ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

23 lip 2012, 07:24

karina juz dajesz danonki? :ico_szoking:
ja takich deserkow jeszcze unikam, jak urodzilam Mile to slyszalam ze dzieciom do 3 lat nie powinno sie ich podawac :ico_noniewiem:
moja tesciowa raz wpadla na pomysl zeby dac Kali Monte :ico_szoking: i bidula od razu biegunke dostala :ico_noniewiem:
Kala poki co je deserki z mlekiem krowim typowe dla malych dzieciaczkow.

zirafka cudni sa :ico_brawa_01: a 8 kg czy ja wiem..nie mam pojecia ile powinno wazyc roczne dziecko..moja chyba z 10 kg wazy :ico_noniewiem:

elibell fajna okazja z ta praca ci sie trafila, tylko co z dzieciaczkami :ico_noniewiem: jakby sie trafila jakas fajna niania to mialabys mniejszy dylemat :ico_noniewiem:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

23 lip 2012, 08:17

ladybird23, tak sporadycznie ale dostaje ,i nie ja pierwsza podaje i nie ostatnia :-)

W zasadzie jest przyjete że dzieci do lat 3 nie powinny dostawać żadnych tego typu deserków czy mleka krowiego.

Z mlekiem krowim na razie czekam,bo młoda jeszcze na piersi na przemian z mlekiem modyfikowanym,ale danonki raz na jakiś czas zjada :)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

23 lip 2012, 08:41

Cześć Dziewczyny :-)

Od niedawna mam internet, więc będę częściej zaglądać do Was. Aż trudno uwierzyć, że już część dzieciaczków roczek skończyło :-D

Wszystkiego naj dla Majci :ico_tort: śliczna z niej dziewczynka i jaka opalona :ico_brawa_01: zirafka, nie masz się co przejmować wagą, Maja wcale nie wygląda na specjalnie szczupłą, widocznie nie jest wysoka :-) mój niby waży więcej, ale wygląda chudziutko, bo jest długi

izuś_85, śliczne zdjęcia, dzieciaczki takie zadowolone, widać, że wakacje udane mieliście :-D to zdjęcie Konradka w hamaku jest super :-)

U nas średnio, męża praca stoi pod znakiem zapytania, w tym m-cu wypłacili jedynie 1/3 wypłaty :ico_noniewiem: Jak się z mieszkaniem ułożyło i między nami też lepiej, to oczywiście dla równowagi musiał pojawić się inny problem... Mam nadzieję, że będzie jednak dobrze :ico_sorki:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

23 lip 2012, 08:57

inia1985, przykro mi z powodu problemów,ale z czasem na pewno sie ułoży,tak to już jest,że trzeba mieć pod górkę,aby potem z górki było :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 lip 2012, 09:34

elibell fajna okazja z ta praca ci sie trafila, tylko co z dzieciaczkami jakby sie trafila jakas fajna niania to mialabys mniejszy dylemat
dziś sie dowiem od kiedy szukają i czy bym miała szanse w ogóle, jaktak to szukam namiarów na babysitter bo wtedy państwo mnie wspomoże, ponoc 70% nawet dodają jak obydwoje rodziców w pełnym wymiarze pracuje,

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 lip 2012, 10:21

Cześć :-)

Maciuś śpi, ale to pewno kwestia paru minut jak wstanie, bo już prawie 2 godzinki śpi.
Ja już mam gar leczo na conajmniej 2 dni :ico_haha_01:
państwo mnie wspomoże, ponoc 70% nawet dodają jak obydwoje rodziców w pełnym wymiarze pracuje,
byłoby super :ico_brawa_01: A ile u Was płaci się niani? Mnie to nawet by się nie opłacało pracować pewno jakbym miała kogoś za kasę wziąść do Maćka. Babka, co przychodziła na 1 godzinę rano to brała 5 zł, ale to minimum i za cały dzień by wzięła więcej. Czyli 6 razy 9 razy 5 i razy 4 daje prawie 1100. Ale to takie minimum.
U nas średnio, męża praca stoi pod znakiem zapytania
:ico_zly: no kurde nie może być za dobrze. A w firme kiepsko? W jakiej on branży pracuje?
i nie ja pierwsza podaje i nie ostatnia
no ja też daję. A to zalecenie,żeby dopiero od 3 lat to pewno spisek producentów mm :ico_haha_01:
Nic mu się nie dzieje to daje, tzn. 2 razy dopiero dostał :ico_oczko: Smakuje mu bardzo i drze się jak jest koniec :ico_szoking:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 lip 2012, 11:33

byłoby super A ile u Was płaci się niani? Mnie to nawet by się nie opłacało pracować pewno jakbym miała kogoś za kasę wziąść do Maćka. Babka, co przychodziła na 1 godzinę rano to brała 5 zł, ale to minimum i za cały dzień by wzięła więcej. Czyli 6 razy 9 razy 5 i razy 4 daje prawie 1100. Ale to takie minimum.
oj duzo, można powiedzieć, że na nianię nawet nie zarobie, ale ja musze my sleć o tym, że 31 latek mam, a 30 lat musze w pełnym wymiarze robić by wypracowac jakąś marną emeryturę, więc wiesz trzeba już szkac pracy. Zwykłe osoby biora po 3-5 funty za godzine od dziecka, to taka niania z 10 albo i wiecej, a ja moze 6 na godzinę zarobię, no ale życie, a jeśli pańswto by mnie wspomogło byłoby lepiej, do tego eliza do przedszkola od września. Pisałabym prośbę o to by na cały dzień poszła do pkolka.

Eh ale sajgon, biegam załatwiam, szukam niani na swoim osiedlu

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

23 lip 2012, 12:16

witam,

ja dziś o 8 poszłam już z dziećmi na spacer i przy okazji zakupy zrobiłam, Bella już wstała, teraz się bawią z Julka i od kilku dni Bella mówi "mama" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co do jedzonka to Iza je danonki i inne jogurty, mleko krowie też pije, je normalne z nami obiady :ico_sorki:

inia1985, witaj i mam nadzieję, że z praca mężulka wszystko się po Waszej myśli ułoży :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

23 lip 2012, 12:53

Hejka. Częstujcie się kochane :ico_tort: bo maja ma dzisiaj urodzinki, nawet niewiem kiedy to zleciało a najlepsze jest to, że za miesiąc wracam do pracy buuuuuuuuu ja nie wyobrażam sobie dnia bez mjej niuni kochanej, bosz jak ja będę za nią tesknic a ona za mną :ico_olaboga: na razie zostanie z teściową a potem zobaczymy w razie czego złobek jest załatwiony.
Co do deserków to moja zjada z zadowoleniem a najbardziej to lubi bakusia do kieszonki bo sama może go zjeśc tzn wyssac z tubki. Owoce wszystkie lubi wczoraj jadła nektarynke sale ja wysypało na rękach więc na razie nie bedzie dostawać. A obiady zjada takie jak i my ...uwielbia ziemniaki ze sosem i mięsko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 23-07-2012, 12:54 ]
Bella już wstała, teraz się bawią z Julka i od kilku dni Bella mówi "mama"
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas mama jest jak się jej cos dzieje niedobrego a jak się chce awic to woła tatatatata :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 lip 2012, 14:14

Majeczko- wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :-)
za miesiąc wracam do pracy
współczuję...
oj duzo, można powiedzieć, że na nianię nawet nie zarobie
:ico_olaboga: no to ładna perspektywa! Więc tym bardziej by Wam się to dofinansowanie przydało :ico_sorki: Ale co się dziwić,że nianie sobie liczą, to bardzo odpowiedzialna praca :ico_noniewiem:
Powiem Ci,że ja to żyję dniem dzisiejszym i nie myślę o emeryturze wcale :ico_wstydzioch: Nie ma gwarancji,że dożyję np. 50 chociażby :ico_haha_01:
co do jedzonka to Iza je danonki i inne jogurty, mleko krowie też pije, je normalne z nami obiady
no, z nami też się nikt nie cackał. I powiem Ci,że u nas też to tak zaczyna wyglądać, mleka krowiego nie daję, ale tak to wszystko próbuje w granicach rozsądku. Obiady je osobno, bo my jemy późno, ale nasze też podjada :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość