Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 lip 2012, 14:53

Mad., a Wy obie z Katowic jesteście?

[ Dodano: 20-07-2012, 14:54 ]
ona Go pewnie nawet nie wiedziała no bo jak? kurde, no....
ale przetrzymają złe dni i będzie już tylko dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 20-07-2012, 14:55 ]
zmykam,będę jutro albo wieczorkiem. jakby jakieś wieści to przekażę Gosia Tobie :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 lip 2012, 15:00

a Wy obie z Katowic jesteście?
Ja z Katowic, ona z Rudy Śląskiej, ale rodziła w tym samym szpitalu co ja w Katowicach. Tu obok mnie na Ligocie jest CZMiD i z wszystkich ościennych szpitali tu maluchy przywożą :ico_sorki:
Choć mogę się mylić.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

20 lip 2012, 16:16

Jezu ja też modlę się za Malutkiego Marcinka, trzeba być dobrej myśli i wierzyć, że lada dzień kryzys minie i Mamusia z Synkiem będą się już tulić :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

20 lip 2012, 16:51

No nie Madleine trzymaj sie kochana Marcinek napewno szybko dojdzie do siebie musi byc dobrze wszystkie jestesmy z wami :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 lip 2012, 17:06

O matko jakie straszne wiesci. Ale musi byc dobrze innej opcji nie ma!!!!!!!

[ Dodano: 20-07-2012, 17:17 ]
Bylo z malym bardzo zle i nie wiadomo co sie dzialo. Po badaniach wyszlo ze ma wrodzone zapalenie pluc. Robia jeszcze dodatkowe badania, ale podobno bardzo dobrze ze cc zostala zrobiona tak szybko....


To wiadomosc od madleine

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

20 lip 2012, 17:33

Jeju musi być wszystko dobrze Marcinku trzymaj sie skarbie teraz juz będzie tylko lepiej MUSI modlimy się za maluszka
TRZYMAJCIE SIĘ

Awatar użytkownika
kuleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 136
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:43

20 lip 2012, 18:50

:-| też mnie bardzo zmartwiła wiadomość o malutkim Marcinku :ico_placzek: i Madleine:-(
MOCNO TRZYMAM KCIUKI ZA NICH!!! MUSI BYĆ DOBRZE. Dołączam się do wspólnej modlitwy za tego DZIELNEGO MALUSZKA :ico_placzek:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

20 lip 2012, 19:06

Przez 2 dni nie miałam internetu :ico_zly: Jakaś awaria :ico_zly: Właśnie Was doczytałam, sory że nie odpiszę każdej bo mnie zszokowała wiadomość o Marcinku :ico_placzek: Ja też się będę za niego modlić. Musi być dobrze! Madziu, trzymaj się!

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

20 lip 2012, 19:26

Powitajcie najgorsza synowa….ale się wkurw….. poszłam pod prysznic a tu telefon- moja teściowa dzwoni do męża i prosi o kase bo jej córeczki odkad się wyprowadziliśmy wszystko kupuja i od nich nie chce już brac. (wiec jak wszystko kupuja dlaczego jej brakuje kasy?) Była u lekarza przepisal jej leki i za 3 tygodnie nam odda. Powiedzialam mezowi ze jej nie dam ledwo wiążemy koniec z koncem wynajmujemy mieszkanie, płacimy czynsz do spoldzielni rachunki i mezowi zus od 3 miesiecy sponsoruje a ona smie nas prosić o kase….:/ nie zdaje sobie sprawy z tego ze za chwile dziecko przyjdzie na swiat i ile już nas wydatków pochlonela wyprawka. Wkurzona jestem dlatego ze jej corki za 2 tygodnie jada nad morze i tam potrzebują kasy a mnie na wczasy naprawdę nie stać:/ poza tym boli mnie bo jak bylam w szpitalu żadna mnie nie odwiedzila, tesciowa nie zadzwonila a co się okazało ze nam mieszkanie spenetrowaly jak nas nie było:/ maz zostawil im klucze żeby okna zamknely gdyby była burza a tu się okazuje ze Panie wykorzystaly sytuacje ze mnie nie ma i przyszly ogladac mieszkanie. Czy to nie jest skur…..stwo? Jak lezalam nikt nie zszedł pietro nizej a jak mnie nie ma w mieszkaniu do razu myszkują. Chyba jest we mnie mnóstwo zalu i goryczy i dlatego nie chce jej dac na te lekarstwa. Maz mnie tez wkurzyl bo mam odlozona kase do szpitala na polozna i na ewentualne zakupy dla malutkiej i mowi „przecież masz w kopercie odda ci za kilka tygodni” A co mi z kasy za kilka tygodni? Mam metlik w glowie ale wiem ze jej corka ma odlozona kase na remont mieszkania i może jej dac a mnie 1 po wyplacie brakuje już funduszy:/ Korona by mi z glowy nie spadla ale jak tam mieszkaliśmy tez dawaliśmy kase niby na zycie a później jedzenie wszystko kupowaliśmy sami i na jeden pieron to wszystko wychodzilo. Zreszta ona mi się corka nie zajmie , nigdy nic od niej nie dostałam, zresztą jej wnuk tez nigdy od babci nic nie dostal wiec wydaje mi się ze mam czyste sumienie. Może to tez zmusi mojego meza do pracy jeśli chce pomagać swojej mamusce:/ Dzisiaj truje mu od rana ze już w przyszłym miesiącu na zus nie dostanie, i ma zawiesić dzialanosc zobaczymy co z tego będzie… grrr wyzalilam się. Wiem ze teraz jest tutaj poważniejszy temat ale musiałam to z siebie wyrzucić. Ja trochę podwojnie przezywam historie Madzi bo mialysmy zbliżony termin porodu a powiedzcie mi jak u niej wyszedł paciorkowiec? Czytalam o tym wrodzonym zapaleniu pluc i zastanawiam się od czego to…

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

20 lip 2012, 19:53

Mamusia, współczuję teściowej i całej tej rodzinki :ico_pocieszyciel: Rozumiem że jesteś zła - każdy by był :ico_zly: Na Twoim miejscu wyprowadziłabym sie mieszkać z mężem na inny koniec miasta. Wszystkich Waszych problemów z rodzinką by to nie rozwiązało, ale wiele na pewno...
Kurcze, mam nadzieję, że u Marcinka i Madleine wszystko dobrze. Cały czas o nich myślę

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość