Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 sie 2012, 17:03

jesteś dobrą kochającą mamą, bez względu na to jak go karmisz.
Dziękuję :ico_wstydzioch:
a jakim laktatorem ściągasz?
Mam elektryczny z medeli.Od 3 dni od porodu sciagalam pokarm co 3 h laktatorem,nawału nie bylo niestety nigdy...najpierw sciagalam po 10 ml,potem sie rozkrecilo i bylo nawet po 90-100 ml z obu piersi,ale niestety znowu wrocilo do 10-20 ml....laktator jest dobry,koncowka tez tylko co moje piersi szwankują :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

12 sie 2012, 17:06

Obrazek za miesiąc mojej córusi :)

Madleine najważniejsze żebyś Ty i Marcinek czuli się dobrze utla to w końcu nic złego!!! NIe Twoja ani Marcinka wina że sprawy pourodzeniu potoczyły się tak a nie inaczej i nauczył się lekkiego ssania!!!

a moje dziecko złapało katar :ico_placzek: :ico_chory: jutro idziemy do lekarza mam nadzieję że oskrzela i płuca czyste :ico_sorki: :ico_olaboga: jakie macie aspiraotry do nosa? ja mam Fridę tą ze ja ciągnę ale słyszałam też do odkurzacza... :ico_noniewiem: ma któaś z was? Jak działa? Nie wyssie dziecku mózgu :-D a dzisiaj Kaja postanowiłą spać po 20 minut :ico_zly: i cogodzinę robi mi kupę w pieluchę tzn puszcza większego keksa wrrr dzisiaj chyba już z 10 poszło pieluch... a liczyłam że od urodzenia poszło Nam 270 pieluch :ico_szoking: czyli na dobę wychodzi mi 9 pieluch :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 sie 2012, 17:08

jakie macie aspiraotry do nosa? ja mam Fridę tą ze ja ciągnę ale słyszałam też do odkurzacza...
ja tez mam fridę i sami " ciągniemy" i jestem zadowolona,ładnie kózki wyciąga :ico_brawa_01:
za miesiąc mojej córusi :)
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

12 sie 2012, 20:14

ma któaś z was? Jak działa?
my używamy ten do odkurzacza i szczerze polecam, nazywa się to katarek ustawiasz odkurzacz na najmniejszą moc i wkładasz końcówkę do rury, ta do noska to tylko jest na podstawienie pod nosek i wszystko się ślicznie oczyszcza, możesz poszukać filmy w necie jak to działa, kwestia tylko czy dziecko nie wystraszy się hałasu odkurzacza :ico_oczko: ale metoda sprawdzona na 2 dzieci :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

12 sie 2012, 20:30

riterka, a ja mam odkurzacz 2000W i brak możliwości regulacji mocy więc pewnie by mogło wciągnąć i mózg :ico_szoking:
Ja mam MARIMER
Obrazek

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

12 sie 2012, 22:39

Że się wtrącę- ja mam skórę na brzuchu idealnie naciągniętą ;)

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

12 sie 2012, 22:57

Hej dziewczyny !

Gratuluje rozpakowanym mamuska :ico_brawa_01:

Ja urodzilam Anie 24.05 ,3200kg i 52cm przez CC.pospieszyla sie tydzien ta moja panna .Jest slodka taka ze siedze nad nia godzinami i sie wpatruje.

Dziewczyny karmicie piersia cz MM ? Mala jest na etapie smiania,gadania i powoli wyciaga raczki w strone zabawek.

pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 sie 2012, 09:57

ktosiek, gratuluję córeczki! A gdzieś Ty kobieto była,że dopiero teraz nam o tym piszesz?
Że się wtrącę- ja mam skórę na brzuchu idealnie naciągniętą ;)
No co Ty :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 sie 2012, 10:16

ktosiek, gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja piersią karmię.

Kasiala z Tomkiem miałam fridę i bardzo zadowolona byłam, z Maksiem nie mam nic ale też pewnie fridę kupię bo się sprawdziła. No i zdrówka dla Kaji :ico_sorki: dorosłego umęczy katar a co dopiero taką kruszynkę :ico_olaboga:
czyli na dobę wychodzi mi 9 pieluch :ico_szoking:
ładnie chociaż nam podobna ilość by wyszła :ico_olaboga: jak skończę jakieś opakowanie to policzę.

A mały mój ma problemy z brzuszkiem :ico_placzek: tak uważam na to co jem żadnych smażonych, warzyw, owoców po za jabłkami. I prawdopodobnie to przez te jabłka nie będę jadła dzisiaj to zobaczę. Wczoraj biedulek nie mógł się załatwić a wcześniej nie miał z tym żadnych problemów a wczoraj tak stękał stękał prężył się w końcu narobił i od razu ulga. Dzisiaj rano znowu to samo. Narobił po 1,5h i od razu ulga wielka. Zastanawiam się nad jakimiś kroplami stosujecie coś? Tylko nie wiem czy one po 1 miesiącu nie są.

[ Dodano: 13-08-2012, 10:29 ]
policzyłam nam wychodzi 7 pieluszek dziennie. Więc mam bardziej oszczędne dziecko od Kaji :ico_haha_01:

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

13 sie 2012, 10:34

Czesc laski

Ja musialam sie ogarnoc,poukladac szystko .Mala od poczatku spokojna ale ja potrzebowalam tego czasu dla nas dwie :)
Teraz juz dobrze w miare rytm dnia poukladany .

gosia888 daj troche przegotowanej wody malemu powinno pomoc.Ja tez karmie piersia i polozna wrecz kazala dopajac na zyczenie .Mleko mamy jest tluste wiec i dziecku chce sie pic.

dziekuje za gratulacje .

macie jakas galerie to bym fotki wstawila malej ?

gosia888 mozna podac espumisan on rozbija duze baczki na male ,jest calkiem nieszkodliwy dla takiego malucha .
Jesli nie to sab simplex najlepiej lub Lefax .Z polskich specyfikow slyszalam ze pomaga bio-gaja czy jakos tak jest to priobiotyk ponoc rewelacyjny.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2012, 10:37 przez ktosiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość