Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 lip 2012, 20:51

Marcinek wyjdzie z tego zapalenia płuc szybciutko !
Jeszcze chwila i będą się tulić. Zdrowiej malenki !

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

20 lip 2012, 21:33

Zdrówka dla maluszka i dużo sił dla mamusi...
:ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

20 lip 2012, 22:24

Boziu drogi daj dużo zdrówka dla tego mausza!!! Dziewczyny siedze i mam łzy w oczach i mną telepie na samą myśl o Marcinku... Jestem całym sercem i wierzę ze Marcinem jest silnym dzieciaczkiem i zwalczy tą infekcję!!! Madziu trzyaj się jesteśmy z wami!!!

Mamusia dzisaj byliśmy na pierwszym spacerku i godzinkę spacerowaliśmy :) a Tobie to współczuję tej teściowe... masakra ja to bym chyba pomyślała nad wynajęciem gdzieś dalej od niej bo ona Wam zyć nie da...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 lip 2012, 22:41

Czytalam o tym wrodzonym zapaleniu pluc i zastanawiam się od czego to…
ja też czytałam że to jak wrodzone to dlatego że w ciąży musiała być Magda w ciąży a pamiętacie była. I myślę że dziecko zaraziła. I jak tak czytałam to zawsze w internecie się trafia na najgorsze przypadki i takich nie znalazłam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dlatego myślę że jak już wiedzą co jest dadzą antybiotyk to szybko wyjdzie z tego :ico_sorki: tylko pewnie będzie Magdzie ciężko bo raczej karmić nie pozwolą i nie dadzą jej Marcinka do siebie. Może jutro coś więcej Marcie napisze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mamusia i dobrze powiedziałaś. Jak chce sponsorować mamusię to niech zarabia a nie wyciąga Ci pieniądze dziecka :ico_zly: Ty musisz dbać teraz o nie i być przygotowane na różne wydatki a nie łatwo wyciągnąć :ico_zly: I też myślę że to mieszkanie to zły pomysł za blisko stanowczo teściowej :ico_zly:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

21 lip 2012, 07:55

Jejku, ale się porobiło :( Biedne maleństwo i biedna Madleine. Oby jak najszybciej się wszystko unormowało.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 lip 2012, 09:20

witam Was z rana.
Od Magdy nie mam wieści póki co, mam nadzieję że napisze jak wyszły te dodatkowe badania i czy Marcinek poprawia sie po leczeniu. Wierzę że tak :ico_sorki:
moja panna właśnie się budzi więc zmykam ją karmić.
w poniedz albo wtorek badania krwi jej robimy i się okaże jaka u niej ta bilirubina się trzyma i jak wygląda morfologia. jeśli bardzo kiepsko to pewnie szpital i dalsze badania. Ale ciągle się łudzę że obejdzie się bez tego, mimo że moje dziecko przypomina potomka chinczyka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 lip 2012, 10:51

Witam po przerwie :-D

Jesteśmy w domku od wczoraj. Troszkę napisałyście więc nie wiem kiedy nadrobię czytanie. Wiem o problemach Marcinka i cały czas jestem z nimi myślami.
WIERZĘ ŻE BĘDZIE DOBRZE!!! INACZEJ BYĆ NIE MOŻE.

Mały słodki...dużo siedzi przy cycu ale raczej traktuje go jako smoczek więc z 4 kg zostało tylko 3700 (albo aż :ico_szoking: ) Jest drobniutki ale niesamowicie długaśny i pewnie stąd ta waga :ico_haha_01:
Jolka bardzo kocha Tymka ale nie może się pogodzić z tym że mamusia już nie jest tylko jej :ico_placzek: Płacze i panikuje że chce na rączki...a ja przecież nie mogę jej nosić bo jeszcze mi się rany rozejdą... Zresztą nadal boli :ico_zly: I tak sobie walczymy razem....

Buziaki dla Was!
Wpadnę w wolnym czasie.

[img][img]http://images45.fotosik.pl/1465/8c34e872a173323bmed.jpg[/img][/img]

[img][img]http://images46.fotosik.pl/1681/84008042f0872f46med.jpg[/img][/img]

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 lip 2012, 10:51

jeśli bardzo kiepsko to pewnie szpital i dalsze badania.
ja myślę że już do szpitala was nie dadzą :ico_sorki: :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

21 lip 2012, 10:51

No i ja zaglądam rano z cichą nadzieją na dobre wieści od Madleine...oby Maluszek szybko zdrowiał!!!

Marta, za Agatkę też trzymam kciuki żeby się obeszło bez szpitala!

[ Dodano: 21-07-2012, 10:55 ]
Oj póki pisałam, takie tu piękności się pojawiły!!! :-) Qanchita, Tymuś jest przecudowny!!! Taki słodziaczek malutki!!! Fajnie że Jolcia kocha braciszka - myślę że z czasem nauczy się dzielić się Mamą :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

21 lip 2012, 12:37

Qanchita, śliczne zdjęcia. Z ciebie też ładna kobitka :ico_brawa_01: Tymek wygląda na takiego słodkiego :ico_brawa_01: i takie maleństwo! :ico_szoking:

Madleine, jestem z tobą i Marcinkiem myślami :ico_sorki: Na pewno antybiotyk pomoże. Na pewno potrzymają go jakieś 2tyg. max w szpitalu (też tyle leżeliśmy na zapalenie płuc) i jak będzie przybierał na masie, to po odstawieniu leków go wypiszą :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość