wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

02 lip 2012, 13:44

jagodka24, ja mam tak na codzien

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

02 lip 2012, 15:04

i ja :ico_haha_01:

[ Dodano: 02-07-2012, 15:05 ]
ale ostatnio, na serio, wymiękam z tym wszystkim...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 lip 2012, 19:12

i ja :ico_haha_01:
- i ja!

U nas tez nie wesolo,bo Zuzka skonczyla antybiotyk a Szymon dzis dostal :ico_zly: Nawet chorowitek Andrzejek tak wczesnie antybiotyku nie bral :ico_zly:

A co do regularnosci Martalka, to nocka juz od jakiegos czasu jest ok,tzn zasypianie ok 20-21,pobudka na jedzenie ok 2-3,6-7 i wstajemy ok 8-9 :ico_brawa_01:

w dzien narazie nam sie rozpierdzielilo przez ten katar,bo spi raz 3 godziny ciagiem,a tak to drzemki ma 30-minutowe :ico_zly:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

02 lip 2012, 21:20

iw_rybka, wspolczuje.

u nas ze spaniem w nocy jest super mala zasypia 21-22 i spi do 4 rano pozniej mleko i dalej spimy do 7-8 a zuzka do 8-9. najgorsze sa spacery bo zuzka w swoja strone ja w swoja i nie da rady jej wytumaczyc

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 lip 2012, 21:25

Byłam z Ulka u pediatry by wpisała ospę w ksiązeczkę szczepienie nam sie przesunie aż o 2 mce po chorobie zakażnej :ico_olaboga: . I siedzimy w domu :ico_zly: choć ponoć nowe rekomendacje mówią że z ospą można wyjść na dwór lecz moja lekarka po staremu twierdzi że lepiej przesiedzieć kilka dni w domku może w pątek bedziemy mogły wyjść . Dziś niunia mocno płakała swędzi ją i co chwilkę nowe krosty wychodzą ehhhh . Dobrze że Franek może wychodzic na dwór i że mam mame pod bokiem :ico_sorki: . Franek już ma wakacje do przedszkola dopiero we wrzesniu.

iw_rybka, o kurcze zdrówka dla Szymka :ico_sorki:

Dziewczyny a powiedzcie te co karmą piersią czy wasze dzieci tez lubią bardziej jedną pierś ? Ula woli jeść z prawej piersi i tam też mam wiecej pokarmu i jest większa troche od lewej , z lewej jej daję ale ona sie denerwuje i zazwyczaj sie tylko zniej napije chyba że w nocy na śpiocha z niej ładnie zje ale w dzień wiecej jest przy prawej piersi.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 lip 2012, 22:10

asiab, współczuję u tak małego maleństwa ospy. Musi sie męczyć biedactwo. A co do twojego pytanka to Patryś lubi bardziej lewą pierś. Przez co w niej mam wiecej mleczka. i częsciej mi nabrzmiewa. Juz sie do tego przyzwyczaiłam :-)

justynka wam również wspolczuję tej nocy w szpitalu. dobrze ze to nic poważnego.

i wam dziewczyny wspołczuje meksyku z dzieciakami...ja mimo dwojki tez wysiadam :ico_olaboga:

i chyba sie nie chwaliłam, ze mamy drugiego ząbka...wczoraj wyszedł... :-D

iw_rybka, moj Dawid też na antybiotyku,..ale mimo to wczoraj chlupał sie w basenie.... :-P . Zdrówka!

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

02 lip 2012, 22:28

Ojej dziewczyny..., ale te wakacje się zaczęły, nie zazdroszczę.
asiab zdrówka dla Ulci, dobrze, że chociaż te chrzciny wypaliły.
dzwoneczek :ico_brawa_01: dla Patryczka za drugi ząbek.
iw_rybka, zdrówka dla Szymusia.
jagodka24 wytrwałości.
wisnia3006, a jak z mężem, wyjaśniło się coś, masz mniej na głowie?
Martalka, Ty to powinnaś dostać medal.

U nas wszystko dobrze, młody coraz mniej tylko w dzień chce spać a jak tak strasznie gorąco to marudzi. Dzisiaj pierwszy raz kąpaliśmy się w basenie i Cezary siedział w krzesełku i tak się dziwnie na nas patrzył, jakby sobie myślał "wariaty"!

[ Dodano: 02-07-2012, 22:31 ]
A i jeszcze..., dzisiaj za namową mamy dałam młodemu kilka kropel soku z marchwi. Młodą marchewkę obrałam i starłam na tarce i wycisnęłam soczek, to na łyżeczkę i mu dałam, może było tego z pół zwykłej łyżeczki stołowej, chyba mu smakowało.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 lip 2012, 07:41

witam!!!
ja dzis na szepienie z karola. a pozniej mama posiedzi z dziewczynami a ja pojade do manufaktury na ciuchy dla dziewczyn musze zuzke obkupic dresy na jesien dzinsy.
wisnia3006, a jak z mężem, wyjaśniło się coś, masz mniej na głowie?
jeszcze nie dokonca. ale mam nadzieje ze w nastepnym tygodniu bedzie normalnie.
dobrze ze ten warsztat funcjonuje i to w miare dobrze w sobote byl taki utarg jak ja mam pensje na miesiac

asiab, wspolczuje a ja myslalam ze takie malenstwo sie nie zaraza. bo slyszalam ze do pol roku ma jeszcze ochrone

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 lip 2012, 11:49

asiab, współczuję ospy... A co do szczepień, to nawet lepiej jak dziecko większe będzie...

jaś też "lubi" 1 pierś bardziej.
Lewej nie lubi. jestw niej mniej pokarmu i to jeszcze z czasu gdy była poraniona i odpuściłam karmienie z niej na dwie "kolejki".
Ale teraz korzystając z kryzysu laktacyjnego :ico_zly: :ico_zly: :ico_noniewiem: robię co mogę by zwiększyć il. mleka...
A lewą męczymy bardziej. Karmienie zaczynam od niej i na niej konczę: np. L P L.
Laktatorem też L->P->L

dzwoneczku, za 2 zęba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

biniu, ale za co medal?
Zamiast tego wolałabym dzień "wolnego"... od wszystkiego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

03 lip 2012, 11:53

dzwoneczek brawa dla Patryczka... rosnie ci chlop :ico_brawa_01: :-D
hehe moja mala tez lubi 1 piers .. choc a samym poczatku nie lubila pic z prawej piersi to teraz to uwielbia :-D
martalka jak rozpoznac kryzys laktacyjny ?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość