Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 lip 2012, 11:11

Anialwkp śliczne foteczki. A co sie z jedyneczka stało?
dziękuję
a z 1 to Hania zaszalała z małą na podjeździe u nas i w rezultacie wyglądało wszystko,że 1 stracona :ico_sorki: nawet dentysta jak zajrzał do buźki małej powiedział,że zęba nie ma,a tu ostatnio zaglądam i 1 jednak wychodzi :ico_szoking:
musiała się chyba calutka głęboko wbić,że nawet dentysta tego zęba nie widział :ico_noniewiem:
Ale mamy mały sukces wczoraj udało mi sie Kuba nauczyc pedalowac, nareszcie! co prawa na 3 kolowym rowerku na razie ale jest.
dobrze,że na 3 kołowym,od czegoś trzeba zacząć :ico_oczko:

kilolek, jeju,coś na was lekki pech spadł,mam nadzieję,że wam się to wszystko ułoży,teraz z Kubą się najeździcie,ale oby było lepiej,Michałek to pewnie zazdrosny o siostrzyczkę?

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

13 lip 2012, 18:47

kilolek, witaj. Oj dzieje się u was :ico_olaboga: My też jakiś czas temu z Jaśkiem po lekarzach biegaliśmy. No i wyszło ADHD... ale jak na dziecko z nadpobudliwością Jaś zdał do drugiej klasy z nagrodą. Pani dyrektor jako pierwszego go wyczytała i dostaliśmy list gratulacyjny :-D :-D
A Adasia znów wysypało, jak chłopaki wrócą z wakacji spróbuję dostać się do alergologa.
W sierpniu wyprowadzamy się do innej miejscowości, co za tym idzie będzie zmiana szkoły i boję jak chłopcy to zniosą, szczególnie Jaś :ico_noniewiem:
U nas też w pracy nieciekawie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 lip 2012, 17:21

A Adasia znów wysypało, jak chłopaki wrócą z wakacji spróbuję dostać się do alergologa.
wiesz po czym czy nie?
W sierpniu wyprowadzamy się do innej miejscowości, co za tym idzie będzie zmiana szkoły i boję jak chłopcy to zniosą, szczególnie Jaś :ico_noniewiem:
może nie będzie tak źle :ico_noniewiem:
rozmawialiście już z Jasiem na ten temat?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

17 lip 2012, 21:50

Aniu, a twoja Hania to też teraz już będzie chodzić do przedszkola?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 lip 2012, 08:14

Aniu, a twoja Hania to też teraz już będzie chodzić do przedszkola?
tak,teraz już idzie,w końcu to obowiązkowo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 lip 2012, 20:31

Kilolek witaj kochana. Fajnie że do nas zajrzałaś choć ja sama ostatnio rzadko tu zaglądam.

My już po ospach, kacperek przeszedł strasznie, prawie tydzien w szpitalu i pełno blizn bo nic nie skutkowało i wszystkie strupki pozdrapywał. Wygląda jak mały łobuziak z tymi bliznami.

Pochwalę się że obroniłam magisterkę tydzień temu i już mam studia za sobą. Nie było łatwo ale sie udało i strasznie się cieszę że już się skończyło.

A w ten weekend wyjeżdżamy na wczasy na Kaszuby. Planujemy 2 tygodnie ale w praniu wyjdzie czy tyle się uda :ico_sorki: :ico_sorki:

Tymek miał zrobione testy i wyszło mu że ma astmę oskrzelową i alergię na kurz. Tylko nasza pani alergolog kazała nam nie panikować bo on niby z tej astmy wyrośnie :ico_sorki:

Kilolek a jakie choroby ma Kubuś?? Jak się chowa Zuzia??

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

18 lip 2012, 20:59

:-) Ewik gratuluje zdanej magisterki. Dzielna z Ciebie kobietka,zdolna. Radzic sobie samej z dwoma łobuziakami i studiowac to juz nie łatwe zadanie.

Agnieś może akurat bedzie dobrze Jaś super zdony chłopiec to i przeprowadzka nie taka straszna :ico_brawa_01: :-) :-) gratulacje dla Jasia

U nas ok dzieciaki zdrowe choć tez czeka nas zabieg na migdałki.Ja pomału nabieram sił po ciezkim czasie grożby utraty pracy przez męża.Dzieki Bogu praca jest i nasze relacje tez ciut lepsze. W sierpni planujemy tydzień wakacji w górach

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

19 lip 2012, 00:12

Evik.kp, gratuluję ci obrony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
barbara123, witaj. Dawno cię nie było. Niestety trudne czasy mamy i łatwo stracić pracę. Najważniejsze, że twój mąż nie stracił pracy :ico_sorki: :ico_sorki:
Zapisałam dziś chłopków do nowej szkoły. Ucieszyli się bardzo jak dowiedzieli się, że Jaś jest w IIb a Adaś w 0b. W poprzedniej szkole było po jednej klasie z każdego rocznika a teraz "mają" literki :-)
Ja niestety urlop spędzę na przeprowadzce. W tym roku nici z wypoczynku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 lip 2012, 09:54

Pochwalę się że obroniłam magisterkę tydzień temu i już mam studia za sobą. Nie było łatwo ale sie udało i strasznie się cieszę że już się skończyło.
gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A w ten weekend wyjeżdżamy na wczasy na Kaszuby. Planujemy 2 tygodnie ale w praniu wyjdzie czy tyle się uda :ico_sorki:
oby się udało te 2 tyg tam spędzić :ico_sorki:
Tymek miał zrobione testy i wyszło mu że ma astmę oskrzelową i alergię na kurz. Tylko nasza pani alergolog kazała nam nie panikować bo on niby z tej astmy wyrośnie :ico_sorki:
to można z tego wyrosnąć? nawet nie wiedziałam :ico_noniewiem:
czeka nas zabieg na migdałki
u Oli czy Karolka?
W sierpni planujemy tydzień wakacji w górach
fajnie wam,też bym w góry chciała kiedyś pojechać :-)
Zapisałam dziś chłopków do nowej szkoły. Ucieszyli się bardzo jak dowiedzieli się, że Jaś jest w IIb a Adaś w 0b.
o widzisz jak fajnie,a tak się martwiłaś,że źle to zniosą :-)

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

20 lip 2012, 20:49

Agnies ostatnio rzeczywiscie dawno mnie tu nie było bo trudno mi sie bylo odnalez popadałam w stany depresyjne

Aniu własciwie obydwoje mają migdały do wyciecia. Karolek ma bardziej przerośnięte

Na urlop czekam niecierpliwie od 7lat małzeństwa nigdzie nie wyjeżdżaliśmy wiec chyba czas,aby nasze dzieci mogly zobaczyc cos innego

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość