Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 sie 2012, 09:46

został tylko maly kawaleczek a byla duza blacha ( ta co jest w zestawie do kuchenki)
- uuuu a co to za ciacho??
nam Bartek zasypia miedzy 18.30 a 19.30 i tak do rana
- o ja,super :ico_brawa_01:

Szymek obudzil sie przed polnoca,zmienilam mu pieluszke,obmylam pupe,nakarmilam i poszedl spac dalej :ico_brawa_01: Ale juz o 3 pobudka,o 5 pobudka i o 7 pobudka na cycki,a o 8 byl wyspany :ico_oczko:
dziś dałam jemu chłodnego gryzaczka- to gryzł jak wariat, 5 min bez marudzenia było
- to faktycznie dziaselka musza byc. Swoja droga,to fajnie,ze on ci tak juz gryzaka utrzyma,Szymon jeszcze nie kuma - narazie jak przypadkiem trafi na raczke,to ja possie ale zeby tak swiadomie,to nie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

08 sie 2012, 12:08

Bry :-)

ja dzis w bojowym nastroju wstałam i wybucham jak wulkan, bez kija nie podchodzic do mnie, ale to pewnie przed @ bo juz mnie na twarzy wysypało i tak patrzylam ze w weekend bedzie .

iw_rybka, to ładnie pospał Szymek :ico_brawa_01: a ciacho proste zrobiłam biszkopt z bita smietana, ananasem i posypalam to bezami :ico_oczko: tanie bo tylko 12 zeta wydalam na produkty :ico_oczko:

Bartek niby przytrzyma grzechotke ale jest tak zywy i wszystko go interesuje,że mometalnie jest rozkojarzony :-D

a ja dzis lece na piwko i pizze z kumpelami a mąż z dziecmi :-D choc jestem pewna ze mama mu pomoze :ico_haha_02: bo on po nocce i nie spal po niej .

A Bartek jakies 2 tygodnie temu odkrył że ma stopy i teraz notorycznie chce je lapac i bo buzi wsadzic :ico_haha_02: a jak juz mu sie uda to robi mega kwasna mine :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

08 sie 2012, 14:32

witam
skoro wiekszosc z was miala problemy z wypadaniema wlosow po porodzie to uspokoilam sie ze nie jestem jedyna :ico_sorki:

tak w ogole to jakies 2-3 dni w tyg mam dziwne bole w dole brzucha tak jak na okres - jakby skurcze ale @ brak.. :ico_sorki: :ico_zly:
a ja dzis lece na piwko i pizze z kumpelami a mąż z dziecmi :-D
tak trzymac .. tez bym chciala zostawic mala z T. ale kto da malej cycka :ico_noniewiem:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

08 sie 2012, 14:59

asiab ja już wychodze z nim po drzemce, to wysiedzi w wozku spokojnie do koło godziny czasu...potem zaczyna marudzić to daje herbatkę, lub soczek, czasem mleko(jezeli wiem ze zgłodniał) wypije i wtedy myk smoka i znow z nim jade i wtedy zasypia, i znow na jakiś czas mam spokoj...chyba ze Dawid chce na plac zabaw, to wtedy muszę brać go na ręce, bo nie lubi jak sie stoi... :ico_noniewiem: wymagające dzieci nam sie trafiły. :ico_noniewiem:

wasze dzieciaki zaczynają spać ładnie w nocy...a u nas sie pogarszaja :ico_zly: zasypia tak jak zwykle o 20...tyle ze jak przedtem bez problemu wypijał butle to teraz wiszczy i krzyczy...nie wiemy o co mu chodzi... :ico_puknij: ...już o 1.30 zaczyna sie kręcić...i nawet smok nie pomaga jak wczesniej...musze zrobic 180ml mleka ktore wypija od razu... :ico_szoking: (a wczesniej dotrzymywał do 4 rano)...a potem śpi na raty do rana...czasem jeszcze musze dorobić mleczko o 5. :ico_noniewiem: . No cóz moze sie wszystko niebawem wyjaśni :ico_sorki:

[ Dodano: 08-08-2012, 15:02 ]
pochwale sie jak mały zaczyna siedzieć, narazie podpiera sie rączkami...choc dzisiaj pare razy ładnie siedział wyprostowany...ale nie zdąrzyłam fotki strzelić.

Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 sie 2012, 15:59

ale to pewnie przed @
- ja narazie jestem wolna od tej francy :ico_oczko:
jak mały zaczyna siedzieć,
- fajosko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

08 sie 2012, 18:38

hejka

Dlugo mnie nie bylo


melduje sie ze zyjemy Zdrowo radosnie po dlugich Wakacjach tez udanyc;)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

08 sie 2012, 21:06

asiab ja już wychodze z nim po drzemce, to wysiedzi w wozku spokojnie do koło godziny czasu...potem zaczyna marudzić to daje herbatkę, lub soczek, czasem mleko(jezeli wiem ze zgłodniał) wypije i wtedy myk smoka i znow z nim jade i wtedy zasypia, i znow na jakiś czas mam spokoj...chyba ze Dawid chce na plac zabaw, to wtedy muszę brać go na ręce, bo nie lubi jak sie stoi... wymagające dzieci nam sie trafiły.
a no trafiły nam sie jakby bliżniaki normalnie jakbym o Ulce czytała tyle że ja staram sie wychodzić z nią jak jest śpiąca i wtedy jak śpi szybko jakieś zakupy a jak sie obudzi to byle bym była w parku bo jak zaczyna sie drzeć w mieście to normalnie mi wstyd jest za nią :ico_wstydzioch: :ico_olaboga: ludzie pomyślą że dziecko katuję i muszę ją brać na ręce i na rekach cisza ehhhhh :ico_zly: z Frankiem miałam podobnie tyle że już tak na pół roczku sie zrobił lepszy a moja Ulka sie gorsza teraz robi :ico_olaboga: .
pochwale sie jak mały zaczyna siedzieć, narazie podpiera sie rączkami...choc dzisiaj pare razy ładnie siedział wyprostowany...ale nie zdąrzyłam fotki strzelić.
świetnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hehe Ulka ma taką samą mate :-D

[ Dodano: 08-08-2012, 21:07 ]
Walcze z ciemieniuchą kupiłam dziś Olejuszkę zobaczymy czy pomorze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 sie 2012, 21:17

Walcze z ciemieniuchą kupiłam dziś Olejuszkę zobaczymy czy pomorze :ico_noniewiem:
- nam pediatra zapisala Laticort w plynie i fajnie zeszlo :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

08 sie 2012, 21:21

tyle że ja staram sie wychodzić z nią jak jest śpiąca i
robiłam tak jak był ciut młodszy...a jak spodobało mu sie połleżąca pozycja to zaczełam inaczej :ico_oczko: teraz to już częściej na siedząco.
mi wstyd jest za nią
ja wtedy stresa przeżywam...bo w wozku uspokajanie daje odrwotny rezultat niż chciałabym wiec też kończy sie na braniu na ręcę :ico_noniewiem:
Frankiem miałam podobnie tyle że już tak na pół roczku sie zrobił lepszy a moja Ulka sie gorsza teraz robi
Asiu to tak jak u mnie :ico_szoking: Czasem oglądam filmiki Dawidka...i czesto ich porównuje :ico_wstydzioch: to juz z Dawidkim też było lżej. Jak ja to mowie był bardziej "kontaktowy" i "rozumniejszy", jakby bardziej interesował go świat, choć czesto tłumaczę sobie z Patryk to przecież wczesniak.
hehe Ulka ma taką samą mate :-D

dostaliśmy w spadku, i jak widać zabawki wiszące ubyły co jest sprawką Dawidka...i wieszam teraz pluszaki :ico_haha_02:
melduje sie ze zyjemy Zdrowo radosnie po dlugich Wakacjach tez udanyc;)
witamy po wakacjach i prosimy o wiecej szczegółów! :-D

[ Dodano: 08-08-2012, 21:23 ]
ja narazie jestem wolna od tej francy :ico_oczko:
ja narazie też... :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

08 sie 2012, 21:33

nam pediatra zapisala Laticort w plynie i fajnie zeszlo
o wrazie jak olejuszka nie podziała to to kupię :ico_sorki:

ja wtedy stresa przeżywam...bo w wozku uspokajanie daje odrwotny rezultat niż chciałabym wiec też kończy sie na braniu na ręcę
i oczywiście najgorsze głupie komentrze ludzi niby z uśmiechem a swoje myślą :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość