Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

21 cze 2012, 15:30

jagodka24, wzięłam rozrobiłam nadmaganin potasu i wacikami go poprzemywałam .
aha a dajesz mu jakiś diphergan czy hydroxyzyne?
daje mu fenistil w kropelkach mam diphergan ( nic mi lekarka nie mówiła żeby podawać może mu na noc podam bo dziś w nocy sie budził i drapał ) .

Poszłam do fryzjera sie odstresować i obciełam włosy może troszkę się wzmocnią :-) .
nas nie wiedzieć skąd się pojawiły na buzi trzy krosty. wyglądają trochę jak syfki, ale sama nie wiem od czego to. Jedna kropka na plecach oby to nie ospa, chociaż z drugiej strony już by było z głowy
u nas dosłownie jest epidemia ospy w całym mieście dzieciaki z przedszkola poprzynosiły :ico_olaboga: .
biniu_s, śliczny Czaruś blondasek i buzia mu sie ładnie wygoiła

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

21 cze 2012, 15:45

biniu, u mnie też od sob pada. już mam dość! :ico_zly:
Bo my mamy do siebie "rzut kamieniem" :-D

Dzięki dziewczyny za komplementy dla Cezarego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

21 cze 2012, 15:49

asiu oj, współczuję kochana z tą ospą :ico_pocieszyciel: mam nadzieję że szybko Franusiowi przejdzie :-)
biniu Czaruś już jaki duży :ico_brawa_01: mój też ślini się strasznie, nawet mu zaczęłam śliniaki zakładać, bo tych ciuszków to idzie że szok :ico_sorki:
Piotrusia dziś coś ugryzło, normalnie mam go już dosyć :ico_olaboga: płacze ciągle, co chwilę głodny, a od 6.30 to spał z godzinkę może i to jeszcze na rękach.. usnął z 15min temu we wózku to jeszcze co chwilę budzi się z płaczem- pobujam i śpi dalej.. mam tylko nadzieję że to jakieś choróbsko się nie przyplątało, bo psika częściej niż wczoraj i nawet czasem zakaszlnie :ico_olaboga: tydzień temu pediatra mówiła że to przez ślinienie, a teraz z jego marudzeniem to sama nie wiem..
a dziś w nocy to byłam w ciężkim szoku jak go zobaczyłam- spał w poprzek łóżeczka :ico_szoking: jak on to zrobił to nie wiem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

21 cze 2012, 15:49

biniu_s, śliczny Czaruś blondasek i buzia mu sie ładnie wygoiła
Dzięki. A co do buzi to niby nic nie widać, ale jak się złości to policzki robią się strasznie czerwone. Na dodatek jak tak patrze pod światło to tam gdzie miał najgorsze krostki to są takie jakby dziurki.

Wkurzyłam się na K. resztę dnia on się zajmuje Cezarym a ja się lenię. I wcale nie rusza mnie to, że od był od 6-14 w pracy :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

21 cze 2012, 16:18

biniumialam sie zapytac ...ile jest u was spotpi ze cezarego ubralas w pajaca z dl rekawem :ico_szoking: ... u nas taki skwar ze kapie mala po poludniu w letniej wodzie na balkonie - wtedy jest przyjemny "chlod" aby siie schlodzila i caly dzien i noc jest w samym pampie - no chyba ze gdzies wychodzmy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

21 cze 2012, 16:23

biniumialam sie zapytac ...ile jest u was spotpi ze cezarego ubralas w pajaca z dl rekawem :ico_szoking: ... u nas taki skwar ze kapie mala po poludniu w letniej wodzie na balkonie - wtedy jest przyjemny "chlod" aby siie schlodzila i caly dzien i noc jest w samym pampie - no chyba ze gdzies wychodzmy :ico_sorki:
Dzisiaj jest 16 stopni i cały dzień pada :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

21 cze 2012, 16:25

Dzisiaj jest 16 stopni i cały dzień pada :ico_placzek:
omg ale porabana pogoda :ico_szoking: niezle lato :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

21 cze 2012, 16:31

omg ale porabana pogoda :ico_szoking: niezle lato :ico_sorki:
No tak, a dzisiaj jego pierwszy dzień :-D Tak sobie myślałam wczoraj, że dzisiaj zrobi nam niespodziankę i będzie ładnie i zabiorę młodego na spacer a tutaj du...pa. I jak tutaj dziecko ubrać w letnie ciuchy??? Miałam kilka sztuk body z krótkim rękawem na 68 bo myślałam że od kwietnia - maja będę mogła tak ubierać bobasa a ja je teraz dopiero ubieram i już takie ledwo ledwo.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

21 cze 2012, 18:04

Tak sobie myślałam wczoraj, że dzisiaj zrobi nam niespodziankę i będzie ładnie i zabiorę młodego na spacer a tutaj du...pa.
a u nas jutro 39 stopni :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

21 cze 2012, 20:10

niestety w wielkopolsce jest beznadziejnie.
my dziś poszliśmy na 2h na spacer po 17 i Tobiko miał ekstra zabawę w kałużach. Całe spodnie oczywiście mokre :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość