Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

25 cze 2012, 14:12

hej dziewczyny :)

meggi_24, to Ty sie nezle nameczysz w upały wspolczuje :ico_sorki: :ico_sorki:
Smaruje brzuszek kremem na rozstepy,po pierwszej ciazy to na piersiach zostaly mi małe eh

sylwiab0000 dobrze Ci :-D :-D ja tez bym chciala gdzies jechac ale w tym roku dajemy spokoj sobie :ico_sorki:
no czas szybko leci :-) a Ty juz tez 5 okienko :) na kiedy masz przewidywany termin? ja na 28 października

Co do rzeczy to w sumie wszystko mam po Mai,jedynie musze kupic łóżeczko drugie i pare nowych ciuszkow no i posciel tez mam nie uzywana nawet tak jak i kocyki.
Pije sobie herbatke i wcinam kanapeczki,Maja spi sobie to chwile popatrze sobie na mebelki itd. :-)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

25 cze 2012, 14:17

aneta11, widzę że ty się nastawiasz na dziewczynkę :))

Ja z Bartkiem byłam u lekarza i ma zapalenie gardła od piątku ma gorączkę 38,4. Nie obyło się bez antybiotyku. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

25 cze 2012, 14:42

meggi_24, no chyba tak he he :-D :-D okaze sie i tak pozniej a jak bedzie chlopczyk to wtedy duzo rzeczy musze dopkupic :-)

Oj współczuje,sama to ostatnio przechodzilam i ciezko mi bylo a tym bardziej dziecku jest gorzej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

25 cze 2012, 14:55

Agnieszka, dopisuję cię do odliczania! ;-) to już 120 dni!
ty to jesteś spostrzegawcza :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Agnieszka, ja bardzo dużo fajnych rzeczy ciążowych i to zawsze kupuje z H&M kupuję w lumpeksach.
ja niestety nie mogę trafić nic w ciucholandzie jeśli chodzi o spodnie.Noszę mały rozmiar a z reguły zawsze sa większe.
meggi_24, zdrówka dla synka :ico_sorki:

My z mężem mieliśmy rocznicę i fajnie spędziliśmy dzień.
Jutro mam wizytę u lekarza,ciekawe jak tam chłopaki się mają

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

25 cze 2012, 15:24

ja dziś byłam u lekarza i wszystko dobrze. Spokojnie możemy jechać do mojej babci do Puszczy Noteckiej. Bardzo się cieszę

Agnieszka, ja z kolei jestem wysoka (1,8m) a szczupła i też mam problem z rozmiarami jak 38 mam dobre to znowu nogawki za krótkie i tak to u mnie wygląda.

aneta11, ja miałam tak samo. Nastawiałam się na chłopca a wyszła dziewczynka. Teraz mam praktycznie wszystko do kupienia oprócz pościeli. A wiadomo że te rzeczy są mało zniszczone i co ja teraz z tym zrobię część już sprzedałam, ale dużo rzeczy mi jeszcze rzeczy zalega w szafie.
Cytat:

Agnieszka, dopisuję cię do odliczania! ;-) to już 120 dni!


ty to jesteś spostrzegawcza :ico_szoking: :ico_brawa_01:
mnie też to wyłapała. Jest niezawodna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 25-06-2012, 15:24 ]
właśnie mi babeczka napisała że jednak rezygnuje i nie kupuje tego wózka. Z sił opadam. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 cze 2012, 19:22

:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: och, dziewczyny.

meggi_24, współczuję tej nieudanej tansakcji. :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

25 cze 2012, 19:43

tibby, najgorsze jest to że fajnie go zapakowałam, miałam wysłać kurierem. Ona pisała że go bierze a tu nic... trudno.
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: och, dziewczyny.
Nie bądź taka skromna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

25 cze 2012, 22:25

meggi_24 super że po wizycie ok :ico_brawa_01:
ty to 38 rozmiar ja 34 w porywach do 36,w takim rozmiarze znaleźć coś ciążowego w lumpeksach graniczy z cudem :ico_noniewiem:
Jak ja nie lubie takich ludzi co ci mówią że kupią,umawiasz się a oni rezygnują :ico_zly:

ja się obżarłam bułką ze śledziem i chłopaki szaleją. :ico_haha_01: Też czujecie tak mocno ruchy?
ja z tego co pamiętam takie mocne czułam z sykiem dużo później.Brzuch mocno faluje :-D

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

26 cze 2012, 07:54

Agnieszka, widzę że ty nocny marek jesteś :ico_haha_01: Mi się już chce spać o 21 :ico_noniewiem:
ja się obżarłam bułką ze śledziem i chłopaki szaleją. :ico_haha_01: Też czujecie tak mocno ruchy?
ja z tego co pamiętam takie mocne czułam z sykiem dużo później.Brzuch mocno faluje
Maja mniej miejsca i dlatego. Teraz wszystko będziesz czuć inaczej niż przy pierwszej ciąży :ico_haha_01:

Mój Bartulek zasnął wczoraj o 16 i do tej pory jeszcze nie wstał, ach te choróbsko. Dobrze, że zdążyłam mu wczoraj dać antybiotyk.


Mykam zrobić sobie coś do jedzonka, niech mala też ma radochę. tak za mną chodzi omlet z pieczarkami - ale ich brak w lodówce :ico_noniewiem: Muszę coś innego wykombinować :ico_haha_01:

[ Dodano: 26-06-2012, 14:54 ]
Oj widzę, że wszystkie albo śpią bo to chyba taki senny dzień.

Ja już po obiadku.

Miałam pracowity dzionek. Wystawiłam ciuszki na allegro i trochę do naszego sklepiku. Jakbym wszystko poszło to byłby już prawie koniec z ciuszkami po Bartku. Sama się zastanawiam gdzie ja to wszystko trzymałam. Mężulec mi już zapowiedział, że po Tosi mam na bieżąco sprzedawać i nic nie chomikować. I chyba ma racje bo dwójka dzieci nam starczy :-D

Bartulek wstał dziś o 10 jak się wczoraj położył popołudniu :ico_szoking: :ico_szoking: co chwilę sprawdzałam czy dycha :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

26 cze 2012, 15:01

Agnieszka, widzę że ty nocny marek jesteś :ico_haha_01: Mi się już chce spać o 21
mój synek późno zasypia,mąż późno wraca z pracy więc jakoś tak czekam.Ale jak tylko położę się do łóżka to od razu zasypiam
Jakbym wszystko poszło to byłby już prawie koniec z ciuszkami po Bartku.
oby nie okazało się że to jednak chłopczyk bo będziesz na nowo wszystko kupować :-D

ja zaraz wychodzę i jadę na wizytę

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość