Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

02 gru 2011, 10:14

dziękuje dziewczyny:*
a ja alimenty mam przyznane i placi. :)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

02 gru 2011, 13:27

dziękuje dziewczyny:*
a ja alimenty mam przyznane i placi. :)
no prosze i bardzo dobrze ze płąci :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 gru 2011, 21:37

no to super, że płaci :-)

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

03 gru 2011, 00:22

To dlaczego tak bardzo zależy ci na pozwie z orzekaniem o winie?
Właściwie jedyne co wiem, to tyle, że gdybyś wygrała tą sprawę to możesz również pisać o alimenty na siebie...bez orzekania o winie też, ale chyba tylko przez 5 lat...
Powiem tak...dla sądu...przede wszystkim dowody...to liczy się najbardziej...na tym sądy bazują...
Życzę powodzenia :)

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

21 cze 2012, 09:07

zrobię up żeby nie zakładać nowego tematu.

pozew złożyłam już w lutym i jestem zwolniona z kosztów ale wciąż czekam na termin sprawy. już zaczynam się martwić to to bardzo długo trwa. pozwe złożyłam bez orzekania ale z ograniczeniem praw rodzicielskich. i należę pod sąd w Płocku.

może któraś z was orientuje się czy to normalne że czekam aż tak długo? :(

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 cze 2012, 21:54

Pozew złożyłaś w lutym, akta zostały przedłożone sędziemu, który wydał zarządzenie, sekretariat ma 7dni na wykonanie, wysłali Ci na pewno odpis postanowienia o zwolnieniu od kosztów. Pozwanemu wysłali odpis pozwu i zapewne został zobowiązany do złożenia odpowiedzi na pozew. Podejrzewam, że również sędzia zwrócił się do kuratora o przeprowadzenie wywiadu środowiskowego, był już u Ciebie kurator? W każdej chwili możesz zadzwonić do sądu i zapytać co dzieje się w sprawie, bo termin w sumie powinien już być wyznaczony, chyba, że mąż poskładał jakieś wnioski i je rozpatrują. Możesz też pójść do sądu i poczytać akta.

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

21 cze 2012, 22:27

był już u Ciebie kurator
nie kurator u mnie nie był.
i z tego co wiem to podobno on nic nie dostał chyba że tak się ukrywają z tym.

w lutym dostałam o zwolnieniu z kosztów i o wyznaczenie świadka. więc mój mąż zapewne też dostał pisemko tak?

jutro zadzwonię i się dowiem .

Awatar użytkownika
Kathrin
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46

16 sie 2012, 10:15

Miluśka, wydaję mi się że do 3 miesięcy Ci powinni przysłać o terminie wyznaczenia sprawy.
Pozwanemu wysłali odpis pozwu i zapewne został zobowiązany do złożenia odpowiedzi na pozew.
Nieprawdą jest, że pozwany ma odpowiadac na pozew.
w lutym dostałam o zwolnieniu z kosztów i o wyznaczenie świadka. więc mój mąż zapewne też dostał pisemko tak?
Jak dostałam pierwsze p[ismo z sądu tez było o tym, że zostałam zwolniona z kosztów i o tym, że mogę sobie wziąść świadka nie zgłaszając tego do śadu ale w tym piśmie był również termin rozprawy. Ja bym Ci radziła zadzwonić do sądu i się doweidzieć co jest grane. Napisz jak się zsprawy toczą dalej.

obcasulki
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 27 wrz 2012, 12:56

Re: rozwód z orzeczeniem o winie

21 lis 2012, 16:24

myślę, że są na to duże szanse... aby rozwód był z orzeczeniem o winie, ja miałam baaardzo podobną sytuację jakiś rok temu przy moim rozwodzie... tylko bez narkotyków. W sprawie pomógł mi prawnik Marcin Ozminkowski naprawdę super człowiek, bardzo uczciwy, rzetelny i dążący do celu... rewelacyjny kontakt z klientem... sprawa zakończyła się sukcesem dla mnie...

Dla zainteresowanych podaję nr tel do Pana Marcina Ozminkowskiego 604-402-620

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość