misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

12 sie 2012, 20:45

Dziewczynki nadal plamie,znaczy nie ma krwi tylko sluz z brązem :ico_noniewiem:

tempka nie spada,ale poczekam do jutra :ico_noniewiem: brzuch równiez mnie nie boli jak w czasie @ :ico_noniewiem:
Dziś rano dostałam jednorazowych plamień, narazie spokój brzuch od środy co jakiś czas boli jak podczas @. Czekam.
jestem z Toba kochanie :ico_sorki:

[ Dodano: 12-08-2012, 20:47 ]
kolezanka widziała to samo czyli nie mamy omamów...nawet przykryłysmy palcem ta pierwsza kreche mocną,co by nie dostac zwidów :ico_noniewiem: ehh

[ Dodano: 12-08-2012, 21:16 ]
izunia, tak po 5 minutach.

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

12 sie 2012, 21:19

Misia ja tak miałam kiedyś że @ spóźniała się a wtedy plamiłam tzn.nie krew tylko śluz tak na brązowo i przez dwa trzy dni potem cisza i @. Byłam z tym u gina i powiedział mi że to jest zaburzenie hormonalne :ico_sorki: Jak będę starać :ico_ciezarowka: to mam przyjść do niego to będzie mnie leczył tab. hormonalnymi. Ale jak na razie wszystko wróciło do normy już więcej się tak nie powtórzyło :-) Wydaje mi się że przez stres tak się u mnie wtedy działo :ico_noniewiem:

A za Jeny trzymam mocno kciuki :ico_brawa_01: Cuda się zdarzają i ja w to mocno wierzę :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 sie 2012, 21:31

brzuch równiez mnie nie boli jak w czasie @
ja bym to zbadała, nie podoba mi sie to :ico_noniewiem:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

12 sie 2012, 21:54

madzens, ale kochana ja własnie po to brałam luteine aby @ przyszła,a odtsawiłam ją 10 dni temu,to nie dość,ze @ nie ma tak jak trzeba,jakies wogóle plamienia ten dziwny test,tak własnie brzuch mnie nie boli jak na @ bo bym miała skurcze itd,temperatura wyzsza... nie zebym sobie wmawiała ciąze nie Broń Boże,ale własnie zastanawiające to wszystko jest,ponieważ od kąd zyje to nawet z guzem przysadki takich akcji nie miałam :ico_szoking: :ico_sorki:

i do gina juz jestem zapisana,ale na 24 wrzesnia noi do mojej endo na czwartek :ico_sorki: jestem w 36dc @ tak naprawde powinnam dostac ok 40dc bo owu szła z prawego a ja 2 miesiace temu miałam owulacje dopiero w 28dc :ico_noniewiem: kochalismy sie z mężem w te dni i w tamte,no różnie,mozna gdybać...nic mi nie pozstaje jak czekać,tak pisze do was,ponieważ ja nic nie wymysle jak i moja kolezanka,ale pewnie i wy również,dlatego czekam :ico_sorki:
nie podoba mi sie to
mi równiez kochana,mi również :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

12 sie 2012, 22:49

TRzymam kciuki za was dziewczyny :ico_sorki:

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

12 sie 2012, 22:49

hej dziewczyny.
jenny- trzymam mocno kciuki :/
misia- ja po luteinie tez mialam planiemie zamiast okresu. gin mi powiedzial,ze wszystko sie reguluje i musi to potrwac zanim wszystko wroci do normy. ja jak robilam test ciazowy hyba od bobo tez pokazywal mi sie cien, zarys II kreski i nie wiem czemu. gin mowil,ze test jest pozytywny jak sa II tluste,badz II bledsza.
pozdrawiam

[ Dodano: 12-08-2012, 22:50 ]
moni26, napisalasmy w tym samym czasie posta hihihi

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 sie 2012, 23:09

na 24 wrzesnia noi do mojej endo na czwartek
ja bym nie czekała tylko poszła jutro Kochana jeśli masz możliwość to nawet prywatnie idź :ico_sorki: , żebyś sobie potem nie pluła, że coś przegapiłaś :ico_sorki: , a jeśli nawet to lekarz wykluczy i będziesz wiedziała na czym stoisz :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

13 sie 2012, 01:00

moni26, napisalasmy w tym samym czasie posta hihihi
:-D :-D

NICOLA_1985

13 sie 2012, 08:58

ja bym nie czekała tylko poszła jutro Kochana jeśli masz możliwość to nawet prywatnie idź :ico_sorki: , żebyś sobie potem nie pluła, że coś przegapiłaś :ico_sorki: , a jeśli nawet to lekarz wykluczy i będziesz wiedziała na czym stoisz :ico_sorki:
zgadzam się z Tobą... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja poszław normalnie do szpitala na oddział patologii ciązy i powiedziałam, że niepokoi mnie prawdopodobnie pozytywny test ciązowy , ze z moich obliczeń to byłby dopiero 3-4 tydzień do tego zamiast okresu plamię i to wygląda jak taka brązowawa stara krew w małej ilości... i zaraz mnie przyjęli na badanie najpierw ginekologiczne potem szybko na usg i bete mi robili a że bali się puścić do domu trzymali kilka dni bo beta nie podnosiła się tak jak powinna, plamiłam i widać , że coś się działo nie tak.. okazało się ze jest krwiak , wszystko się odkleja stad to plamienie. moim zdaniem na testach nie ma fabrycznych kresek :ico_noniewiem: ale oczywiście misia zrobi tak jak uważa i czuje, że będzie najlepiej.. :ico_sorki: może rzeczywiście skoro beta wyszła negatywnie to nie ma ciąży tylko to są jakieś wariacje hormonalne.. nie wiem.. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 13-08-2012, 08:58 ]
Jenny trzymam kciuki, będzie dobrze! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

13 sie 2012, 11:43

witam w pierwszy dzień mojego urlopu :ico_brawa_01:

misia, jak tam dziś samopoczucie? :ico_oczko:
jenny, trzymam kciuki! maluszek musi być silny i chce do ciebie. wie, że na niego czekasz. :ico_sorki: to już zaczęty 20tc, więc musicie jeszcze chwilę wytrzymać. wiem, że łatwo się mówi. jestem z wami myślami. :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość