Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 cze 2012, 10:55

Mamusia28, a rączek w kroku jeszcze nie czujesz ? Pamietam miałam na koncu takie smieszne uczucie hehe

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

26 cze 2012, 10:55

Quanchita kurcze nie dziwie sie ze sie zdenerwowalas... ja tez bym chciala urodzic juz po 37 tyg i pewnie gdybym uslyszala,ze jeszcze "daleka droga" to bym sie poplakala ze złości...tez mam juz dosc tej ciazy,nie moge wejsc po schodach,obrocic sie w nocy z boku na bok,nie mieszcze sie w zadne buty ;/
Ciąża zdecydowanie to nie moj ulubiony stan...
Ale nie martw sie,czasem niektore kobiety "rusza" tak nagle i tak szybko akcja sie posuwa,ze moze nawet nie zauwazysz a juz bedziesz rodzic - lekarze nei zawsze maja racje ;-)


ciekawe co u Agness bo na fb wczorajbyla aktywna a tu sie nie odzywa... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 26-06-2012, 11:00 ]
Mamusia28, kurcze to drogo u Was z tym porodem. W tym szpitalu w ktorym chce rodzic wszystko jest refundowane,nawet znieczulenie. nie chcialas wybrac innego szpitala??

My za tydzien - dwa jedziemy do szpitala sie dowiedziec o wizyte u anestezjologa w sprawie znieczulenia no i jakie dokumenty trzeba wziac itp itp itp.
Jutro badanie na serce wiec mam nadzieje,ze do tygodnia w koncu sie dowiem czy mam cc czy bede czekac na sn ...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

26 cze 2012, 11:59

Mamusia28, ja rodziłam na Ujastku- jak wiesz- i tam wszystko za darmo a naprawdę poziom pierwsza klasa. sala przedporodowa z łóżkeim, fotelem, piłką, łazienką, tylko dla mnie. opieka też non stop (pomijając panią rzeznik której wolałabym nie spotkać na swojej drodze :ico_oczko: ). sala porodowa też full wypas, potem byłyśmy we dwie na sali z łazienką w pokoju, tv na ścianie (tylko raz fakty obejrzałam jak jeden wieczór sama na sali byłam :ico_oczko: )
a obiadki- pierwsza klasa. na Ujastku sie nie schudnie :ico_nienie: :ico_haha_01:
owszem, jak w każdym szpitalu trafiają się jakieś wredne babska itp ale ogólnie z mojej perspektywy szpital na 5+ i ) zero dodatkowych kosztów :ico_sorki:

krostki u Agatki przyblakły, pewnie faktycznie coś zjadłam :ico_wstydzioch:

stawiam :ico_tort: - 2 tyg temu tuliłam moją królewnę już :ico_szoking:

Quanchita obyś sie szybko doczekała Tymusia :ico_sorki:

mój smyk dziś w Krakowie na wycieczce a tu taki wypizdów że :ico_szoking: przeziębi mi sie chłop :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 cze 2012, 12:10

Madleine, a jaki szpital wybralas ostatecznie :-) ?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

26 cze 2012, 12:15

Madleine, a jaki szpital wybralas ostatecznie :-) ?
Na Bogucicach :-) Moj gin mi go bardzo polecil no i na porodowce pracuje tam lekarka ktora pracuje tez w jego gabinecie i jest bardzo chwalona :-)
Ty tam rodzilas prawda? I z tego co pamietam to byłas zadowolona ?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 cze 2012, 12:23

Ty tam rodzilas prawda? I z tego co pamietam to byłas zadowolona ?
Tam właśnie rodziłam. Jestem bardzoooo zadowolona :-) Kolejne dziecko też tam będę chciała urodzić :-) Jaka lekarka ? ;-) Może miałam z nią do czynienia.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

26 cze 2012, 12:25

dr Małorzata Samborek taka blondynka z krotkimi wlosami :-)

ten szpital ma jakas strone www bo nie moge znalzc ? :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 cze 2012, 12:36

dr Małorzata Samborek
Jest genialna ! Przyjmowala mnie na IP, badala i wyznaczala date pierwszego wywolywania.
A na koniec (bo w szpitalu bylam od poniedzialku do poniedzialu - w piatek urodzilam) wypisala mi L4 bym nie starcila kilku dni macierzynskiego :-) choc inny lekarz chcial by poszlo mi to juz a konto macierzynskiego. Jeszcze taki mlody lekarz jest nie pamietam jak sie nazywa. Szyl mnie iodbieral porod :-) Bardzo fajny !
Stronę mają:link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 26 cze 2012, 20:55 przez Mad., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

26 cze 2012, 12:38

Jest genialna !
to super to tym bardziej sie ciesze ze bede tam rodzic :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 cze 2012, 12:41

Madleine, ogolnie jest mega sympatyczna. Ale tam kazdy taki jest naprawde ! Za caly moj tygodniowy pobyt jedna polozna mi nie podpasowala a doczynienia mialam z kazdą :-D
Mozesz byc spokojna o wszystko :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość