Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

11 lip 2012, 20:29

Co tu tak cichutko :ico_olaboga: :ico_olaboga: dziewczynki meldować się :ico_oczko:

Ja po glukozie. Świństwo straszne, a słodkie niesłychanie. Najgorsze dla mnie było te czekanie. Jutro rano podejdę po wyniki, dziś nie dałam rady. Jak wracałam z badania to naszła mnie ochota na rogalika z dżemikiem. Jak zaczęłam jeść w domku to mnie tak zemdliło. Chyba za dużo słodkiego z rana :ico_puknij: i w ogóle czułam się taka słaba, położyłam się i leżałam ok godziny.

Na obiadek naszła mnie ochota na pierożki leniwe. Moje dziecko było tak zachwycone moim wyczynem, że chciało na kolację. Jutro mam mu zrobić znów na obiad :ico_szoking:

sylwiab0000, jeszcze pracujesz czy już jesteś na L4?!

Ja mam jeszcze tydzień do urlopu. Już się nie mogę doczekać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

11 lip 2012, 21:07

Melduje się i ja

Widze, że temat glukozy na forum :-). Mnie to badanie czeka za miesiąc. :ico_haha_01:
jeszcze pracujesz czy już jesteś na L4?!
Ja już jestem na L4, bo już od lipca mam mieć zastępstwo. Ale jak jeszcze nie załatwia to będę musiała pojechać i zrobić najpilniejsze rzeczy.

Dzisiaj była u mnie siostra z bliźniaczkami.
Jak wzięłam jedną na kolana to Szymon był bardzo zazdrosny i ja spychał.
Ogólnie ostatnio brzydko sie zachowuje, bo wszystko rzuca i mówi babach. Innym złym przykładem jest to ze bije inne dzieci, a wczoraj jak mu jakas Pani na placu zabaw zwróciła uwage to udezył ja po buzi. :ico_placzek:
Kurcze az sie boje jak to bedzie u nas w listopadzie. :ico_sorki:

Byłyśmy z dziewczynkami na spacerze. Kurcze jak ludzie się gapią jak widza bliźniaki. Siostra mówi, ze już przyzwyczajona, ale mnie to była nowość :-)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

11 lip 2012, 21:43


Dzisiaj była u mnie siostra z bliźniaczkami.
Jak wzięłam jedną na kolana to Szymon był bardzo zazdrosny i ja spychał.
Ogólnie ostatnio brzydko sie zachowuje, bo wszystko rzuca i mówi babach. Innym złym przykładem jest to ze bije inne dzieci, a wczoraj jak mu jakas Pani na placu zabaw zwróciła uwage to udezył ja po buzi. :ico_placzek:
Kurcze az sie boje jak to bedzie u nas w listopadzie. :ico_sorki:
Ja też ostatnio zauważyłam że Bartek jest niegrzeczny. Jest przy tym bardzo uparty i się obraża. Z jednej strony cieszy się że będzie dzidziuś a z drugiej strony musi to bardzo przeżywać i jak coś mu opowiadam to wybiega z pokoju i obraza. Wiec ja za nim i mu z kolei jeszcze raz wszytko tłumaczę. mam nadzieję że mu to przejdzie. Mi się wydaje że oni tak odreagowują.

Ja już jestem na L4, bo już od lipca mam mieć zastępstwo. Ale jak jeszcze nie załatwia to będę musiała pojechać i zrobić najpilniejsze rzecz
tylko się nie przemęczaj. Ja sobie nie wyobrażam teraz chodzić do pracy, ciesze się że szybka znalazły zastępstwo za mnie. A z drugiej strony z jakiś czas trzeba tam wrócić :)) aż się nie chce. [/code][/quote]

[ Dodano: 11-07-2012, 21:44 ]
Ostatnio tak szybko mi lecą tygodnie jeszcze niedawno zaczynałam 25 tc a tu jutro 27 tc jeszcze trochę i będzie końcówka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

12 lip 2012, 09:16

sylwiab0000 no twój synek bunt przechodzi,za jakiś czas pewnie minie.
Mój Miłosz też ostatnio bardzo niegrzeczny :ico_olaboga:
no to na mnie już całkiem będą się gapić,bliźniaki i jedno spacerujące dziecko :-D

Ja po glukozie i o ile samo wypicie nie było takie złe to teraz czuję się okropnie,mdli mnie strasznie.Na szczęście leżę sobie w wyrku a nie siedzę w przychodni :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

12 lip 2012, 13:03

Agnieszka, a ty nie czekałaś w laboratorium?? Mi nie pozwolili wyjść i te 2h tam siedziałam, myślałam, że zjadę ze stołka. Też mnie bardzo mdliło :513: Dziś odebrałam wyniki i mam wszystko w normie, tyle dobrze bo drugi raz bym tego nie zniosła. :ico_nienie: :ico_nienie:

Bliźniaki zazwyczaj wzbudzają większe zainteresowanie :))


U nas dziś zdecydowanie chłodniej i jak dla mnie te 20 st C jest idealną temperaturą. Może być już tak do końca wakacji :ico_sorki: Bo tych upałów nie wytrzymam :ico_nienie:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

12 lip 2012, 20:00

hej melduje się :-D :-D

Agnieszka, ha ha dobre :) no ale Ty masz podwójnie w brzuszku :-D sylwiab0000, No dzieci maja taki okres niestety... :ico_sorki: ciekawe jak bedzie jak sie braciszek urodzi :-D
meggi_24, ja tez nie czekałam tylko poszłam do domu i od razu :513: niestety za bardzo mnie mdliło :ico_sorki:

Moja córka tez zaczeła byc nie grzeczna,wszystko musi byc jak ona chce a jak nie to krzyk niesamowity :ico_sorki:
W poniedziałek wizyta zobaczymy co tam lekarz powie :ico_sorki:
meggi_24, mi tez pasuje ta pogoda jest super jak dla mnie :-D

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

12 lip 2012, 22:02

Agnieszka, a ty nie czekałaś w laboratorium??
ja mieszkam zaraz obok punktu pobrań więc mogłam iśś do domu
meggi_24, ja tez nie czekałam tylko poszłam do domu i od razu :513:
ale to wyniki nie będą wiarygodne,nie musisz powtórzyć?

Dziewczyny czy wy też macie taką zgagę? ja wieczorami umieram.Przy synku tak miałam ale pod koniec ciąży a w tej to prawie od samego początku się męczę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

12 lip 2012, 22:25

Agnieszka, ja staram się jeść ostatni posiłek ok18-19. Jak zjem później to mam zgagę. Piję wtedy ciepłe mleko z miodem i siedzę w łóżku i czekam az mi przejdzie.

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

13 lip 2012, 08:22

Witam z rana
Dziewczyny czy wy też macie taką zgagę? j
Akurat to uczucie jest mi obce. :-)

Widzę, że prawie wszytki już po glukozie mnie to badanie czeka ale gdzieś pod koniec lipca. :-D

Wczoraj Szymek w domu był strasznie marudny, wiec wybrałam się w odwiedzinach do sąsiadeczki, która ma dziewczynkę w jego wieku. Jak zmienił otoczenie to odrazu zmienił się humorek. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

13 lip 2012, 08:26

Agnieszka, twoje chłopaki dają widać ci nieźle po żołądku, że masz taką zgagę. współczuję :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość