julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 lip 2012, 19:31

Kurcze...niech się chłodniej wreszcie zrobi bo mi się spacerku chce
mi też - PRZYJEMNEGO :ico_placzek:
Dziewczyny a ja znwu ryczę... męża zwolnili z pracy
:ico_pocieszyciel: przykro mi strasznie, ale myślę podobnie jak Madleine - teraz mężulek niebo i ziemie ruszy aby szybko znaleźć nową pracę
Kasiala, współczuję... ale nie martw się na zapas, choć może nerwy przyśpieszą poród...
No niestety tak to nie działa - adrenalina blokuje wydzielanie się oxytocyny

Madleine, trzymam mocno kciuki za jutrzejsze badania! A wynik będzie też jutro?
z wyjazdu zadowolona jestem
To chociaż jakieś dobre wieści :-D

Mąż z Dawisiem na spacerku - muszę brać się za prasowanie... żeby mi się chciało jak mi się nie chce...

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

10 lip 2012, 19:41

Madleine, właśnie poproś w labolatorium, żeby Ci zrobili jak najszybciej

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 lip 2012, 21:57

muszę brać się za prasowanie..
w taki upał współczuję, znaczy w zimę też bym współczuła :-D

Kasiala współczuję z powodu zwolnienia z pracy :ico_zly: Teraz porodem powinniście się przejmować a nie głupią pracą :ico_zly:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

10 lip 2012, 22:23

cześć dziewczyny
przepraszam za wtrącanie się :ico_wstydzioch:

Madleine, ja miałam cholestazę od 30 tyg ciąży,to paskudztwo objawia się strasznym swędzeniem całego ciała,głównie dłoni,stóp,mnie swędziały też strasznie przedramiona.bardzo się to nasilało w nocy.Jeśli Cię tym pocieszę,to nie występują przy tym żadne krostki,bąble ani nic takiego,skóra jest gładka,tylko po prostu swędzi.Bardzo podwyższony jest ASPAT i ALAT i to sobie zrób nawet prywatnie,bo nie jest to jakoś specjalnie drogie.No i konieczna dieta wątrobowa,ale myślę,że jak masz bąble,to raczej nie jest to cholestaza.Ja byłam do końca ciąży na lekach.Pozdrawiam i życzę zdrowia.

A Wam wszystkim cierpliwości na końcówce,lekkich porodów i zdrowych dzieciaczków :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 lip 2012, 22:24

Kasiala, kurna... rzeczywiście Wam się namieszało :ico_olaboga: Ale trzymam kciuki żeby było dobrze! Póki co to chyba może "pochorować" żeby jakąś kasę chociaż mieć.
A Ty na L4 teraz dostawałaś to co na papierku? I na macierzyńskim też?
Krew mnie zalewa jak widzę takich pracodawców :ico_zly:
Ale daleko szukać nie muszę...mój mąż jako makreting menadżer ma na papierze 1500zł brutto... że też nikt się do tego nie doczepi z zewnątrz...
ale zawsze można lepiej :-D
Łoooo! Co do tego nie mam wątpliwości :ico_oczko: Tylko na tym etapie ciąży i załamania to już mało się chce :ico_oczko:
No niestety tak to nie działa - adrenalina blokuje wydzielanie się oxytocyny
No i wszystko jasne! Moja pierworodna ostatnio tak dba o mój wysoki poziom adrenaliny że mogę do zimy nie urodzić. Ale rzeczywiście zauważyłam to sama, że mam skurcze coraz fajniejsze aż nagle Jola wyprowadzi mnie z równowagi i wszystko puszcza :ico_zly:

gosia888, witamy po urlopie :ico_sorki:
Zdjęcia dawaj!!!

[ Dodano: 10-07-2012, 22:27 ]
A Wam wszystkim cierpliwości na końcówce,lekkich porodów i zdrowych dzieciaczków :-)
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 lip 2012, 22:56

Zdjęcia dawaj!!!
dam dam tylko już nie dzisiaj, jutro się postaram tylko że koleżanka przyjeżdża i ma mi pomóc z pakowaniem praniem itp. Co prawda przyjeżdża na miesiąc czasu ale ona siedzi w Irlandii więc będzie dużo latania miała no ale liczę na pomoc :ico_haha_01:

Jak tak piszecie że nerwy blokują poród to chyba muszę zacząć się denerwować bo ja za bardzo olewacko podchodzę i jeszcze urodzę a tu nie gotowe :ico_olaboga:

A co z mamusią się dzieje?

[ Dodano: 10-07-2012, 22:59 ]
Patrzę że mamusia ostatni raz pisała 4 lipca że ma skurcze no i 6 dni cisza :ico_szoking: mam do niej numer ale teraz to już za późno pisać, tym bardziej że ona rano zawsze pisała więc pewnie wcześnie chodzi spać rano do niej napiszę.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 lip 2012, 22:59

A co z mamusią się dzieje?
No właśnie...ale chyba by nam coś napisała, no nie?
Pamiętam jak mówiła że nie mają internetu i korzystała ze szwagierki bo nie miała zablokowanego. Może już nie ma jak korzystać :ico_noniewiem:

[ Dodano: 10-07-2012, 23:02 ]
mam do niej numer
No wiesz! A my tu mędrkujemy że nikt nie ma do niej namiarów :ico_olaboga:
No jutro z samego rana pisz! Albo wyślij eskę...najwyżej nie odpisze do razu.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 lip 2012, 23:03

ale chyba by nam coś napisała, no nie?
nie no gdyby urodziła to też uważam że by napisała smsa do kogoś tym bardziej że ma numer.

[ Dodano: 10-07-2012, 23:05 ]
A my tu mędrkujemy że nikt nie ma do niej namiarów
no bo tak to jest z telefonu czytać co przeczytałam to zapomniałam a potem pół godziny się pisze i nie zawsze wysyła :ico_zly: A i Kasiala ma do niej numer. Tylko że ona biedna ma inne rzeczy na głowie.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 lip 2012, 23:57

gosia888, to zabrzmiało jakbym miała do Ciebie pretensje...przepraszam!!!!
Wybacz zdesperowanej finiszującej ciężarówce :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 lip 2012, 08:53

że jak masz bąble,to raczej nie jest to cholestaza.Ja byłam do końca ciąży na lekach.Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Tylko ,ze mi sie ta pokrzywka na brzuchu pojawila dopiero po intensywnym drapaniu( po kilku dniach swedzenia).
Dzis w nocy myslalam,ze oszaleje,i rozdrapie stopy do krwi masakra ;/
co do wynikó to dzis napewno ich nei bedzie bo oni wysylają te badania do innego labo - tu jest tylko punkt pobran...wiec wynik bedzie pewnie jutro.

Gosia Fajnie,ze juz wrocilas :-)


ja pol nocy mialam skurcze,raz bolesne,raz nie bolesne...juz sa tak czesto ze zaczelam je olewac bo i taksie nic nie dzieje i tak :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość