Ale nie za długo bo w basenie nie będę się mogła kapać.,Wczoraj znów o 21 kąpaliśmy się wszyscy. Basen nie był odkrywany cały dzień i woda była cudna.

Nocka fajna.Tylko jedna pobudka na jedzenie.Tak to może budziła się z 3 razy ale przez katarek ,pokręciła i zasypiała więc nawet do niej nie szłam.
Wczoraj znów robiłam soki .Mam już 80 a może ciut więcej słoiczków.Dziś za dżemy się biorę jak Lili pójdzie spać.
Dobra zmykam na śniadanie. Miłego dnia

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 cze 2012, 08:47

Doberek Dziewczynki

szkieletorek, oo to jak u mnie jedna pobudka i to coraz częściej tak, jeden raz mały się przebudzi i spi do 6-7

Kurka i u nas leje dzi s, deszcz to mnie obudził tak mocno padało, pada nadal ale nie słycha teraz:)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

21 cze 2012, 09:30

Joanna24, szkieletorek, też byście dały rade , na pewno.
Kobieta dopiero w takich chwilach wie ile tak naprawde jest zdolna wytrzymać ;) no ja już w pracy :D więc wpadłam na chwile i biore sie za projekt bo do 14 mam czas o 14 zebranie i jak przejdzie to bede zarejestrowana na rok czasu ;) trzymajcie kciukasy :*
całujemy was gorąco :)

elibell, u nas narazie nie pada ale kto wie bo wieje chłodny wiatr i zachmurzenie jest :(
marcz89 napisał/a:
Jestem załamana
Sukienka jest okropna
kurcze, szkoda bo z tego co oglądałam na zdjęciu prezentowała się zajebiście, ale dlatego czasem lepiej przymierzyć dotknąć dopiero kupić.. musisz jakoś to zareklamować , zwrócić...
i upatrzeć coś nowego, może jakaś fajniejsza bedzie ?:)
ja raz kupiłam coś w bonprixie i też żałowałam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 cze 2012, 10:00

Cześć :ico_kawa:

Coś mi weny brak na pisanie :ico_noniewiem:

marcz strasznie mi przykro z powodu sukienki! Jak sprawa ze sprzedawcą?
Spokojnie możesz ją zwrócić i to bez tłumaczenia się- takie prawo zakupów prze neta.
Nie ma prawa Ci odmówić przyjęcia.
Wczoraj popołudniu chmurzyło się bardzo,grzmiało i błyskało ale nie doszło do nas .
nie było u Ciebie burzy wczoraj??? U nas wielgachana, koło 16. Piękna była :ico_brawa_01:

Malinkax33, ślicznie wyglądacie, Dziewczyny :ico_brawa_01:
I powodzenia dzisiaj :-)

Idę do Bąka, bo już się obudził i znudziło mu się samotne siedzenie :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 cze 2012, 10:44

bry,

pogoda pod psem u nas, pada co chwile mimo , że jest w miarę ciepło, jak tak dalej będzie to na zlot nie pojedziemy bo mnie już nie bawi jazda na moto w deszczu, chyba się starzeję :ico_wstydzioch: Bella sobie śpi, ja stwierdzam ze to dziecko lepiej ubierać niż żywic, w dzień za dużo nie je, ale za to w nocy co 3 godziny 200 mleka :ico_noniewiem: próbowałam Ja oduczać jedzenia w nocy ale się nie da, Ona chyba faktycznie jest głodna abo jest płacz okrutny jak dam wodę albo smoczka :ico_noniewiem:
Coś mi weny brak na pisanie
mam nadzieję, że nic się nie dzieje złego??

elibell, szkieletorek, zazdroszczę tych nocek chociaż ja się przyzwyczaiłam do tego wstawania :ico_oczko:
od soboty miał gorączkę i ma nadal
i jak mały???
moze napisać jej smska
i co??
Sukienka jest okropna
współczuję a nie da sie coś z tego jeszcze przerobić, zmniejszyć?? i co oddała pieniądze??
teraz jestem już mega mama i sobie radze
normalnie az buźka się uśmiecha jak czyta się Twoje pozytywne posty :ico_sorki: ślicznie wyglądacie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

21 cze 2012, 10:59

kwiatunio, oj jak miło hehe :)
fajnie czasem z wami pogadać , to też taki powerek ;)

musze do Was częściej zaglądać :)
a co u Aguś ? nie widać jej...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 cze 2012, 11:16

fajnie czasem z wami pogadać
mam nadzieje, że częściej będziesz do nas wpadać :ico_sorki:

matko jak mnie głowa znów dziś boli :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość