gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

02 sie 2012, 16:48

Tylko z tego co pamietam są dwa rodzaje, jedne takie twarde foliowe, a drugie jak dla mnie nie różniące się od pampersow.
już nie pamiętam co to było.

Ciekawe jak tam Madleine i Mamusia28 czy Marysi żółtaczka minęła.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 sie 2012, 18:21

gosia888, przy Dadach pupka super sucha i sa ciensze i lzejsze niz Babydream z rossmana. Ale w rossmanie puscili teraz jakas nowa serie pieluszek - ostatnio byla ich promocja.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

02 sie 2012, 20:09

Jestesmy w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Napisze jak znajde chwile!

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

02 sie 2012, 20:18

Madleine, no to cudownie! :-) Cieszcie się sobą! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

02 sie 2012, 21:39

Kilka zdjęć Kajusi...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
teraz idę Was doczytać :-)

[ Dodano: 02-08-2012, 21:51 ]
Jestesmy w domku
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w końcu!!! Widziałam zdjęcia Marcinka na FB super :ico_brawa_01: i Ty też świetnie wyglądasz!!!

Co do pieluch to ja narazie mam zapas Pampersów rozmiar 2 mam w sumie jakieś 200 pieluch :-D Dzisiaj była u Nas położna i wiecie co się okazało :ico_placzek: Kajcia ma grzybka w pipulce :ico_placzek: zaleciła clotrimazolum i powiem Wam ze po 2 smarowaniach widze znaczną poprawę!!! I przemywać rumiankiem, nagietkiem lub Korą debu!!! Mówi ze to ją straszliwie piecze i swędzi stąd te krzyki!!! :ico_placzek: :ico_olaboga: odparzenie już z pupci już Nam schodzi została tylko obramóka zaczerwieniona :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja przed chwilą dopiero zjadłam obiad :ico_sorki: ns nic nie mam czasu :ico_noniewiem: do tego mąż chory nie może nosić małej bo go plecy bolą wyszło mu na prześwietleniu jakieś zmiany kręgosłupowe... nawet mi wózka nie znosi na dół, na spacery nie chodzi mało mi pomaga :ico_noniewiem: :ico_zly: wiem ze go boli ale kurde ja już na zapasowych bateriach jadę... dzisiaj pierwszy raz od tygodnia mała spała od 13-15 to w tym czasie pranie, sprzątanie, prasowanie późneij 16 przygotowanie do psaceru o 17 na spacer do 19 potem kąpanie, usypianie no i czas na obiad... i teraz forum :-)

Stawiam :ico_tort: za 3 tygodnie Naszej kochanej córeczki!!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

02 sie 2012, 22:21

Kasiala, jaka ślicznotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja też muszę porobić jakieś zdjęcia Maksia bo stanowczo za mało mu robię. No ale aparat mam beznadziejny i muszę kupić nowy a właśnie macie coś do polecenia?
Mówi ze to ją straszliwie piecze i swędzi stąd te krzyki!!!
o jejku bidulka :ico_placzek: dobrze że położna przyszła :ico_sorki:

Madleine super że już w domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zaraz lecę na fb zdjęcia obejrzeć.
Co do pieluch to ja narazie mam zapas Pampersów rozmiar 2 mam w sumie jakieś 200 pieluch
i ja mam mnóstwo pieluch. 1 mam 43 sztuki zwykłych pampersów, i 156 - pampers premium, dwójek mam jedno duże opakowanie a trójek - 112 sztuk :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

02 sie 2012, 22:23

Jestesmy w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Napisze jak znajde chwile!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super

Kasiala ale super wyglądasz, nie powiedziałabym że dopiero co rodziłaś :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

02 sie 2012, 22:25

dobrze że położna przyszła :ico_sorki:
położną mam super dzowniła do mnie wczoraj ( dopiero z urlopu wróciła) i pytała czy chcę zeby przyszła więc od razu powiedziałam ze tak bo kilka pytań było i o odparzeniach... i powiedziała ze mała już wymusza niektóe rzeczy a widzi to po minach, płączu i zachowaniu :ico_szoking: ale ja widze też ze ona na moje ręce to lgnie jak przysłowiowa mucha do G... :-D

[ Dodano: 02-08-2012, 22:28 ]
Kasiala ale super wyglądasz, nie powiedziałabym że dopiero co rodziłaś :ico_sorki:
Dzięi :-) fakt dużo mi poleciało po ciazy jakieś 13-14kg ale jeszcze mam nadmiar skóy na brzuchu... ale stosuje masaże wodne mianowcie na zmianę zimna woda i ciepła pod prysznicem i nie bawem biorę się za cwiczenia ale to po 6 tyg mozna się wziać tak trochę bardziej bo teraz to jeszcze nie wskazane. U nas to chyba rodzinne takie szybkie chudnięcie bo siostra miała identyczne...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 sie 2012, 22:48

Kasiala, córeczka śliczna a Ty rzeczywiście bardzo ładnie wyglądasz :ico_brawa_01:
Dobrze, że położna zauważyła tę infekcję bo byście się zamęczyły obie :ico_olaboga:
Piszesz, że na zapasowych bateriach już jedziesz :ico_oczko:
Nawet nie wiesz do czego jesteśmy zdolne! Myślę że żaden facet nie jest w stanie udźwignąć tego co może nawet najbardziej krucha kobieta :ico_oczko:

gosia888, jak Ci się skończą pampersy to kup sobie tę dadę na wypróbowanie. Pewna nie jestem ale śmiem twierdzić że pieluszki dada produkuje Pampers specjalnie dla biedronki. Są tak samo lekkie i delikatne a kosztują dużo mniej. (Tak jest np z jogurtami chyba bacomy o ile pamiętam...ten sam jogurt tylko inne opakowanie i o połowę tańszy).

Madleine
cudowna wiadomość :ico_brawa_01: Teraz się wytulcie i wycałujcie za wszystkie czasy :ico_brawa_01: No i spokojnej nocki życzę :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

02 sie 2012, 22:50

(Tak jest np z jogurtami chyba bacomy o ile pamiętam...ten sam jogurt tylko inne opakowanie i o połowę tańszy).
dużo producentów robi tylko dla biedronki specjalne produkty ale o pieluchach dady nie słyszałam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość