Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

05 lip 2012, 13:23

Kasiala meldować mi się tutaj
Jestem jestem jak widzisz nadal 2in1 :ico_zly: wczoraj meżul złożył szufladę do łóżeczka i padł jak kawka i nici były z seksowania :ico_zly: musiałąm sama miętolić sutki i godiznę je męczyłąm kilka skurczy było ale spać mi się zachciało :ico_spanko: i tyle wyszło z tego wykurzania... :ico_zly: a dzisiaj rano jechałąm do rpacy z bratem zawieźć L4 i podbić książeczkę i kurna bratu się klima popsułą już myślałam ze urdzę z wrażenia w tym upale masakra nie wyobrażam sobie auta bez klimy idzie jobla dostać a w ogóle to brat mnie zaskoczył bo zaprosił mnie później na kawę na takiego Zameczku na praktyczni enajwyzszym pagórku w Krakowie i widok miałam piękny z kawą mrożoną mniam!!! W ogóle to mam znowu zatwardzenie :ico_zly: :ico_zly: już sobie czopka zaaplikowałam i trochę puściło ale czuję ze w jelitach jeszcze zalega... jutro rano wezmę ten Olejek rycynowy i moze od razu na porodówce wyląduję :-D

Madleine też bym popływała ale póki co to idę popływać w wannie... a w dodatku bakterie w moczu mi wyszły wrrrrrrr.... i musze podleczyć a w sobotę lub w neidzielę znowy oddam mocz i zoabcyzmy czy coś pomogło :ico_noniewiem:

Gisua888 zazdroszczę tego bycia nad wodą... u Nas już jest 34 stopnia MASAKRA!!!

idę się schłodzić potem pradsowanie i znowu chłodzenie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

05 lip 2012, 14:17

Kasiala, ja tydzień przed porodem tez miałam straszne zatwardzenie i nic mnie nie ruszyło, dopiero lewatywa na porodówce :-D Może lada dzień się sypniesz :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 lip 2012, 16:41

Qanchita, Ja chce rodzic ale tak mysle ze 1 sierpien to fajna data :-) wiec moze na Toske poczekam :-) Bo mamusi i madleine za bardzo sie spieszy :-)
Bylismy w aquaparku we Wroclawiu super bylo bo i mnostwo dla dzieciakow atrakcji w srodku i na zewnatrz ale siostra chciala wracac i bylismy 3h tylko wiec w sobote na caly dzien chcemy. Teraz na odkryty basen, a temperatura na pewno ponad 30 stopni

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

05 lip 2012, 16:54

Gosia zazdroszczę Ci!!! Ale Ty to chyba w cieniu przesiadujesz?

Dziewczyny na wardze sromowej wyszedł mi guzek tak mi spuchło i boli jak jasny gwint :ico_placzek: Koleżanka mi kiedyś mówiła też w ciąży jest że na wardze wyszedł jej żylak wielkości piłki do tenisa :ico_szoking: u mnie nie jes tak wielkie to coś ale duże to jest i boli przy siedzeniu i chodzeniu już nie mówię jak się tam dotknę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jejku jak nie urok to sraczka!!! Skończyła by się już ta moja ciąza bo powoli wariuję!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 lip 2012, 18:01

Kasiala, W cieniu siedze. ale i tak z 30 stopni musi byc. No i wspolczuje z tym guzkiem, pierwsze slysze o czyms takim.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 lip 2012, 18:09

Kasiala, kiedys gdzies na forum pisalam o tym guzki tak to nazwijmy.
Jak godotkniesz to bardzo boli... w tym jest ropa i krew... Jak peknie da ulge i samo zniknie. Tez tak mialam....

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

05 lip 2012, 19:06

Kasiala życzę Ci byś już szybciutko urodziła i mogła tulić swoje maleństwo!!
a ja dzisiaj już zarejestrowałam synka nazywa sie JONATHAN-NADEEM (nazwiska nie będę podawała) :-)
nie pokoi mnie tylko bo ma dzis lekki kaszelek i ja już w panice i zapłakana wszyscy mówią że wariatka jestem aja tak się martwię bo.................3 razy kaszlna :ico_zly: :ico_placzek:
dzisiaj tydzień mija u mego maleństwa już dorosły facet :ico_oczko:
mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze i wam dziewczyny życzę wyczekiwanych porodów by wszystko szybko poszło i móc tulić dzieciątka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

05 lip 2012, 19:33

No i po wizycie. Usg nie mialam niestety. Szyjka sie skraca,ale na dniach napewno nei urodze :-) Na KTG wyszły skurcze co 5 min ale takie delikatne wiec jeszcze troche się pomęcze,ale długo nie zamierzam o nie :ico_nienie: :ico_nienie: ale tez dr pewny nie byl czy dotrwam do nasstepnej wizyty wiec zostaje czekać
Co do obrzęku nóg to dr sprawdzal,ale po badaniu moczu i bardzo niskim cisnieniu jakie mam zatrucie jest wykluczone wiec taki poprostu moj defekt :-)

Kasiala wspolczuje tego guzka :(

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

05 lip 2012, 20:01

Mad., ale Ty to przebiłąś czy samo pękło? Ku*wa mam już dość tych dziwnych anomali ciążowych jak nie rwa kluszowa to mdłości to zgagi i jakieś dziwne guzy i to na wardze ja pierdziu!!!!!!! chyba sobie szmate włożę do gęby dzisiaj przy przytulaskach żeby mnie sąsiedzi i teście nie słyszeli jak się drę z bólu :ico_olaboga: :-D ale przecierpię to dla nasienia słubnego a ponoć sex to przyjemność ha ha

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 lip 2012, 20:26

Kasiala, zacisnelam zeby i scisnelam dwoma palcami... bolalo jak cholera...
A seks jest fajny ale nie na koncowce ciazy przynajmniej dla mnie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość