Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

22 lip 2012, 10:15

dzień dobry,

ja z 2 kawusią, Bella poszła spać, wstała dziś o 6 więc ja też :ico_olaboga: na 12 do pracy jadę, obiadek prawie zrobiony, jeszcze w piżamce siedzę :ico_wstydzioch:

zirafka, śliczne dzieciaczki i wszystkiego naj dla Majki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: już dziś bo nie wiem czy jutro będę :ico_sorki:
a co do wagi to moja coś koło pewnie 9 kilo :ico_oczko:
Już sama nie wiem czy dobrze robię że pozwalam jej tak płakać
ja tez tak robię :ico_wstydzioch: wiem ze krzywda Jej się nie dzieję, jest najedzona, wykąpana więc to są fochy mój A potrafi z Nią siedzieć a ja nie :ico_olaboga:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

22 lip 2012, 14:24

Witajcie :-)

Dawno mnie nie było,zaglądam ale nie mam kiedy napisać :ico_wstydzioch:

Malutka pomału zaczyna chodzić,juz 3 kroczki sama zrobi :ico_brawa_01: zaczyna trzymac równowage fajnie jej to wychodzi :ico_brawa_01: Nadal jest na piersi,ale dokarmiam modyfikowanym .Co do pozwalania aby dziecko się wypłakało,ja raczej tego nie robię,jak jest śpiąca i marudna to raczej staram sie ją utulić dać smoczka .Nie lubię jak za bardzo się rozpłacze.

Podajecie już maluchom mleko z kartonu? ja mam czasem chęc dać jej jak młodym gotuję ale sie obawiam czy czasem zle zareaguje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 lip 2012, 15:24

Cześć!
Malutka pomału zaczyna chodzić,juz 3 kroczki sama zrobi
:ico_brawa_01: szybciutko! No, ale to Dziewczynka, faceci to lenie, hehe... mój drepta, ale jak się trzyma ławy, łóżka.
Podajecie już maluchom mleko z kartonu?
ja nie dałam jeszcze i pewno nie dam prędko, bo Zuzia źle reagowała. Ale daję serki Bakusie, Danonki, serek wiejski jadł, a to wszystko na mleku, więc może i samo mleko byłoby ok.

U mnie Maciek zasypia w miarę, jak już maruda jest to biorę go na fotel, pici dostanie, smok w dziób i odpływa do 5 minut. A jak nie to daję do wyrka, posmęci i potem jeszcze raz go biorę. Czyli w sumie zasypia na rękach, ale idę na ustępstwo, bo zasypia raz dwa :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

22 lip 2012, 15:45

Kocura Bura, u mnie to usypianie podobnie wygląda :-D

Danonki też małej daje ,zwykłe homogenizowane zle toleruje,nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:

Starszaki jadły wszystko i było ok,a młoda siakaś inna jest :-D

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

22 lip 2012, 15:58

hej:)
ja tylko na chwilkę, bo czasu na nic nie mam, ciągle coś do załatwienia, kupienia itd, itp.

Słuchajcie któraś z Was piła szałwie na zatrzymanie laktacji? Ale nie pamiętam która :ico_wstydzioch: Ile dziennie tego piłyście? Musiałyście jeszcze odciągac pokarm? I po jakim czasie zanikł? Bonie wiem czy mam samą szałwiądziałac czy do lekarza iśc po coś na zatrzymanie?

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

22 lip 2012, 18:39

marcz89, Ja kiedyś chciałam pić jak karmiłam jeszcze synka ale słyszałam,że to nie jest zbyt zdrowe :ico_noniewiem: ,więc może lepiej skonsultuj się z lekarzem

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

22 lip 2012, 19:24

marcz89, Ja kiedyś chciałam pić jak karmiłam jeszcze synka ale słyszałam,że to nie jest zbyt zdrowe :ico_noniewiem: ,więc może lepiej skonsultuj się z lekarzem
bo szałwi się chyba nie powinno pic w trakcie karmienia, nawet na opakowaniu jest tak napisane, ale ja od wczoraj już nie podaję cyca.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

22 lip 2012, 19:51

marcz89, no wiem wiem,chodziło mi o to,że przy pierwszym dziecku ,bo karmiłam 3 lata ,potem pokarm mimo odstawienia ciągle mi się zbierał.
Coś mi się wtedy o uszy obiło że szałwia dla zdrowia nie jest obojętna,ile w tym prawdy nie wiem,dlatego lepiej skonsultować się z lekarzem.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

22 lip 2012, 21:29

Słuchajcie któraś z Was piła szałwie na zatrzymanie laktacji? Ale nie pamiętam która :ico_wstydzioch: Ile dziennie tego piłyście? Musiałyście jeszcze odciągac pokarm? I po jakim czasie zanikł? Bonie wiem czy mam samą szałwiądziałac czy do lekarza iśc po coś na zatrzymanie?
ja jak odstawiałam pierwsze dziecko od cyca to połąm szałwię 3 filiżanki dziennie z dwóch torebek :) jak zbierał mi sie pokarm w piersiach to odciagałam tak delikatnie tylko aby nie bolały i po ok 3-4 dniach picia szałwi pokarm ładnie zanikł :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

22 lip 2012, 22:15

Hej!

Zirafka cudne dzieci. Ciekawe za kim taką urodę mają? Za Tobą czy mężem?

:ico_brawa_01: dla Majci za roczek! Wszystkiego co najlepsze!
Ja stawiam :ico_tort: za 9 miesięcy Eryka.

Eryk waży 9,5 kg. Myślę, że dużo ale ja po nim tego nie widzę.

Szkieletorek
miłego wyjazdu! Wypoczywaj.

[ Dodano: 22-07-2012, 22:16 ]
Mi też Eryk wyje nim w dzień zaśnie. Zazwyczaj kładę się z nim na łóżku i mu śpiewam :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość