elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 sie 2012, 08:52

mój synuś wczoraj kroka zrobił, ale tylko kroka, ostatnio staje już na nogi na dłużej i tak stoi póki sie nie zachwieje i nie padnie i wczoraj kroczka postawił i bach na tyłek hihihi

Uciekam się szykować do pracy!!!

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 sie 2012, 22:20

Ale to radość jest :064:
Oj radośc ogromna.
Moja od dziś puszcza się i około minuty nie trzyma niczego i stoi to ja z radości się popłakałam .A dumna jestem z niej bardzo.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 sie 2012, 07:23

:ico_brawa_01: dla Dorianka i Eryczka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

06 sie 2012, 12:23

Hej Dziewczyny:)

Widzę, że wasze dzieciaczki zaczynają chodzić :ico_brawa_01: właśnie miałam pytać, jak to u Was wygląda :-) Piotruś na razie nie chodzi, puszcza się na chwilkę i robi bach na pupkę, he he, bardzo to lubi :ico_oczko: chodzi jedynie trzymając się czegokolwiek, choć przyznam szczerze, że jeszcze nie próbowałam go prowadzić za rączki :ico_oczko: Wszystko w swoim czasie. Wiki jak miała 11-m-cy, to już fajnie chodziła, ale teraz z perspektywy czasu widzę, że to nie do końca dobre dla niej było, ale cóż zrobić jak ona sama chciała. Być może przez to miała problem ze stawianiem stópki prawidłowo, na szczęście już to jest prawie skorygowane, ale ciągle jest pod obserwacją ortopedy.

Tak myślę, że może na roczek pierwsze kroczki będą, ale na pewno chodzić jeszcze sprawnie Piotruś nie będzie.

A czy któreś z Waszych pociech już chodzi samodzielnie?

Agus, bardzo duży salon, super, że jesteście ze zmiany mieszkania zadowoleni. Piękny torcik Ci wyszedł :ico_brawa_01: wszystkiego naj dla Oliwierka :-D

elibell, fajnie, że dzieciaczki zaakceptowały niańkę :ico_brawa_01: przynajmniej jesteś spokojniejsza w pracy :ico_sorki:

marcz89, ciekawa jestem bardzo Waszej sesji. Szybko ten czas leci, to już w tą sobotę bierzecie ślub :ico_szoking: fajnie :-D

jula, nie mogę się napatrzeć na zdjęcie Eryczka w podpisie, jest słodziutki :-)

szkieletorek, pochwal się fotkami z urlopu, pewnie twoja Lilusia bardzo się zmieniła, ja ostatnio ją widziałam, jak jeszcze nie siedziała :ico_oczko:

Piotrusia też zaczęłam oduczać cycusia. Na razie w ciągu dnia mu nie daję, już w sumie dość długo 1,5 tyg i jest o niebo lepiej, spokojniejszy się zrobił, już tak nie marudzi za mną. Jeszcze tylko te noce...ehhh... nie mogę się zmobilizować, jakoś brak mi sił, no i lubię jak on śpi z nami i tak słodko się do cycusia przytula :ico_wstydzioch:

He he, myślałam, że chwilę sobie posiedzę, bo Piotruś zasnął, ale Tusia nie daje mi spokoju, muszę jej poczytać :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

06 sie 2012, 21:17

przyznam szczerze, że jeszcze nie próbowałam go prowadzić za rączki
Ja moja czasem trzymam ale rzadko bo ona tego nie lubi za bardzo a na siłę nic nie będę robić.Ja również jestem zdania ze na wszystko przyjdzie czas gdy będzie gotowa .Nie spieszy mi się z niczym .
Pchacz był dawno kupiony ale nie chodziła z nim bo nie była widać gotowa.Ja jej nie brałam do niego na siłę, aż z czasem sama zakumała o co chodzi i teraz śmiga z nim pół dnia.
A propos chodzenia to wczoraj co chwila się puszczała i sama stała a dziś zrobiła pierwszy kroczek po czym bach na pupę.
Jak się puści i sama stoi to tak chichocze w głoś że można paść.Bardzo jej się to podoba.
Chodzi z pchaczem do piesków , trzyma jedna raczka pchacz idzie a druga gestykuluje i pyskuje sobie coś pod noskiem no ubaw mamy z nią .
Najbardziej moja mama się nadziwić nie może że dziecko jednak może zacząć chodzić bez pomocy chodzika.Ja od początku mówiłam im że nie kupię chodzika, a oni że głupia jestem ,znów się głupot naczytałam itp ale postawiłam na swoim i udowodnię im że dziecko nie potrzebuje tego by chodzić.
szkieletorek, pochwal się fotkami z urlopu
No to może wstawię coś.

[ Dodano: 06-08-2012, 21:34 ]
Obiecane fotki z nad morza.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2012, 20:14 przez szkieletorek, łącznie zmieniany 1 raz.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

07 sie 2012, 08:11

szkieletorek, mała jest boska:):):)

Ja wam powiem, że chodzi mały za ręce trzymajac, a z reguły trzyma tylko jednej i uwielbia to wiec nie zabraniam. W ogóle taki weselszy sie zrobił, nawija po swojemu od białego rana, tuli się do mnie jak z pracy wracam, całuje. Cudaczek mały, ale to tez wpływ niani, on tam sie czuje cudownie, ma 2 starszaków z którą sie bawi, a strasznie chce sie bawić jak oni:)A i Elizka wiecej mówic zaczyna przy Franku i po polsku i po angielsku:):)

Dziewczynki ja to tak wpadam, czytam i wypadam, praca jest wiec mało czasu na neta i czasem jak nawet chce coś odpisac to dzieci mi nie daja.

ozdrawiam i miłego dnia

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

07 sie 2012, 11:07

Witam przed południowo :)
Ależ tu pustki :) wcześniej nie dawałam rady was doczytac hihi

Szkieletorek piękne zdjęcia a Lili jaka fajniutka :ico_brawa_01:

marcz czujesz już stresik przed slubny?? :-D

elibell, to super że dzieciaczki tak polubiły nianie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bynajmniej możesz spokojnie pracować i niemartwić się o nic.


Co do chodzenia,to moja już przelezie pół pokoju ,zadowolona jest jak nie wiem :-D za raczki najlepiej jej się chodzi z bratem :-D Widzę ,że sama chce więc nie zabraniam,starszaki też już chodziły jak miały 10 miesięcy :-D
Widzę,że już praktycznie wszystkie odstawiacie od piersi ,więc chyba tylko ja zostałam weteranka karmiąca hihi,mała jada MM,kaszki,warzywka owoce,ale plus ma pierś na zawołanie :-D

Zauważyłam ostatnio że jest strasznie nie ufna i boi się obcych,nawet na widok mojego brata jest ryk ,Jedynie kogo sie nie boi to domowników i taty moich starszaków :ico_noniewiem: czasem jest problem na zakupach,bo jak stoję w kolejce ktoś się na nią spojrzy już podkówkę robi :ico_noniewiem:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

07 sie 2012, 11:55

hej:)
szkieletorek super fotki! Mała jest ekstra!! :ico_brawa_01:
marcz czujesz już stresik przed slubny??
a powiem Ci że nawet nie :ico_haha_01: Koleżanka mi przed chwilą napisała że jak nie ma nerwów to się czuję że się dobrze robi :ico_oczko: Może coś w tym jest. Przed porodem też się ani nie bałam ani nie stresowałam :-D Może coś jest ze mną nie tak :ico_haha_01:

Panieński się udał, bombowo było. Ubawiłam się jak nie wiem :ico_brawa_01:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

07 sie 2012, 12:58

marcz89, ale fajno panieński hihi :-D pochwal się foteczkami z imprezy :ico_brawa_01:
Ja przed pierwszym ślubem nie miałam ,ale jak może kiedyś drugi raz za mąż wyjdę to se zrobię imprezkę :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

07 sie 2012, 13:12

szkieletorek, piękne zdjęcia:) Lilusia jest świetna:)

elibell, nie ma to jak kontakt z innym dzieckiem, więc na prawdę nie mogłaś lepiej z nianią trafić:)

karina22, fajnie, że już Oliwka tak ładnie chodzi, moja Wiki też miała jakoś 10 m-cy jak pierwszy samodzielne kroki zrobiła, Piotruś się wolniej rozwija pod tym względem.

marcz89, dobrze, że się nie stresujesz :ico_sorki:

Pchacza Piotruś też ma, ale jakoś nie przepada za nim, może dlatego, że w mieszkaniu nie ma się gdzie rozpędzić, bo zaraz na jakąś przeszkodę trafia, a zakręcać nie umie. Ciekawe jak na podwórku by mu szło :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość