gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 cze 2012, 23:11

julchik22, wszystkiego najlepszego dla Dawidka :ico_tort: :ico_tort:

Obrazek

Dobra lecę karne obejrzeć papa

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 cze 2012, 23:54

Qanchita, myśle o Tobie cieplutko i kibicuję z całego serca abyś urodziła kiedy i jak chcesz!
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Spełnienia marze dla małego Smyka :ico_tort:
ja mojemu wytłumaczyłam jaki to świetny interes zrobiłam bo go sprzedam dobrze :-D
Dokładnie tak samo uważam. Mutsy zawsze się sprzeda!
Ostatnio stwierdziłam że chyba chciałabym kupić stelaż + gondolę a później jak mały wyrośnie to sprzedać gondole i będzie kasa na siedzonko spacerowe.

Mojemu mężowi ostatnio ostro odp...ło :ico_noniewiem: Nie wiem co się z nim dzieje ale nie poznaję go chwilami. Żyje własnym życiem, jakby miał gdzieś resztę rodziny. Widzę że znów bardziej zbliżył się do "mamusi" i to ma na pewno na niego zły wpływ.
A może awans w pracy go zmienił :ico_noniewiem: . Póki zarabiał mniej niż ja to wydaje mi się że był bardziej pokorny :ico_noniewiem:

[ Dodano: 27-06-2012, 23:55 ]
julchik22 napisał/a:
Madleine, fajnie że nie masz przecwiskazań do psn

W sumie tak - tylko to czekanie mnei przeraza bo chcialabym jak najszybciej urodzic...:-)
A widzisz...nawet nie doczytałam tego :-) Dobrze że z Twoim serduchem wszystko dobrze :ico_brawa_01:

[ Dodano: 28-06-2012, 09:19 ]
O...wszyscy śpią?

Wczoraj w akcie desperacji poryczałam się jak mąż po rzuceniu jednego ze swoich głupich tekstów poszedł do łóżka.
I chyba go coś ruszyło bo wrócił do mnie i przepraszał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 cze 2012, 09:42

Julchik wszystkiego Naj dla Dawisia zeby jego dziecięcy świat zawsze był w kolorowych barwach :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

qanchita moze mężul też przeżywa to oczekiwanie na Tymusia :ico_noniewiem: i cała ta sytuacja go tak stresuje...

Dziewczny jakie koszmary miałam w nocy to masakra płakałam chyba przez sen!!! śniło mi się najpierw że talibowie Nas porwali (nie wiem skąd się tam wzięliśmy coś ala wojskiem byliśmy) i mieli Nas rozstrzelać srzałem w głowę i ja w ciązy byłam i jako pierwsza szłam do odstrzału i wyprosiłam żebym mogła się z mężem pożegnać i tak strasznie płakałam pocałowaliśmy się pogłaskał mnie po brzuszku a ja owiedziałam do zobaczenia w niebie kochanie juz nie długo znowu będziemy razem... i się obudziłam a później mi się sniło że M chce mnie zostawic a ja się nie godziłam na to MASAKRA co za sny... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

28 cze 2012, 10:01

Kasiala, :ico_olaboga: co za koszmary...

Qanchita, oby to nie był wpływ mamusi bo to najgorsze co moze byc :ico_noniewiem: Mysle tak jak Kasia,ze moze poprostu stresuje go czekanie na porod- trzymam kciuki zeby mu sie odmienilo !!!

ja lece po to zaswiadczenie do lekarza.
Mi sie dzis całą noc snila pilka nozna po wczorajszym meczu hehehe

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

28 cze 2012, 10:10

witajcie - chyba wszytskim sie cos wczoraj snilo- mnie np to ze bylam u rodzicow w domu, urodzilam juz dziecko i zostawilam je nagie przy otwartym oknie zeby spalo i zapommnialam o nim a jak wrocilam bylo bardzo zimne ale zylo i zaczelam je utulac. Mowie wam obudzilam sie mega przerazona:(
Chcialam zapytac czy was bola sutki? ja budzilam sie z 2 razy bo tak bolaly:/
Wogole od 2 dni mam strasznie wrazliwe zeby, szczegolnie na kwasne, nie moge umyc ich bo tak bola i krwawia.
Do dolegliwosci to doszlo mi znowu krwawienie z nosa i ogromne hemoroidy- ktore potwornie bola:( Ogolnie mam dosc!

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

28 cze 2012, 14:32

co tu dzisiaj tak cicho???

[ Dodano: 28-06-2012, 14:34 ]
dziewczyny mam pytanie bo skoro rozmiar stanikow ktore kupilam niedawno okazal sie za mał ( 75 C) to teraz do szpitala mam kupic D czy E? bo juz zgłupiałam... :ico_noniewiem:
Bo na dzien dzisiejszy dobry byłby D,ale nie wiem jak bedzie zaraz po porodzie...
bo potem jak sie cyc ustabilizuje to chce kupic takie "lepsiejsze",ale teraz do szpitala to takie tanie no i nie wiem jak z tym rozmiarem...

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

28 cze 2012, 14:40

Madleine, mi dopiero biust zrobił się dużo większy po wyjściu ze szpitala. A do szpitala może faktycznie kup D albo w sklepie zmierz E i wtedy będziesz mieć porównanie o ile jest większy :)) Ciężko tak założyć jak urosną :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

28 cze 2012, 14:49

Ciężko tak założyć jak urosną
no wlasnie i to jest problem :-) sprobuje z tym D,najwyzej potem sie dokupi wieksze :-)

Jeszcze jedno pytanie czy Wy tez na koncowce ciazy macie " tam" cały czas wilgotno ? :ico_wstydzioch:
Bo zaczyna mnie to wkurzac,nawet wkładki sie nie trzymają. wody to to nie są bo lekarz mi papierkiem lakmusowym sprawdzal i ph jest w porządku.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 cze 2012, 15:27

Madleine, co do staników to nie wiem sama co Ci doradzić. Ja z D kupowałam F do karmienia przy Jolce ale też wiadomo że co firma to inny rozmiar.

Mówicie że z moim mężem to stres przedporodowy? E... raczej nie bo to przecież nie pierwsze dziecko. Bardziej ta mamuśka mi przeszkadza bo widzę że serio ostatnio stosunki między nimi się poprawiły :ico_zly: I twierdzi że to ja mam do niej niepotrzebne uprzedzenia...kiedyś tak nie mówił :ico_noniewiem:
Ale dziś chociaż zadzwonił do mnie w południe zapytać co słychać i jak się czuję i powiedział że postara się wrócić koło 18.

A tak w ogóle to byłam z Jolką w tym p-lu na dniu zapoznawczym i mój mały diabeł któremu buzia się nie zamyka tam trzymał mnie cały czas za rękę i tylko obserwowała jak inne dzieci się bawią :ico_szoking: Taka mała nonono wołowa :-D

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

28 cze 2012, 18:52

Dziewczyny wstawiłam do sklepu kilka ciuszków dla małych facetów.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość