Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 lip 2012, 20:46

Madleine, ja bym tego swędzenia nie wytrzymała i pojechała szybko do szpitala :ico_olaboga:
zauważyłam ze mam lekkieplamienie tak krew ze sluzem pomieszana :ico_noniewiem: może coś się tam dzieje :-D
Trzymam kciuki żeby Cię wzięło...w końcu na jutro masz termin :ico_szoking:
A ja jutro mam kolejną wizytę...podobno ostatnią :ico_zly:
Poczekam na jutrzejsze wyniki bo pewnie tak mnie oleja :(
No i trzymam kciuki zeby jutro na wizycie dali ci dobre wiadomosci :) najlepiej takie ze masz juz rozwarcie :)))

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

11 lip 2012, 22:38

hej, sorry że się nie odzywałam ale moją infekcje w końcu w szpitalu leczyli bo antybiotyki mi nie pomagały a przed porodem musi być wszystko cacy :ico_ciezarowka:
no i już wszystko jest czyściutkie :-) poza tym to szyjka już od dwóch tyg mi się skraca i rozwarcie na opuszek mam :-)
w szpitalu Was czytałam ale nie pisałam bo ciulowo na tel pisać....

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 lip 2012, 22:41

poza tym to szyjka już od dwóch tyg mi się skraca i rozwarcie na opuszek mam
ja tez tydzien temu mialam na opuszek,ale lekarz powiedzial,ze to niestety prawie jak zamknieta :-)
Ale Ty jeszcze troche potrzymaj bo to dopiero 35 tydzien sie zaczal :-)
A skurcze jakies masz? bierzesz magnez?
no i już wszystko jest czyściutkie
super,ze juz wszystko cacy - teraz tylko czekac :-)

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

11 lip 2012, 22:42

Madleine, Tobie to naprawdę Ciąża nie służy .. wszystkie dolegliwości książkowe przechodzisz.. naprawdę współczuję :ico_pocieszyciel:
Qanchita, Kasiala, a Wy jeszcze w dwupaku :-) życzę żeby szybko coś ruszyło :ico_brawa_01:

[ Dodano: 11-07-2012, 22:43 ]
Madleine, tak, biorę bo przez tą skracającą szyjkę miałam takie bóle w podbrzuszu że ho ho :ico_olaboga:

[ Dodano: 11-07-2012, 22:45 ]
i nie myśl Madleine, że cieszę się ze mam to minimalne rozwarcie :ico_haha_01: ja nie zamierzam jeszcze rodzić... broń Boże.. jeszcze przynajmniej 2 tyg

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 lip 2012, 23:24

Madleine, tak, biorę bo przez tą skracającą szyjkę miałam takie bóle w podbrzuszu że ho ho

[ Dodano: 11-07-2012, 22:45 ]
i nie myśl Madleine, że cieszę się ze mam to minimalne rozwarcie ja nie zamierzam jeszcze rodzić... broń Boże.. jeszcze przynajmniej 2 tyg
nie nie nie pomyslalam tak absolutnie :-) 2 tyg szybko zlecą i juz bedzie bezpiecznie :-)
Madleine, Tobie to naprawdę Ciąża nie służy .. wszystkie dolegliwości książkowe przechodzisz.. naprawdę współczuję
chyba nie jestem stworzona do chodzenia w ciazy hehe :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

12 lip 2012, 06:34

Witam mam nadziję po raz ostatni 2in1 :-D

Mam stresa ale dam radę :ico_sorki: trzymać kciuki jak tylko urodze to dam znać co i jak i czy przeżyłam :-D :-D :-D

Madleine no Ty to wszystko w ciąży musisz spróbować jak nie rzyganko do 5 msc to puchnięcie, swędzenie itp... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

12 lip 2012, 07:59

Kasiala, trzymam kciuki !!! Będzie dobrze, strach jest ale jak zobaczysz małą to szybko o nim zapomnisz :ico_pocieszyciel:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 lip 2012, 08:18

Kasiala, trzymam kciuki za Was dziewczyny :-) Dziś Wasz Wielki dzień :-) :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 lip 2012, 09:31

Kasiala trzymam ogromne kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Napisz smsa jak coś się będzie działo.

Ja taka zła jestem :ico_zly: w domu mam syf, rzeczy nie poroznoszone jeszcze po wyjeździe. Torba nie spakowana a właśnie zapisałyście gdzieś listę Kasiali? Bo chcę się w końcu spakować. Łóżeczko nie gotowe, ubranka też nie nic nie gotowe :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 lip 2012, 09:45

Kasiala, trzymam kciuki z całej siły, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

:ico_tort: - to już miesiąc minął jak Agatka pojawiła się na świecie :ico_szoking: :ico_brawa_01:
już nie potrafię sobie wyobrazić jak to było bez Niej :ico_haha_02:

wczoraj byliśmy u dr bo miała pobrać krew na badanie ale stwierdziła że na razie darujemy małej kłucie bo brzuszek troszkę zbladł, jedynie buzka pomaranczowa sie trzyma. Mamy za 2 tyg z paluszka morfologie zrobić. wczoraj mała ważyła 4590g nie wiem jak to możliwe żeby 490g w tydzien przytyła :ico_szoking: tym bardziej że tak jak wam pisałam je po 5 min :ico_noniewiem:
Laupina dajemy Biogaję :-)

Aniula, Agesss, jak Wasze szkraby?

moja dużo śpi, jak nie śpi to mruczy, rozgląda się, czasem popłacze troszkę. Jest przekochana :ico_haha_02:

Madleine mam nadzieję że u Ciebie to nie cholestaza :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość