misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

08 wrz 2011, 15:30

hej

ja tak na chwilke
i jak wyszedł rezonans?
nie wiem kochana za tydzień sie dowiem,ale to co przezyłam to było straszne,sam rezonans ok nawet momentami przysypiałam,ale ten kontrast masakra :ico_sorki:
pinko, fajnie tak sie spotkac z koleżanka z dawnych lat :ico_oczko:

zimno u nas nieee?aż sie nie chce wychodzić z domu...

Wczoraj napisałam maila do TAKO MEDIA gdzie kręcą film trudne sprawy wiecie,ze oni dzis do mnie zadzwonili i zaprosili na CASTING? :ico_szoking: :ico_olaboga:

trzymajcie kciuki :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 wrz 2011, 08:00

zimno u nas nieee?
weekend na szczęście lepszy :-)
Wczoraj napisałam maila do TAKO MEDIA gdzie kręcą film trudne sprawy wiecie,ze oni dzis do mnie zadzwonili i zaprosili na CASTING? :ico_szoking: :ico_olaboga:

trzymajcie kciuki :-)
trzymam kciuki :-) A kiedy coś więcej będziesz wiedziała? Daj znać.

U nas wszyscy pochorowali się trochę, Ula zapoczątkowała, coś z przedszkola przyniosła, ale na szczęście bactrim pomógł zwalczyć to w zarodku i już jest dzisiaj ok. Stasiowi wybił się ząbalek drugi i przez to marudził nieziemsko, ja przez to chodziłam ostatnio spać o 20, bo padałam na siedząco.

Złożyłam 2 oferty pracy w bhp, jedna do strazy miejskiej a druga do urzedu wojewodzkigo.... nie sądzę, żebym miała szanse, ale panowie od mojego stażu mi kazali zżłożyć... heheheh fajnie by było gdyby się udało zaczepić gdzieś.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

26 wrz 2011, 23:10

przepraszam, ze tak rzadko zaglądam, ale czasu ciągle brak :ico_wstydzioch:
w pracy fajnie dużo pracy, szybko mija czas :-D
co tam u was dziewczynki, Misia jak tam sprawy zdrowotne?
pinko, jak tam oferty rozpatrzone??? a są nabory tam jakieś???

Awatar użytkownika
Delikatna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 07 wrz 2011, 01:55

10 sie 2012, 13:07

Cześć Piękne Wrocławianki:)
Macie jakieś ulubione miejsca we Wrocławiu?
Ja ostatnio byłam w Grand Cafe i powiem szczerze, że polubiłam to miejsce :) link usuniety przez moderatora!
Ostatnio zmieniony 10 sie 2012, 14:21 przez Delikatna, łącznie zmieniany 1 raz.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: Wrocław i okolice

31 paź 2012, 18:03

hej dziewczynki

Nie bylo mnie tutaj kupe czasu :ico_olaboga: i sama nie wiem czemu tu nie wchodziłam :ico_noniewiem: tak mi wstyd :ico_sorki:

Co u was dziewczynki przez ten długi okres sie działo jak dzieciaczki?

U mnie wiele sie zmieniło jak i pozytywnie tak i negatywnie jak w zyciu :ico_oczko: pozdrawiam was baardzo gorąco odezwijcie się czasem :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

Re: Wrocław i okolice

08 lis 2012, 13:47

Hej Dziewczęta :-) :ico_buziaczki_big:

Też mnie tu dawno nie było, a czas leci jak opętany...
U mnie nic się nie zmieniło, pracy ciągle nie mam, wpadam w straszną depresję z tego powodu, pieniędzy nam ciągle brakuje, a wydatki się nie zmniejszają.
Mężuś mój we wrześniu uległ wypadkowi przy pracy w swojej firmie, miał złamane śródstopie, siedział półtorej miesiąca na zwolnieniu. Teraz już jest dobrze, kończyła mu się też wtedy umowa, ale na szczęście przedłużyli mu ją na rok.
DZieciaki rosną, rozrabiają, na początku roku byłam z nimi w Londynie u kuzynki, 3 tygodnie. Fajnie było, inny tam świat zupełnie. Nawet rozważaliśmy tam przeprowadzkę i pracę, ale po dogłębnej analizie zrezygnowaliśmy, głównie ze względu na dzieciaki.
Tak więc wysyłam cv na różne stanowiska z nadzieją, że w końcu gdzieś mnie zechcą, choć moja nadzieja jest coraz słabsza...

Tyle u nas...

Misia, moje gratulacje :ico_brawa: Super, że w końcu doczekałaś się upragnionego brzusia :ico_urodzinki: wspaniała informacja :-) Jak się czujesz, czy wszystko jest dobrze? Jak maleństwo? Napisz coś więcej :)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: Wrocław i okolice

14 sty 2013, 21:56

pinko fajne masz te dzieciaki, praca mam nadzieję, że niedługo się znajdzie.
u nas bez większych zmian dzieci też rosną, my pracujemy i tak mija dzień za dniem jakoś tak szybko, ze czasem się zastanawiam czy to kiedyś zwolni
Misia jak się czujesz??? córeczka już kopie :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

Re: Wrocław i okolice

14 sty 2013, 22:27

Hejo :-)

Ale się zdziwiłam jak dostałam powiadomienie o odpowiedzi w tym temacie :-) super :-)
U nas super, pracy na razie nie ma, ale myślę o otwarciu sali zabaw dla dzieci, więc jest opcja :-) Na weekend teraz robiłam kurs animatora czasu wolnego i będę robić jeszcze kurs z psychologii zabawy z dziećmi. Super kursy nawiasem mówiąc, bawiłam się świetnie i naładowałam przez ten weekend swoje baterie na fullll i jeszcze ponadto :-) Będzie dobrze, musi być :-)

Jak już salkę zabaw otworzę, to zaproszę Was do siebie :-) a cio.... ;-)

No właśnie, Misia, jak się czujesz? Jak maleństwo?
tak mija dzień za dniem jakoś tak szybko
hehehehe, tak bardzo szybko, że sama się zastanawiam kiedy zwolni, ale chyba przy dzieciach to normalka :-)

Buziaki dziewczyny :-* :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość