Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

17 lip 2012, 08:33

widzę że temat morfologii na tapecie. my za tydz kłujemy małą bo ona ciągle przypomina chinke :ico_olaboga: powtórka z rozrywki- smyk 3 miesiące walczył z bilirubiną :ico_noniewiem: miał mega anemie- hemoglobine najmniej miał 8,4 :ico_olaboga: brał na to kw.foliowy i żelazo i nie było problemów z kupką to mam Rybko nadzieję żę i u Was nie będzie :ico_sorki:
jak Agatka dostanie jakieś leki to będzie problem z podawaniem bo ona wszystkim pluje, jedynie cyc OK
a i to często robi tak jak Sylwia pisze- possie troszkę i pisk. Mi to na ból brzuszka wygląda bo czasem tak piszczy, pręzy się, czerwienieje po czym puści bączka i już normalnie je :ico_szoking:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 lip 2012, 10:19

Marta26, a ja na lecie przeczytalam o waszej zoltaczce i ci pw wyslalam,a teraz widze,ze tu tez pisalas :ico_wstydzioch:

dzwoncu - narazie z pania przez telefon rozmawialam z oddzialu neonatologii,a w srode mam isc po recepte,mowila,ze to kropelki,ktore bede musiala mu mieszac z mlekiem i podawac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

17 lip 2012, 15:16

jestem i ja :-) nam się laptop zepsuł i korzystam z rodziców starego komputera który działa jak chce, więc nawet mi się wchodzić nie chce :ico_wstydzioch: rozglądamy się za nowym laptopem, ale jakoś nie możemy się zdecydować.. na dodatek mój telefon siada i muszę się wybrać przedłużyć umowę- ale mi się chce jak... :ico_noniewiem:
Piotrek po tym szczepieniu chory był, na szczęście obyło się bez antybiotyku i już prawie przeszło.. nocki są piękne- śpi od 20-4, potem 150ml mleka i budzi się z reguły koło 6, ale sam leży i gada do ścian, także wstajemy koło 8 :-D a co do rączki to już jest dobrze, bierze ładnie wszystko w obie ręce :-) no i wyrastamy z rozmiaru 74 powoli :ico_wstydzioch: na roczek to chyba w stówkę będzie wchodził :ico_olaboga:
biniu ale numer :ico_haha_02: chociaż mi ginka mówiła żeby dla dobra organizmu powstrzymać się z ciążą przez min.5 miesięcy po cc, więc wiesz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 lip 2012, 16:55

no i wyrastamy z rozmiaru 74 powoli
- ale on szybko rosnie :ico_brawa_01: My jeszcze w niektorych 68 sie topimy,a inne 68 dobre sa - dziwne te rozmoarowki ale 74 jeszcze sporo przed nami :ico_oczko:

Jak ja wam zazdroszcze tych nocek przespanych - moj maly w dzien spi i nie musi jesc,za to w nocy kurcze pobudka o 1 i 4 obowiazkowo,a czasem o 12,3 i 5 :ico_zly:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

17 lip 2012, 18:19

Asieńka86, to to fajnie, że Piotruś szybko się uporał z chorobą :ico_brawa_01:
Jak ja wam zazdroszcze tych nocek przespanych
Bo masz Go na cycu więc co się dziwisz, nasze dzieciaczki na butli to wytrzymują tyle czasu.
biniu ale numer :ico_haha_02: chociaż mi ginka mówiła żeby dla dobra organizmu powstrzymać się z ciążą przez min.5 miesięcy po cc, więc wiesz :ico_olaboga:
Heh, a co Ty myślisz, że to było zamierzone? O nie..., myśleliśmy o drugim dziecku, nawet o tym tutaj pisałam ale nie aż tak szybko, w końcu jeszcze macierzyński mi się nie skończył :-D Ja to mam już teraz jakieś schizy bo nie powinnam być w ciąży - chyba że wszystko mi się rozregulowało i wkręcam sobie że to może jakaś choroba, ale nic mi nie pozostaje jak czekać narazie. A mój gin nic mi nie mówił o tym czekaniu tylko o jedzeniu witaminy D jeżeli chcę być znowu w ciąży.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 lip 2012, 18:26

biniu_s, po porodzie mialam dwa razy miesiaczke a tej trzeciej juz nie po dzis dzien... ciaze wykluczam calkowicie... podobno po ciazy sie tak dzieje, potrzeba czasu by sie wszystko uregulowalo... Oby to bylo to :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

17 lip 2012, 18:58

biniu_s, po porodzie mialam dwa razy miesiaczke a tej trzeciej juz nie po dzis dzien... ciaze wykluczam calkowicie... podobno po ciazy sie tak dzieje, potrzeba czasu by sie wszystko uregulowalo... Oby to bylo to
Poważnie??? Tak może być? Ja też miałam 2 razy miesiączkę i teraz coś nawaliło :-D Tym bardziej, że test wyszedł negatywny a przy Cezarym w dniu planowanej miesiączki już mi wyszedł pozytywny.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 lip 2012, 19:57

biniu_s, ze spokojem. przyjdzie @. tylko bez stresu bo to tez ja zatrzymuje. :ico_nienie:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 lip 2012, 20:54

Bo masz Go na cycu więc co się dziwisz, nasze dzieciaczki na butli to wytrzymują tyle czasu.
- cos Ty,Zu i Jedruś też byli na cycusiu,a juz przesypiali prawie cala noc.No i na cycusiuu tak calkiem jestesmy od miesiaca okolo i wczesniej dawalam mu na noc Bebilon i tez sie budzil :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

17 lip 2012, 21:08

biniu no wiem, że to nie celowe:ico_oczko: mi dziś przyszła @, w sumie chyba druga już, bo pierwsza po porodzie była gdzieś z 6tygodni temu.. pewnie rzeczywiście musi się wszystko uregulować-oby :-)
rybka mojej szwagierki córka to mając 2-3 tygodnie zaczęła prawie całą noc na cycu przesypiać.. spała od 22/23-5 rano.. Piotrkowi dopiero jakieś 2 tygodnie temu uregulowało się jedzenie dzienne i nocne, bo jak całkowicie zrezygnowaliśmy z cycania to butlę pił tak jak cyca- co 2-3 godziny ale po 60-90ml i w nocy podobnie było.. może Szymek wypija mniej od Zuzki i Andrzejka i tym samym na krócej mu starcza??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości