margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

04 sie 2012, 22:13

no i stalo sie... Melcia wstala! Oparla sie o moje kolana i wstala. Kolejna proba byla przy pufie i tez udana
My obiadki dajemy takie pogniecione widelcem owoce "sama" je ktos trzyma a ona ssie ewentualnie gryzie...ma czym :) wczoraj wybil sie 6 ząb! Na dniach bedzie kolejny bo juz pod skora widac go idealnie. Pedzi jak burza moja panienka...nie zdaze się nacieszyc slodkim niemowlaczkiem :(

zaklin
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 21 lip 2012, 23:01

04 sie 2012, 22:53

Hej Dziewczyny.

Troszkę mnie nie było, wyjechałam na parę dni, musiałam się zresetować .

Wielkie brawa dla naszych dzidziusiów za postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moja Lenka też zrobiła postęp, obiadki już jej lepiej idą niż na początku, czy gotowane przeze mnie czy też ze słoiczka.
Dziś ją przyłapałam ja wisiała głową w duła siedząc na leżaczku, sięgała po zabawkę która spadła jej na podłogę :ico_szoking: ale się wystraszyłam. Okazuje się że ma już tyle siły by podciągnąć korpus do pozycji siedzącej.

ewelinkakce
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 31 sie 2011, 01:01

04 sie 2012, 23:28

Cześć dziewczynki :)
Julcia zaczeła 8 miesiąc kiepsko z jej jedzeniem ze sloiczka otwiera buzke 3-4 razy zje i za chwile koniec uparcie zamyka i sie kreci gotowalam jej miesko ziemniaczki sama i to samo z deserkami tez... waży 6850g jak pije mleko musze ją hustac po calym domu albo puszczac filmiki na telefonie juz sama niewiem co robic... ;)

[ Dodano: 04-08-2012, 23:32 ]
Julcia siedzi juz sama bez problemu :)z pleckow bez problemu do siedzenia w chodziku caly czas przebiera nozkami i pierwsze słowo w poniedziałek bylo mama mama :)) ahh i teraz caly czas jak juz chce plakac albo cos chce to mama i mama caly czas:*:*:):)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

05 sie 2012, 11:31

Melcia zdecydowanie przoduje w umiejętnosciach i ilości ząbków wśród naszych dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zuch dziewczynka
to fakt nie mam pojecia gdzież ona tak pędzi :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 sie 2012, 20:59

ewelinkakce, fajnie ze wrocilas za namową :ico_sorki: :-D
margolcia, Amelka ma ogromny szacun ode mnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
zaklin, zaskakuja te nasze male pociechy co dnia :-)
Oczy dookola glowy.

[ Dodano: 06-08-2012, 07:23 ]
Dzień dobry :ico_kawa:
Ja już zwarta i gotowa wyjątkowo. Zaraz przyjedzie mama, a ja jadę do urzędów. Byle szybko się uwinąć bo kolejny dzień upału się zapowiada :ico_noniewiem:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

06 sie 2012, 09:34

Tak siedzę :ico_haha_01:
Obrazek

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

06 sie 2012, 13:59

agaa22, pięknie :ico_brawa_01:

jacie ale dzieciaki rosną :-)

my dopiero wczoraj byliśmy w Augustowie, bo w sobote wystraszyliśmy sie ciemnych chmur, choć w południe już sie rozpogodziło.

potem wstawie pare fotek...a teraz i ja pochwalę sie jak moj siedzi hihi :ico_oczko:

tak siedze podpierając sie rączkami... :ico_haha_02:

Obrazek



Długo mu na to nie pozwalam , żeby kręgosłupa mu nie przeciążać.

[ Dodano: 06-08-2012, 14:24 ]
foteczki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

06 sie 2012, 18:44

agaa22 no proszę jaka silna dziewczynka !brawa :ico_brawa_01:
dzwoneczek82 ale super zdjęcia :-) świetnie wyglądacie :-)

Martynka siedzi dokładnie w ten sposób co Patryk. Ale też nie pozwalam tak zbytnio. Nie podstawiam również poduszek ani nic.
Póki co mała pełza do tyłu pomału.
Ale mama co dzień obserwuje postępy malucha.
Za to nogi ma tak mega silne, że chce na nich stawać. I robi przysiady szybko i kilka pod rząd :ico_szoking:

Rejestrowała się ktoraś z Was może w UP po skończeniu zasilku macierzynskiego ??

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

06 sie 2012, 22:02

niestety ja :ico_noniewiem: tzn jeszcze zarejestrowana nie jestem, bo dopiero dostałam termin do rejestracji na 14.8 buahaha, rozbraja mnie to po prostu :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 sie 2012, 22:13

Hejka

:ico_brawa_01: dla siedzacych maluchów :-) mój też sie do nich zalicza ale tak jak dzwoneczek nie pozwalam mu zbyt długo siedzieć ze wzgledu na wagę która w naszym przypadku jest już dwucyfrowa :-D

Co do niedzielnego spotkania to proszę mnie liczyć :-)

Miałam jutro iść do gina bo ostatnie dni były dla mnie istnym koszmarem. Miałam potworne zawroty glowy, bóle podbrzusza, nudnosci, aż testa robiłam z wielkim przerażeniem ale ten na szczęście wyszedł negatywny a do tego chyba zaczyna sie @ rozkrecac :ico_sorki:
No a brzuch to nie uwierzycie mam tak napompowany ze wyglądam jakbym w ciąży była i to conajmniej w 5 miesiacu :ico_szoking:
Przekichane z tym @ jedyny plus to taki ze znowu punktualny jest i zawita 29 dni po skończeniu karmienia

A tak poza tym to u nas było dzisiaj 38 stopni :ico_szoking: masakra poprostu. Mam nadzieję że w niedzielę nie będzie tak gorąco :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość