Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 lip 2012, 21:56

ale tu ruch :ico_noniewiem:

Moj Szymek daje popalic,tzn zle nie jest,ale nie jest tez tak super jak bylo - robi sobie kilkanascie drzemek w ciagu dnia po 10-15 minut,jest niespokojny i teraz nie wiem,czy ma jakis skok,czy to po tym cholernym zelazie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

21 lip 2012, 22:08

iw_rybka, wątek umiera albo wakacje.
Wiesz, jak minie mu po 1-2 dniach to może być skok a jak nie to może faktycznie to żelazo.

Cezary trzyma stabilnie główkę, tylko nie chce przekręcić się z brzuszka na plecy i na odwrót a tak mocno się wygina że szok, mama czasami się śmieje, że sam się złamie.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 lip 2012, 22:46

że sam się złamie.
- :-D

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

21 lip 2012, 23:23

rybka Piotrek od dłuższego czasu robi sobie kilka drzemek max półgodzinnych w ciągu dnia.. więc może taka jego natura.. od paru dni to w ogóle zachowuje się jakby ząbki jemu szły, wpycha obie rączki do buzi z takimi nerwami jakby go coś tam bolało.. oby u Szymka to nie był efekt brania żelaza.. a jak kupki??
mama czasami się śmieje, że sam się złamie.
:ico_haha_01: a wiesz że Piotrek czasem też się tak wygina jakby mini-mostek robił.. aż strach :ico_oczko:
a mój synuś sam przekręca się z plecków na bok :ico_szoking: i jak jest w pozycji półleżącej to sam się podniesie do siadu-bez przyciągania za ręce :ico_szoking: potem oczywiście leci na boki, ale mięśnie brzucha to mu rosną jak trza :ico_haha_01: aż wierzyć mi się nie chce jak dorasta mi to moje dziecko :ico_sorki:
i doradźcie mi co będzie lepsze- wprowadzenie kleiku 3tyg wcześniej czy rozpychanie żołądka mlekiem?? bo Piotrek po 8 godzinach snu wypija 180-210ml mm.. w dzień 150-180ml... pediatra powiedziała że lepiej dawać jemu zgodnie z kartonikiem (150ml) a dopijać herbatką, ale co z tego że on tyle wypije jak po max 2godz znów głoduje... a na wcześniejsze dodanie kleiku powiedziała że to pierwszy krok do otyłości.. i bądź tu mądry :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 lip 2012, 08:07

Asieńka86, zagesc mleko kleikiem ryzowym na poczatek :-) tylko bedziecie potrzebowac smoczki z wieksza dziurka ;-)

[ Dodano: 22-07-2012, 08:08 ]
Ja dokladalam doslownie mala lyzeczke i bylo lepiej - bardziej syte ;-)
A potem odwidzialo sie jej picie kaszki i robilam na gesto ;-)

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

22 lip 2012, 10:54

helloŁ;) wkooooooooooooncu Was znalazam ;)

widac duzo sie dzieje, maluszki juz spore ;) jak ten czas zasuwa ;)) Moj mały zaczyna cwaniakowac i wszytsko wymuszac krzykiem ale poki co twarda jestem i sie nie daje ;)

Pieknie przybiera na wadze 6 kilo juz wazy ;) i ciagle cycusia ciagnie i ciagnie ;)
Zaczyna sobie gaworzyc, głowke zadziera wysoko ;) Super chlopak sie robi ;)) potem napisze wiecej bo cyca sie domaga Łobuziak ;)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

22 lip 2012, 10:59

Mad dzięki za odp :ico_sorki: co do smoczków to mam 2 butelki: w dużej lovi ten najmniejszy smoczek jemu nie pasował i od 2 tygodni pije na średnim (to jest chyba od 6 miesiąca, więc do zagęszczonego w sam raz pewnie) a w małej TT mam smoczek 0+ to piszczał już przy piciu mleka bo za wolno leciało :ico_noniewiem: a tą małą łyżeczkę kleiku to wliczyć w mleko, tak?? tzn uszykować mleko normalnie i do gotowego dodać kleik?? i kleik ryżowy, nie kukurydziany??

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 lip 2012, 13:21

Asieńka86, normalnie robisz mleko i do tego dodajesz kleik
ja daje czasem kukurydziany bo ryżowy może zapierać
żadne z moich dzieci nie może za dużo ryżu

ja swojemu tez próbowałam zagęszczać ale nic to nie dało

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 lip 2012, 20:55

Asieńka86, moze byc ryzowy mzei kukurydziany. Zobaczysz co malemu podpasuje.
Sa specjalne smoczki do kaszek. Z duzo wieksza dziurka... Chociaz jak dasz ta mala lyzeczke kleiku to az tak sie mleko nie zagesci tylkostanie sie bardziej syte. Ja podawalamnormalnie z normalnego smoka. Bo tak woli kaszke lyzeczka jesc od 4 miesiaca.
wolny przeplyw masz na 0+, sredni na 3m+, a szybki perzeplyw na 6+ :-) my od dzisiaj na szybkim

[ Dodano: 22-07-2012, 20:56 ]
Zauwazylam ze te dni gdzie dziecko bardziej glodne to przechodza :-) Chociaz w okolicyy 4 miesiaca to myslalam ze na mleku zbankrutujemy :-D Teraz juz spokojnie ;-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

22 lip 2012, 22:21

iw_rybka, no własnie jak u was z kupkami??? Patryk po żelazie też był strasznie niespokojny , no i u nas były zaparcia, teraz na szczęscie jest ok, codziennie jest po kilka kupek :ico_haha_01:

piszecie o wielkości dziurek w smoczku...my nadal jesteśmy na 0+, oczywiście w domku mam tez 3+, ale Patryk nie potrafi z niego pić, tak łapczywie ciągnie ze wciąz sie krztusi i wiecej wylewa i sie denerwuje :ico_oczko: no cóż...

Asieńka86, ja zagęszczam małemu mleczko na noc kleikiem ryżowym. Jedną łyżeczkę do 150 ml mleczka-tyle tylko wypija na noc.


Moj Patryczek dopiero od paru dni zaczął sie przewracac z pleckow na brzuszek i pełzac :ico_haha_02:
no coraz stabilniej zaczyna siedzieć, narazie podpierając sie rączkami.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość