justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

11 sie 2012, 21:46

Ale tu pustki :ico_szoking:
A Cezary jest faktycznie pogodnym dzieckiem, marudzi tylko gdy głodny albo śpiący, a na regenerację sił wystarczy mu 15 minut drzemki.
U nas identycznie, moja mama byla w szoku ze mala taka spokojna :-D a drzemki tez krotkie sobie robi chyba ze na spacerze jest dzis spala 3 godz jak do miasta pojechalismy :ico_brawa_01:
są już wyniki badań?
wynikow jeszcze niema a mialy byc w tym tygodniu :ico_noniewiem: ale juz sie dobrze czuje :-)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

12 sie 2012, 00:31

Hej kobiety,
ja byłam bez kompa właśnie Was doczytałam
dzieci macie śliczne i mamusie tez piękne :ico_brawa_01:

U nas leci, Niko ma już 3 miesiące, też zaczęliśmy etap ząbkowy, od tyg. ma rozpolchnione dziąsełka, popękane kreseczki i maruda się zrobił, tylko czekac aż się przebiją i na chwilę spokój będzie - oby :ico_oczko:
Tydzień temu byliśmy na szczepieniu, Niko ważył 7600 i 62 cm, po szczepieniu ok :ico_oczko:
Damianowi zrobiłam w końcu bilans, wszytsko z nim ok, ma 116 cm wzrostu i aże całe 19 kg, chudzina moja :ico_oczko: , też go szczepiłam, bo dla jego rocznika gmina dopłaca do szczepionki na meningokoki, także zapłaciłam za nią tylko 49zł, mój mały mężczyzna dzielnie sam usiadł na krześle, nie płakał, ani nie robił żadnych scen, był tylko trochę zły, bo powiedziałyśmy że to nic nie boli tylko lekko ukłuje jakby komar ugryzł, a mówił że boli go rączka przez chwilę,

No tyle na teraz bo padam na twarz, dobrej nocy, dobranoc

[ Dodano: 12-08-2012, 00:51 ]
i jeszcze jedno, zajrzyjcie i jakbyście miały możłiwośc pomóc, będe wdzięczna :ico_sorki:
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=14732

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

12 sie 2012, 10:10

biniu Czarus jaki ma pysiolek slodki hehe :D :D
myszka u na stez jakos ostatnio marudna sie zrobila :ico_sorki:
Niko ważył 7600
wow niezla waga .. moja ma prawie 4,5 miesiaca i wazy 6.5 kilo :ico_szoking:
dziewczyny .. mam takiego wQrwa na wszystkich ze szok :ico_zly: .. wszyscy mi WMAWIAJA ze nie mam mleka i dlatego mala zrobila sie bardziej marudna bo chce jesc .. kuzwa mowie tym typom ze nie jest glodna bo by caly czas chciala jesc a ona nawet nie chce ssac cyca , to otrzymuje odpowdzi typu : jakos dziwnie ssie smoczka, tak jakby chciala jesc .. wez ja nakarm ... ona ssie paluszki bo jest glodna ... dokarmiaja mala mlekiem modyf. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: czy jestes pewna ze przybiera na wadze ?? :ico_zly: no juz szlag mnie trafia

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

12 sie 2012, 11:13

wszyscy mi WMAWIAJA ze nie mam mleka i dlatego mala zrobila sie bardziej marudna bo chce jesc .. kuzwa mowie tym typom ze nie jest glodna bo by caly czas chciala jesc a ona nawet nie chce ssac cyca , to otrzymuje odpowdzi typu : jakos dziwnie ssie smoczka, tak jakby chciala jesc .. wez ja nakarm ... ona ssie paluszki bo jest glodna ... dokarmiaja mala mlekiem modyf. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: czy jestes pewna ze przybiera na wadze ?? :ico_zly: no juz szlag mnie trafia
oj współczuje, przede wszytskim NIE POZWÓL jej dokarmiac, jak jesteś pewna że dojada to absolutnie się na to nie zgadzaj, niech se gadają, a Ty rób swoje
a że marudzi, no trudno nawet dorośli mają gorsze dni, nie ma dzieci które wiecznie są cudne, niemarudzące nie płaczące i w ogóle wiecznie uśmiechnięte...
A rączki ssie bo taki etap, mój też tak cyca że masakra, cmoka a cmoka, wszyscy się śmieją, że go głodze tak ręce zjada, ale to są żarty, bo akurat co jak co ale Nikoś na zabiedzonego nie wygląda, klusia moja :-D
Nie daj się, jak się postawisz raz drugi, to dadzą Ci/ Wam w końcu spokój, domyślam się że Ci ciężko ale dasz radę jestem z Wami!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 sie 2012, 09:37

witam sie
wróciliśmy z Rowów i niestety pogoda nam nie dopisała
ale było fajnie
przed wyjazdem młody co prawda miał gorączkę ale przeszła mu
waży 8 kilo i zaczynam mu podawać słoiczki zmięskiem

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

13 sie 2012, 10:25

waży 8 kilo
:ico_szoking: niezly klocus :ico_oczko: nosisz go w jeszcze w chuscie ??
zaczynam mu podawać słoiczki zmięskiem
w grecji od 5 mieciaca zaczyna sie podawac dopiero pierwsze owocowe kremy :ico_sorki: a miesne dpiero od 7 mz

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 sie 2012, 10:35

średnio lubi chustę

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

13 sie 2012, 11:19

wróciliśmy z Rowów i niestety pogoda nam nie dopisała
ale było fajnie
Najważniejsze, że Wam się podobało i odpoczęliście.
waży 8 kilo i zaczynam mu podawać słoiczki zmięskiem
Heh..., dla kingoza, to niezły klops a Cezary młodszy o 2 tygodnie a 2 tygodnie temu tyle ważył :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

13 sie 2012, 12:07

Heh..., dla kingoza, to niezły klops a Cezary młodszy o 2 tygodnie a 2 tygodnie temu tyle ważył :-D
heh widocznie tylko moja panienka dba o linie :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 sie 2012, 13:53

biniu_s, ważony był tydzień temu
ale wiesz to nie wyścig
mnie nie zależy żeby był największy
już muszę mu zmieniać garderobe więc wole nie myślec co będzie dalej
a pieluchy też piątki musi mieć

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość