Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

07 sie 2012, 13:55

hEJ!!

Ja się jeszcze urlopuję, ale dopiero teraz zasięg internetu :))

Brzuszek rośnie, mala kopie że hej :ico_haha_01: czasami tylko mi się brzuszek napina, ale tak to ok.

Agnieszka koniecznie powiedz lekarzowi o tej przypadłości, z pewności coś poradzi.
Jak wyprawki dla maluchow. macie skompletowane?! Ja po powrocie do domku zabieram sie za ostatnie zakupki. Zostanie mi tylko torba dla mnie do spakowania :ico_haha_01:


tibby, to koniecznie męża namawiaj :ico_brawa_01:
sylwiab0000, ty to jesteś gospodynie całą para :)) fajnie. Ja mam tylko zaprawione jagódki i babcia mi dała kilka słoików grzybków marynowanych :))

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

07 sie 2012, 14:52

sylwiab0000, a ty już znasz płeć? z tego co kojarzę to chłopak też ma być prawda?
muszę dopisać do listy :ico_oczko:
ale coś reszta dziewczyn się ociąga :ico_noniewiem:
Ale i tak molestuję męża by przestawił się teraz na dziewczynkę
he he tylko co się nie przestawi tak jak mój,miała być jedna dziewczynka a będzie dwóch chłopców :-D
Jak wyprawki dla maluchow. macie skompletowane?!
ja to nie mam za dużo :ico_olaboga: mam tylko łóżeczka,trochę ciuchów ale tylko typu body czy takich cienkich,nie mam w ogóle cieplejszych rzeczy :ico_olaboga:
musze dokupić materac jeszcze jeden,pościele,wszystkie akcesoria typu butelki,smoczki,dla mnie wyprawkę do szpitala nie wspominając o wózku i fotelikach :ico_olaboga:
matko kiedy ja to kupię wszystko :ico_olaboga:
mam nadzieję że za wcześnie się nic nie zacznie :ico_sorki: :ico_sorki:


Ja miałam ciężką noc,ni nie pospałam bo zgaga mnie okropnie męczyła :ico_zly:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

07 sie 2012, 16:27

hej dziewczyny :-D

Dawno mnie nie było,wizyte mialam wczoraj badan juz zadnych nie mam zaleconych,lekarz posłuchal dzidziusia i serducho biło jak szalone :-) hehe. za 3 tygodnie USG i moze dowiem sie jaka bedzie naprawde plec dziecka :ico_wstydzioch:

sylwiab0000, to mało masz tez na plusie kg :) ja mam 4 kg na plusie :-)
no upał niesamowity jest ufff :ico_sorki: dzis juz jest lepiej ale wczoraj to masakra byla :ico_sorki:

meggi_24, oo takiej to dobrze :-D :-D

Agnieszka, szczerze mowiac to ja jeszcze nic nie mam dla dziecka w niedziele jedziemy z meżem na zakupy i kupie pare ciuszkow itp :-D
Ale mam tez duzo rzeczy po Mai tak jak kocyki czy posciel ktora byla nie uzywana :-)

[ Dodano: 07-08-2012, 16:30 ]
powiem Wam ze ja juz bym chciala byc po porodzie a tu jeszcze tyle czasu czakac :ico_sorki: :ico_sorki: robi mi sie ciezko w upaly mogłoby sie schlodzic juz :ico_chory:

Agnieszka, aj ta zgaga a bierzesz cos na to? ja to tez mialam burzliwą nocke Maja sie krecila ja musialam wstawac ciagle do niej chyba jej goraco bylo chodz wiatrak puscilam :ico_sorki: no i non stop chodzilam na siusiu he he :-D

[ Dodano: 07-08-2012, 16:31 ]
Agnieszka, ja fotelik i wozek bede miala od kuzynki i to po jednym dziecku wszystko jest a ten mały ma rok wiec wszystko w sumie nowe :-) jeden wydatek mniej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

07 sie 2012, 21:24

no ja mam trochę rzeczy po Miłoszu ale wiadomo że pościeli trzeba więcej dla dwójki.Poza tym synek jest z kwietnia więc nie mam nic cieplejszego dla takich maluszków.
Fotelik mam jeden dlatego trzeba dokupić drugi.Ale wiadomo smoczki,butelki,pieluszki wszystko trzeba nowe kupić i to podwójnie :ico_olaboga:

Ja byłam u lekarza,chłopaki mają się dobrze,ważą po ok 1200gram,lekarz twierdzi ze mało ale moim zdaniem jak na bliźniaki to ok.
No i powiedział że nie mam się nastawiać na poród SN, :ico_placzek: nie wiem czemu wcześniej twierdził że jak dzieci dobrze się ułożą to mogę rodzić naturalnie, do tego powiedział że mam się przygotować ze mnie pod koniec ciąży połozy do szpitala :ico_olaboga: .Nie bardzo mi się to widzi ale jak mus to mus.
Ja jedynie w tym wszystkim obawiam się o Miłosza,nie chcę się z nim na dłużej rozstawać a potem nagle wrócić do domu z dziećmi.Dla niego to i tak spore zmiany :ico_placzek:
Mam nadzieję że jakos to wszystko się ułoży :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 sie 2012, 21:46

Agnieszka, kochanie, nie nastawiaj się z góry, że będzie źle. Na pewno będziesz musiała mu z mężem wszystko na spokojnie wytłumaczyć. I to wiele wiele razy. Musi się nauczyć, że mamusia nie będzie tylko dla niego. Że będą jej potrzebowali jeszcze braciszkowie :ico_sorki: Zaangażuj go czasem do pomocy, tłumacz co i jak robisz przy dzidziach i może będzie ok. :ico_sorki: Kciuczę za to! :ico_sorki:

Waga maluchów ładna jak na 7mc. :ico_brawa_01: Nie ma co się denerwować. Wejdą w okres przybierania tłuszczyku :ico_sorki:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

08 sie 2012, 06:32

Ale wy chudzinki w tej ciaży.Ja mam na plusie 11 ale i tak wszyscy twierdzą,że mały brzuch jak na ten etap.na 9 szkoła rodzenia więc ide jakieś śniadanko zjeść bo Basia już kopie więc trzeba nakarmić.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

08 sie 2012, 08:28

tibby, jakoś damy radę :ico_oczko:
fortunata_fofa, podaj mi twoją datę porodu :ico_oczko: no i imię jak macie wybrane

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

08 sie 2012, 17:02

Agnieszka, JAK PO WESELU? Pochwal się sukienką. My też idziemy na wesele, ale dopiero 18,08. Wracamy w niedziele a poniedziałek po sukienkę jakąś jadę.

Ja w zasadzie takich cieplejszych rzeczy tez nie mam, butelek smoczków też nie. Nie wspominając o rzeczach do szpitala. Ale jeszcze dwa m-ce i koniec :)) i mala będzie z nami.

Agnieszka mnie też męczy zgaga :ico_placzek:

fortunata_fofa ja przytyłam 10 kg, ale my to jesteśmy najwyżej w ciąży więc nie mamy się co martwić :ico_haha_01: Mi się też wydaje, że mam mały brzuszek. Chodzę stale w spodenkach krótkich z przed ciąży :ico_oczko:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

09 sie 2012, 15:56

co do cieplejszych ubrań to ja kupiłam takie na wczesną jesień, późne lato.Nie wiadomo kiedy się mała dokłądnie urodzi więc trudno przewidzieć pogodę.Trzeba liczyć plus minus 2 tyg .wypada koniec września lub paxdziernika jak przenosze więc wtedy kupie coś ciepłego w odpowiednim rozmiarze.Ja się szykuje na poród pocz października więc zimówek w sumie nie mam.Tylko kombinezony po córeczce.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

09 sie 2012, 18:07

Ja z zimówek nie mam nic... dziś zrobiłam zdjęcie brzuszka ale nie mogę go wrzucić :((

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość