gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 lip 2012, 11:57

to teraz są juz tak " sztywne" ze nie moge zejsc normalnie po schodach
współczuję. Ja teraz zauważyłam i po jeździe że mi też delikatnie puchną stopy, ale normalnie to nikt nie widzi różnicy ja po prostu wiem jakie wcześniej miałam. No i mi gorąco w stopy jak jechałam że klimatyzację na stopy dawałam a jechałam w japonkach.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 lip 2012, 11:58

ja po prostu wiem jakie wcześniej miałam
ja już nie pamietam jak moje stopy wyglądały " przed" ;-)
To juz miesiąc jak mam stopy shreka :ico_szoking: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

11 lip 2012, 12:53

Hej
Madleine, trzymam kciuki za wyniki, a jeśli chodzi o stopy to ja też z Anią m,iałam spuchnięte od kwietnia, jak urodziłam to byłam przerażona, bo one mi nie sklęsły, dopiero po około tygodniu po porodzie odzyskały dawny wygląd, piszę Ci o tym, żebyś się nie denerwowała poi porodzie

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 lip 2012, 13:34

u Was tez dzis tak ciepło?
Niby słońca nie widać ale nie ma czym oddychać :ico_olaboga: Słaba jestem strasznie...nie mam na nic siły :ico_placzek:
Dobrze, że wstałam wcześnie i od razu szynkę na obiad piekłam bo teraz już nie mam siły stać przy garach :ico_noniewiem:

A co do Mamusi to przecież na chwilkę kończy 37tc... nie rozumiem dlaczego tak na siłę ją męczą. Wydaje mi się, że powinni szybko zrobić cesarkę i po sprawie :ico_noniewiem:
kupiłam sobie klapki
Mi nowe regulowane na szerokość klapki uratowały życie w niedziele :ico_sorki: W żadne buty nie mogłam nóg włożyć :ico_szoking:
lekarz już powiedział że czarno to widzi... bo wszystko ok ale ujście jedynie na paluszek...
No i co z tego! Wiele kobiet jedzie na porodówkę z zamkniętą szyjką i tylko ze skurczami...ja wierzę że po oksy ładnie się otworzysz :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 lip 2012, 13:49

Mamusia napisała

Kod: Zaznacz cały

Odpięli mi kroplówki. Dostałam minimalną dawki w tabletkach mg i fenoterolu. Do poniedziałku mają mnie trzymać a później będzie decyzja co ze mną zrobić. Mają nawet podjąć próbę odstawienia całkowicie leków. Szew jest na skraju szyjki. I jak nic się nie będzie działo może po niedzieli wyjdę jeszcze do domu. Ja jednak wolałabym zostać do porodu. 80% szyjki skrócona.


[ Dodano: 11-07-2012, 13:51 ]
Niby słońca nie widać ale nie ma czym oddychać
u nas jest i słońce i duchota.

W domu dalej syf, dobrze że obiadu nie muszę robić Paweł ma z wczoraj lasagne a Tomek miał kotlety zamrożone. Ja zjadłam zupę może fasolkę zrobie.

[ Dodano: 11-07-2012, 13:52 ]
A co do Mamusi to przecież na chwilkę kończy 37tc...
oni chyba czekają do tego 37 tygodnia. Bo teraz tak jak madleine chyba ma 36 t i 3 dni.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 lip 2012, 15:11

Widze ze Gosia przekazała wieści od Mamusi bo dokłądnie to samo dostalam :-)
Dziewcyzny ale mam banana na gebie ha ha poszłam do baru szpitalnego i w końcu zjadłam cheesburgera pyszny był i wiecie to taki ostati chyba mój posiłek w najbliższym czasie :ico_szoking: i nieuwierzycie ale od 2 jak nie duzej miesięcy szukam rożka orzechowego i właśnie też tam był wiec mój banan sięgnął zenitu :ico_szoking:
Po tych kroplówkach nawadniających t tylko sikać mi się chce i latam co 5 minut sikać... w ogóle przy podcieraniu zauważyłam ze mam lekkieplamienie tak krew ze sluzem pomieszana :ico_noniewiem: może coś się tam dzieje :-D

Madleine ja to Ci współćzuję tych stóp naprawdę ciąża Ci nie służy :ico_sorki: ale już nie dugo i cierpienia znikną...

Gosia a Ty jak czujesz zliżający poród? :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 lip 2012, 15:23

Gosia a Ty jak czujesz zliżający poród? :-D
czuję że jeszcze z 3 tygodnie pochodzę w ciąży :ico_haha_01: tzn oznak żadnych. Czasem poboli brzuch. Brzuch wysoko no i wszystko po staremu. W poniedziałek pewnie lekarz mi powie że też nie widzi żadnych oznak.

[ Dodano: 11-07-2012, 15:23 ]
mój banan sięgnął zenitu
no widzisz takie małe rzeczy a cieszą :ico_haha_01:

[ Dodano: 11-07-2012, 17:44 ]
dziewczyny ale mi spuchły stopy :ico_olaboga: szczególnie prawa :ico_olaboga: upodabnia się do tej madleine :ico_szoking: rano była troszeczkę a teraz :ico_szoking: teraz moczę w zimnej wodzie i będę odpoczywała mam nadzieję że rano będzie normalna :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 lip 2012, 19:01

dziewczyny ale mi spuchły stopy szczególnie prawa upodabnia się do tej madleine rano była troszeczkę a teraz teraz moczę w zimnej wodzie i będę odpoczywała mam nadzieję że rano będzie normalna
ojjj to wspolczuje....


Dziewczyny ja tego swedzenia nie wytrzymałam i znowu podrapałam brzuch ;/ myslalam,ze oszaleje.... i teraz mnie cały szczypie i pewnie znowu bedzie gorzej wygladal...
Mam przeczucie ze to nie cholestaza tylko jakas glupia alergia sie przyplątała...tylko pojecia nie mam na co bo nic nie zmienialam ani w zywieniu ani w kosmetykach
Swedzi mnie doslownie wszystko stopy,uda,biodra,ramiona nmo i brzuch ;/
Czasem jak bardzo mocno sie gdzies drapie to wyskakują takie białe bąbelki,ale potem znikają;/
Zwiekszylam dawke wapna,ale nic...jest z kazdym dniem coraz gorzej.
Powiem Wam,ze chyba wolalabym tą cholestaze bo bym urodzila i by sie skonczylo to swedzenie a jak to nie wiadomo co jest to pewnie znajac moje szczescie bede sie z tym meczyc jeszcze pol roku ;/

Przepraszam,ze Wam tak marudze,ale czuje sie OKROPNIE jak wielki tłusty swędzący schabowy ;/

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

11 lip 2012, 19:51

Madleine, współczuję :ico_pocieszyciel: Wogóle wszystkim współczuję z sobą włącznie - te końcówki a takie upały mogą na prawdę być wykańczające pod każdym względem...
Kasiala, zaciskam za Ciebie mocno kciuki jutro!
Mamusia, za Ciebie też!
Qanchita, po cichu życzę Ci szybkiej akcji i pełnego rozwarcia w najbliższych dniach!
Gośka, my tu chyba z Tobą i Tośką niedługo same zostaniemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 lip 2012, 20:43

Madleine, ja bym tego swędzenia nie wytrzymała i pojechała szybko do szpitala :ico_olaboga:
zauważyłam ze mam lekkieplamienie tak krew ze sluzem pomieszana :ico_noniewiem: może coś się tam dzieje :-D
Trzymam kciuki żeby Cię wzięło...w końcu na jutro masz termin :ico_szoking:
A ja jutro mam kolejną wizytę...podobno ostatnią :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość