agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

08 lip 2012, 10:32

dziewczyny wy nie drapać brzuszki tylko na porodówke czas sie zbierać!!!!!!!!!!!!! ja 2 dni przed porodem zrobił mi się pod brzuchem taki pryszcz i strasznie swędział aż bałam się że to jakieś wrzody ale urodziłam i przeszło odrazu tak jak ten ból spojenia łonowego!!!trzymam kciuki za was dziewczyny!!!!!my juz dziś mamy 10 dni i stawiamy :ico_tort:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

08 lip 2012, 17:50

gdzie sie wszyscy podziali??? halo??

[ Dodano: 08-07-2012, 20:28 ]
Wszystkie na porodowce czy jak? :-) zostalam sama na placu boju? :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 lip 2012, 21:26

Wszystkie na porodowce czy jak? :-) zostalam sama na placu boju? :-)
Eeee...nie :ico_oczko: Jestem.
Dziś zero skurczy. Tak jak planowałam pojechaliśmy dość daleko do mojej chrześniaczki na urodzinki. Dobrze że w aucie klima bo na dworze masakra :ico_szoking:
Stopy mam jak dwa wałeczki :ico_szoking:
Ogólnie słabo dziś się czuję :ico_noniewiem: Zaraz lecę pod prysznic a potem będę moczyć moje wielkie stopy w zimnej wodzie...może coś pomoże :ico_sorki:

Rzeczywiście dziś pusto :ico_szoking: Może Kasia rodzi że nie zagląda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

08 lip 2012, 21:46

Qanchita, do porodu to mi daleko jestem wścieka na lekarza ze tyle nadziei narbił a tu taka doopa :ico_zly: w ogóle humoru nie mam więc nie piszę ale zaglądam...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 lip 2012, 21:59

Kasiala, rozumiem bo pewnie czujesz się tak samo jak ja po poprzedniej wizycie...odebrano mi nadzieje i tyle :ico_zly:
Jutro idę na KTG znów i jestem ciekawa co nowego mi powie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

08 lip 2012, 22:18

Kasiala, Qanchita, Kurcze oby Was ruszyło,termin tuz tuz i mam nadzieje,ze lekarze się mylą i urodzicie szybciej niz mowia!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 lip 2012, 09:31

Dzień dobry!

Rzeczywiście jakieś wyludnienie na naszym temacie nastąpiło :ico_szoking:
Wybieram się dziś na KTG, ale jeszcze nie wiem o której bo muszę poprosić kogoś o zawiezienie mnie :ico_zly: Mąż zwinął mi auto bo w swoim nie załatwił przeglądu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

09 lip 2012, 11:04

Hejka

Qanchita jak tam rusza Cię coś... a na KTG to nie jest tak ze umawiasz się na godzinę? To do spzitala jedziesz czy do swojego gika?

Madleine jak tam brzuch? Swędzi?

Dzisiaj wychodze do domu :ico_sorki: czekam na wypis i o 15.30 meżul po mnie przyjedzie :ico_sorki: tylko płakac mi się chce ze bez Kajki wychodzę :ico_placzek: i w ogóle mój lekarz kazał mi się na za tydzień na wizytę umówić... a ostatnio twierdził ze nie donoszę do terminu a w tedy będę już po terminie ale cóż zrobić... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

09 lip 2012, 11:14

Qanchita, Kasiala, głowy do góry, jeśli chodzi o porody to mnie się wydaje, że to bardzo różnie bywa, moja przyjaciółka o 17 miała KTG, lekarz ją badał i mówił, że wszystko pozamykane, mały się szykuje, ale jeszcze to potrwa (była 2 dni po terminie), a tymczasem o 22 była spowrotem na porodówce z 3 cm rozwarciem. Tak, że może być i tak Qanchita, , że z KTG wrócisz za parę dni z Maluszkiem, czego Ci życzę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 lip 2012, 11:19

Madleine jak tam brzuch? Swędzi?
Swedzi okropnie :ico_placzek: :ico_placzek:
Dzisiaj wychodze do domu czekam na wypis i o 15.30 meżul po mnie przyjedzie tylko płakac mi się chce ze bez Kajki wychodzę
Nie dziwie się...,ale pamietaj,ze to jest kwestia kilku dni i juz mała bedzie z Wami!!
Wybieram się dziś na KTG
Daj znac po koniecznie!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość