Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lip 2012, 13:23

hej laski :ico_oczko:

ja jak zwykle zapracowana, sobote i niedziele tez mam dniówki :ico_olaboga: ech...
ale mam nadzieje ze sierpień już nie bedzie taki napięty pod wzgledem grafika :ico_sorki:

marcz
pokaż włoski :ico_sorki:

Inia współczuje wam sytuacji finansowej, wiem jak cieżko jest połapać koniec z końcem i zycze aby płacili mężowi regularnie :ico_sorki:

a co do pralki, jestem zadowolona, technologia eco bubble to nic innego jak pranie z dodatkiem bąbelków powietrza -identycznie jak w pralniach chemicznych :ico_oczko:
mam w niej program do prania ręcznego, szybkiego 15minut i pranie płaszczy i kurtek :ico_brawa_01: w dodatku chroni ubrania przed zaciąganiem i nie niszczy tkanin bo ma specjalny kształt bębna i dziurki są tak zrobione zeby nie wciągały materiału razem w wodą :-D sama reguluję ilosć płukań i wirowania, dodatkowo moge właczyć opcję namaczania, prania wstępnego albo pranie intentywne dla brudnych rzeczy np. roboczych :ico_oczko:
polecam na prawdę :ico_oczko:

[ Dodano: 27-07-2012, 13:26 ]
przepisałam dzieci do innego pediatry ostatnio, blizej domu, nie chce mi sie już biegać tak daleko z każdym katarkiem :ico_sorki:
no i pytałam o jąderka bo Konradkowi zaczeły ostatnio wędrowac do brzusia :ico_noniewiem: no ale póki co ponoć to normalne w tym wieku, mamy masowac pachwiny po kąpaniu
a u waszych chłopców dzieje sie co s takiego?
pytam mam chłopców oczywiście hehe :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 lip 2012, 15:08

Aguś spełnienia marzeń dla synka :ico_tort:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

27 lip 2012, 19:37

Agus sto lat dla Olisia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 lip 2012, 20:20

Cześć :-)

Aguś najlepsze życzenia dla roczniaka :ico_brawa_01:
A jak nowy domek?

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

27 lip 2012, 21:42

pytałam o jąderka bo Konradkowi zaczeły ostatnio wędrowac do brzusia :ico_noniewiem: no ale póki co ponoć to normalne w tym wieku, mamy masowac pachwiny po kąpaniu
a u waszych chłopców dzieje sie co s takiego?
a jak to wygląda?

Wszystkiego Najlepszego dla Olisia :ico_brawa_01: !

Dla Maciusia spełnienia marzeń :ico_brawa_01: !
a co do pralki, jestem zadowolona,
my mamy pralkę elektrlolux menager sterowaną elektronicznie i to super sprawa. Sama ustawiam sobie co chcę :-) .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

28 lip 2012, 11:36

U nas średnio
Trzymam kciuki by się jednak z praca ułożyło lub by znalazł inną bardzo dobra i dobrze płatną.
to zalecenie,żeby dopiero od 3 lat to pewno spisek producentów mm :ico_haha_01:
No jak dla mnie to coś w tym jest. To jest handel ,interes.
ja to żyję dniem dzisiejszym i nie myślę o emeryturze wcale :ico_wstydzioch: Nie ma gwarancji,że dożyję np. 50 chociażby :ico_haha_01:
Ja to kompletnie nie myślę o tym .Nie znam się na tych rzeczach ale nawet jeśli płacę to nie mam przecież żadnych gwarancji że za te kilkanaście albo kilkadziesiąt lat mi to wypłacą.To się u nas tak wszystko zmienia . Mój P płaci jakieś dodatkowe sobie ale nie wiem co gdzie i jak.
Zuzia wywieziona do drugiej babci- ale ta dziewczyna ma dobrze :-D
No fajnie,fajnie.
Moja ma jedna bacie u której mieszkamy więc nie będzie miała gdzie wyjeżdżać.
Ja jako dziecko jeździłam do jednej,drugiej babci.Potem do taty brata , potem do siostry taty.Tak że całe wakacje prawie nas nie było w domu.
nie wyobrażam sobie,żeby ktoś obcy zajmował się Maciem
Ja tak samo.
Ostatnio pojechałam do galerii i Lili została na godz z babcia a potem miał być Paweł.Jakos nie czułam się pewnie . A co dopiero zupełnie obca baba.Oj to nie dla mnie.
zapomniałam siępochwalic że już dzisiaj 6 dzień bez cyca jesteśmy :-)
Trochę brakuje mi tego Małego łobuza wtulonego do cycusia
Mnie nadal brakuje tego a nie karmie już hmm koło 1,5 miesiąca .
Z perspektywy czasu chyba bym karmiła ale z tego względu że te specjalne mleko jest okropnie drogie.Kosztuje prawie 2 razy więcej niż te normalne.
Kiedyś oglądałam program że jak karmimy piersią to jest szczególna więź. Ja się z tym zgadzam.Karmiąc butelka nie ma żadnych uczuć.Takie to sztuczne.
Jak Ci się udało odstawić Oliwkę od piersi? Daj mi jakieś rady, mój Piotruś to beznadziejny przypadek. Ciągle cycamy i niestety Piotruś to uwielbia, jak próbuję mu ograniczyć, to potrafi cały dzień chodzić za mną, miauczeć i szarpać za bluzkę, żeby do cyca się dostać :ico_noniewiem:
No to jest właśnie ten minus karmienia większego dziecka które samo sobie będzie chciało brać.
Ja mała stopniowo odstawiałam właśnie poprzez coraz rzadsze karmienia. Najpierw karmiłam 2 razy w dzień, po jakimś czasie 1 raz a gdy w dzień już nie karmiłam to na noc dawałam butle i z czasem z nocnych zrezygnowałam.Mała po jakiś 2 tyg przerwy przystawiłam do jednej piersi bo mi się nazbierało i nie wiedziała co ma z nim robić.

[ Dodano: 28-07-2012, 11:42 ]
U nas pogoda nadal cudowna.Od pierwszego dnia gdy przyjechaliśmy są upały.Tylko że z dnia na dzień coraz większe.
Ja dziś dostałam okres ale nie przeszkodzi mi to w niczym.
Wszyscy poszli już nad morze a ja zostałam bo troszku brzuch pobolewa,ale dopije kawkę , tabletka zacznie działać i tez zmykam się opalać.
Lila jest na plaży najszczęśliwsza.Bawi się piaskiem, raczkuje po plaży sama , jak zobaczy fale to szybko idzie w morze i nie przeszkadza jej że fala z uszami ja zaleje hehe Wszyscy opaleni jesteśmy bardzo poza moja Lili bo smaruje ją filtrem 50 .
Podróż nad morze była bardzo długa i męcząca.Wyjechaliśmy o 21 z domu a na miejscu koło 11 tak że długo.Troszkę błądziliśmy.Lili na szczęście była idealna w podróży.Właściwie to 98 % czasu spała. Jak nie spała to się ładnie bawiła i gaworzyła.
Jutro ostatni dzień i w poniedziałek koło 10wyjazd do domciu.Oj nie będzie się chciało wracać.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 lip 2012, 14:05

Cześć!

szkieletorek, pogoda Wam się udała fantastyczna!
A sinic nie ma na Waszej plaży? Bo widziałam tv, że kilka plaż zamknięto z ich powodu.

Faktycznie długo jechaliście, ale najważniejsze,że Lili była spokojna, jakby sie darła to by się dopiero dłużyła podróż :ico_olaboga:
A Wy z tymi znajomymi jechaliście razem, czy na dwa auta?

U nas szósty ząbek sie pojawił :-)
Nawet nie było tak źle jak te wcześniejsze. Chyba się już przyzwyczaił :-D

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

31 lip 2012, 01:16

witam nocnie :ico_oczko: widze ze forum lekkimi pustkami przyswieca.. :ico_noniewiem:
dzieki Wam wszystkim za zyczenia dla Oliwka :ico_brawa_01: imprezka byla super tylko ze ja mialam 38.6 i czulam sie po prostu do bani ale to jego pierwsze urodzinki wiec nie moglam za nic przepuscic.. w koncu o 22 polozylam sie z nim spac a dwoje ostatnich gosci zostawilam z M, moja mama i siostra :ico_oczko: aha i Olis od razu rzucil sie na klucze ( przy tej zabawie w wybieranie ) a potem na monete. po czym jedno i drugie wrzucil do kieliszka :ico_haha_01: ale dla mnie to tylko zabawa, przeciez to jakim bedzie czlowiekiem nie zalezy od tego jaki przedmiot mu sie spodoba w wieku 12mcy :ico_oczko:

Kocura mieszkanko super, naprawde jestesmy mega-zadowoleni :ico_brawa_01: tutaj salon ma metraz naszego calego poprzedniego mieszkania a oprocz tego sa jeszcze 2 sypialnie wiec naprawde jest idealnie :-) poza tym bardzo cieplo bo nic nie grzejemy a w tamtej chacie musielismy grzac bo w nocy bylo bardzo zimno ( no jakby ktos nie wiedzial to do UK lato w tym roku jeszcze nie dotarlo......)

kilka fotek z urodzin, pochwale Wam sie moim torcikiem :-D nie wyszedl jak w przepisie z powodu kilku niedogodnosci - jak chocby jednoczesne zajmowanie sie marudzacym Oliwkiem i brak 21cm blach do pieczenia - mialam tylko 25 i placki byly strasznie cienkie.. ale i tak jestem mega zadowolona ze zrobilam sama :ico_brawa_01:
Obrazek
a tu w przekroju - troszke sie porozwalal przy krojeniu :ico_noniewiem:
Obrazek
toascik :-)
Obrazek
no i nasza trojeczka
Obrazek

[ Dodano: 31-07-2012, 01:21 ]
Ja dziś dostałam okres ale nie przeszkodzi mi to w niczym.
hmm a ja nadal nie mam i zastanawiam sie czy wszystko jest ok..? zdarza mi sie Malego karmic w ciagu dnia, ale rzadko. w nocy za to 2-3 razy.. no ale zaczyna mnie troche martwic ten brak @ :ico_noniewiem:
Nawet nie było tak źle jak te wcześniejsze. Chyba się już przyzwyczaił
no to swietnie! :-) u nas ida dwie dwojeczki gorne razem (ma juz komplet jedyneczek) i tez jakos jest lagodniej niz wczesniej, na szczescie :ico_oczko:

[ Dodano: 31-07-2012, 01:25 ]
aha i mozecie mi powiedziec czy w Polsce sa te pieski leapfrog? bo Olis dostal takiego na urodzinki i powiem Wam ze jest naprawde super, ale wolalabym zeby byl po Polsku.. na necie nie widzialam zeby leapfrog mialo oficjalna pl strone.. jest w ogole ta firma w Polsce? Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

31 lip 2012, 07:24

witam
agus a jednak sie przefarbowalas? :-D ladny kolor ci wyszedl, czym farbowalas?
a torcik..no :ico_brawa_01: prezentowal sie super, a jak smakowal? :ico_oczko:
mi nic ta nazwa firmy nie mowi, nie spotkalam sie, ale z Fisher Price Kala ma szczeniaczka uczniaczka, moze nie wyglada tak samo, ale wydaje sie ze ma podobne funkcje :ico_noniewiem:
a salon na tych zdjeciach wydaje sie mega :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

31 lip 2012, 12:33

dla mnie to tylko zabawa, przeciez to jakim bedzie czlowiekiem nie zalezy od tego jaki przedmiot mu sie spodoba w wieku 12mcy :ico_oczko:
Dla mnie tak samo to zabawa i to bardzo fajna ale nie biorę tego na poważnie.
A co oznacza jak wziął klucze?
czy w Polsce sa te pieski leapfrog?
Ja nie widziałam takich nigdy.
A sinic nie ma na Waszej plaży?
Też widziałam w tv ale u nas nie było.
A Wy z tymi znajomymi jechaliście razem, czy na dwa auta?
Jechaliśmy łącznie na 3 auta.

Wróciliśmy dziś o 1 w nocy.Jestem bardzo zmęczona ale jakoś muszę dotrwać do wieczora.Pralki mamy 2 w domu i obie chodzą od rana. A jak sobie pomyślę że to muszę wszystko wyprasować to płakać mi się chce.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość