Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

22 cze 2012, 12:42

ale CI zazdroszczę tego morza... ale za rok sobie odbiję :))
Co się odwlecze to nie uciecze.
Nie ma co zazdrościć, bo najbardziej przeraza mnie 9 godzin jazdy samochodem.
gratulacje 5 okienka szybko ucieka czas, co? przy dziecku to już w ogóle
Dziękuję bardzo. Masz racje czas zasuwa jak szalony.

Wróciłam do domu zmeczna na maksa. :ico_sorki:
Dobrze, ze Szymon poszedł spac to sobie odpocznę.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

22 cze 2012, 13:20

tibby, ja tak szalałam z Bartusiem jak byłam w ciąży, teraz do tego inaczej podchodzę :))

Mi dziś przyszły spodenki ciążowe, które kupiłam na allegro. Superaśne są :ico_brawa_01:

sylwiab0000, za niedługo będziemy się wszystkie sypać :))) i czekać która pierwsza urodzi :))

U nas dziś chłodniejszy dzień, dobry na porządki w szafie. Już jeden worek zapełniłam do PCK. U nas jest zbiórka odzieży używanej w środę. Sama nie wiem kiedy ja tyle tych ciuchów na chomikowałam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

23 cze 2012, 13:03

za niedługo będziemy się wszystkie sypać :))) i czekać która pierwsza urodzi :))
No z tego co widzę to ja będą na końcu. Wy sie rozpakujecie, a ja się jeszcze będę turlać. :-)

Szymon śpi, a mąż pojechał do siostry pomalować kuchnię.
Kurcze szkoda mi jej, bo jej mąż zbytnio się nie angażuje i wszystko jest na jej głowie.
Dodam jeszcze że ona jest w 7 miesiącu ciąży i zajmuje sie 2 letnia córeczką.
Na początku czerwca przeprowadzili się do większego mieszkania i do tej pory oprócz wniesienia mebli więcej nie kiwnął palcem.
A ona teraz w 7 miesiącu tapetowała pokój. Dodam jeszcze, ze jest raczej taka pulchniejsza, bo wazy ok. 140 kg, więc musiało być jej naprawdę ciężko tak sie gimnastykować.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

23 cze 2012, 14:53

sylwiab0000, nic się nie martw będziemy ci wiernie kibicować.
Kurcze szkoda mi jej, bo jej mąż zbytnio się nie angażuje i wszystko jest na jej głowie.
Nie wyobrażam sobie jakby mój mężulec mnie tak ze wszystkim zostawił. Ja nie mam "talentów" plastycznych, nie jestem do niczego dopuszczona :ico_brawa_01:
i bardzo mi z tym dobrze. Ja się do malowania i tapetowania nie wtrącam. Udaję, że mam dwie lewe ręce. Pomóc pomogę, ale nie żeby sama robić a on będzie się patrzył. O co to to nie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

dziś mnie trochę brzuszek rwie. W poniedziałek idę do ginka może mi w końcu da jakieś tabletki albo krążek.

Mój Bartulek ma od wczoraj wieczora gorączkę i jakąś dziwną wysypkę. Podejrzewam szkarlatynę, w poniedziałek do lekarza się z nim wybiorę. Ciekawe co powie. :ico_olaboga:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

23 cze 2012, 16:27

U nas egzaminy zdane wszystkie na 5 i 6 a miałam ich 8.Co do sprzedaży wózka my po małej chyba z 3 sprzedaliśmy i to za 3/4 ceny.Co do rzeczy dla malucha my oprócz łóżeczka i kosmetyków mamy praktycznie wszystko. Po małej mało co zostało i się przyda bo ona z maja ale siostry syn z listopada więc pościel do wózka i inne zimowe gadzety mam od niej.Z małą tak nie szalałam z zakupami jak teraz.No ale teraz moge sobie na to na szczęscie pozwolić.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

23 cze 2012, 21:13

Agnieszka, na tegorocznych wiosennych mamusiach są dziewczyny, które właśnie kupowały podwójne wózki, więc może od nich się dowiesz co i jak z tymi cenami.
:ico_sorki: :ico_sorki:
O kurcze, wskoczyłam w 5 okienko
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u mnie już 6 :ico_sorki:
Powiem szczerze bardzo trudno jest sprzedać używany wózek
nasz poszedł szybko ale dużo taniej niż kupilismy,więc teraz sobie powiedziałam że nie będę kupować nowego wózka
Mi dziś przyszły spodenki ciążowe, które kupiłam na allegro
a to nowe czy używane?
A ona teraz w 7 miesiącu tapetowała pokój. Dodam jeszcze, ze jest raczej taka pulchniejsza, bo wazy ok. 140 kg, więc musiało jej naprawdę ciężko tak sie gimnastykować.

:ico_szoking: :ico_szoking: to co ona ma za męża :ico_puknij:

my dzisiaj zrobiliśmy pierwszy zakup dla maluchów-elektroniczną nianię.W Lidlu wyprzedaż była i za 40zł kupiliśmy super sprzęt :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

24 cze 2012, 08:01

Agnieszka, używane z przesyłką za 25zł. Można z nich robić rybaczki. Są super :))

link usunięty przez obsługę forum


Do mnie dzwonią w sprawie wózka, ale jakoś do sprzedania nie doszło.

Ja jeszcze nie mam nic... chyba muszę zacząć wyprawkę kompletować :))

fortunata_fofa, gratuluje zdanych egzaminów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2012, 17:18 przez meggi_24, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

25 cze 2012, 09:20

hej
meggi_24, bardzo fajne te rybaczki,ja kupiłam spódnicę i spodenki nowe za śmieszne pieniądze.Spódnica super spodenki nie bardzo.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 cze 2012, 09:27

Agnieszka, dopisuję cię do odliczania! ;-) to już 120 dni! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

25 cze 2012, 12:48

Hej!!

Dziewczyny mam kupca na wózek. Sprzedajemy go naprawdę za śmieszne pieniądze, ale jak na razie nie potrzebne mi są dwa wózki w domku :))

Agnieszka, ja bardzo dużo fajnych rzeczy ciążowych i to zawsze kupuje z H&M kupuję w lumpeksach. Ceny dużo niższe jak w sklepie a zadbane. Teraz poluje na krótkie spodenki. Jedynie chce sobie kupić kilka t-shirtów nowych w H&M widziałam ostatnio na stronce po 29 zł. także ceny jak wszędzie :)) Po wypłacie jadę na zakupki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość