dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

08 sie 2012, 21:46

oczywiście najgorsze głupie komentrze ludzi niby z uśmiechem a swoje myślą :ico_zly:
mnie najczęsciej bolą komentarze typu "przyzwyczaiłaś go do noszenia", albo ze "za bardzo naskaiwałam nad nim i tak mam".
Na szczęscie rodzina wie ze kiedyś Dawid a teraz Patryk nie są łatwymi egzemplarzami.
Najlepeiej rozumie mnie siostra cioteczna, ktorej pierwsza córeczka była aniołeczkiem za to synuś to identyko moi chłopcy...wtedy zrozumiała co przeżywam.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

08 sie 2012, 21:53

asiab, nam rewelacyjnie pomógł krem na ciemieniuchę z AA. Jest rewelacyjny!

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

08 sie 2012, 21:57

dzwoneczek82, moja kuzynka rozmawiała z psychologiem dziecięcym właśnie na temat noszenia dzieci i lekarz powiedział że to jest taki etap że dziecko potrzebuje własnie być jak najwięcej w obięciach matki że jak zacznie raczkować to bedzie raczkowało jak zacznie chodzić bedzie chodzic i nie bedzie tyle chciało byc na rączkach i że trzeba sie cieszyć teraz tym że dziecko chce być tulone i noszone wiec ja sie pocieszam że kiedys to minie tylko poprostu jesteśmy zmęczone . A najbardziej boli mnie fakt że za miesiąc wracam do pracy wtedy gdy moja Ulka juz bedzie coraz fajniejsza :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a wrócić musze bo nie damy rady z jednej wypłaty :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 sie 2012, 22:07

"za bardzo naskaiwałam nad nim i tak mam".
- jasne,bo kilkumiesieczne dziecko wymyslilo sobie,ze bedzie wylo,zeby je ktos ponosil :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Dzieci poznaja zwiazki przyczynowo-skutkowe dopiero wieku 2-3 lat :ico_noniewiem:
a wrócić musze bo nie damy rady z jednej wypłaty :ico_placzek:
- niestety,takie czasy :ico_placzek:

A gdzie pracujesz? Dlugo cie w domku nie bedzie?

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

08 sie 2012, 22:37

asiab, dzieki :588: fajnie jest jak ktoś Cię rozumie :ico_oczko:
najbardziej boli mnie fakt że za miesiąc wracam do pracy wtedy gdy moja Ulka juz bedzie coraz fajniejsza :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a wrócić musze bo nie damy rady z jednej wypłaty
szkoda...a kto będzie opiekował sie Ulą??? Ja nawet gdybym chciała to narazie nie mogę, bo moja mama ma zespoł ciesni w nadgarstku i jest przed zabiegiem, wiec nie moze i nie da rady opiekowac sie tak małym niemowlakiem...a niania pochłonęłaby całą moja wypłate.
wrócić musze bo nie damy rady z jednej wypłaty
my już odczuwamy tego skutki...a zasiłek wychowwczy i na dzieci to czysta kpina:( w dzisiejszych czasach.
jasne,bo kilkumiesieczne dziecko wymyslilo sobie,ze bedzie wylo,zeby je ktos ponosil :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Dzieci poznaja zwiazki przyczynowo-skutkowe dopiero wieku 2-3 lat :ico_noniewiem:
mowiłam ci już ze cie lubie :ico_haha_01:
:-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 sie 2012, 22:45

mowiłam ci już ze cie lubie :ico_haha_01:
- :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

09 sie 2012, 09:32

melduje sie ze zyjemy Zdrowo radosnie po dlugich Wakacjach tez udanyc;)
witamy po wakacjach i prosimy o wiecej szczegółów! :-D

szczególy--- nie jestem w ciazy.....heheh :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: jakas dzis glopawke mam poranna;)

Dzwoneczek to wymagajajce dzieci masz....

Ja jak ide na plac zabaw to Lucek opiekuje sie Stefkiem a Zimeus albo spi slodko albo siedzi w wozku i obserwacje prowadzi:)

super pogoda znow dzis sie zapowiada

milego czwartku:)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 sie 2012, 10:00

A gdzie pracujesz? Dlugo cie w domku nie bedzie?
pracuje w Banku Spółdzielczym do pracy mam zaledwie 5 min od mieszkania a wracam narazie na pół etetu puki karmię Ulę chce tak pociągnąć do roczku małej . Nie bede miała wielkich pieniędzy ale koło 1000 powinnam zarobic a tak to byśmy żyli tylko z wypłaty P. 1800 z czego 1300 samych rachunków :ico_placzek: a wychowawczy bezpłatny mi tylko sie należy :ico_zly:
szkoda...a kto będzie opiekował sie Ulą???
moja mama ale to jeszcze zalezy od badania we wrzesniu czy gózki nie odrosly w pecherzu :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

09 sie 2012, 10:07

asiab wydaje mi sie ze Ulce to minie :ico_sorki: moja jest grzeczna ale czasami jak jak ja cos " ugryzie" rto calyyy dzien na rekach jest do tego budzi sie 2 razy w nocy i czasami wysiadam ...a tak w ogole to ktos mi niedawno powiedzial ze dopiero po 6 m zycia niemowle zaczyna "rozumiec", ze matka i dziecko to 2 rozne osoby
nie jestem w ciazy.....heheh :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
a szkoda .. :ico_haha_01:
.a zasiłek wychowwczy i na dzieci to czysta kpina:( w dzisiejszych czasach.
HA!!!! to zawsze jakis grosz bo tu nawet nie ma czegos takiego jak wychowawczy :shock: ale jesli pracujesz mozesz sobie wsiasc 2 lata wolnego maciezynskiego i placa ci normalnie wyplate :ico_puknij:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 sie 2012, 10:09

o kurcze zapomniałam postawić :ico_tort: :ico_tort: Ulka skoń czyła wczoraj 5 miesiecy :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość