szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 sie 2012, 10:17

No to ładnie ci spali dziś.
Ja od niedzieli postanowiłam dawać małej wodę w nocy . Co prawda nie od pierwszej nocy dawałam sama wodę . Pierwsza noc wyglądała tak ze dostała 2 razy wodę a za 3 juz mleko .Kolejna noc dostała raz ode i raz mleko a dziś dostała raz wodę i o 7 wstała na dobre więc dostała mleczko.
Na razie co prawda nie będę świętować bo to się może zmienić ale jeśli to tak będzie trwać z 2 tyg albo więcej to już się będę cieszyć.
Spodziewałam się płaczu histerii a ona pierwszej nocy jak poczuła wodę to już nie pociągła nic i zasnęła bez kwęknięcia. Dzisiejszej i wczorajszej napiła się troszku po czym ja wyszłam a ona ładnie zasnęła szybciutko.
Tak że myślę że to troszku ja się bardziej zmiany boję bałam niż ona.
I jest jeszcze jeden plus niejedzenia w nocy na mleku oszczędzam sporo. Bo to moje HA jest cholernie drogie a starcza na połowę tygodnia.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 sie 2012, 12:21

Cześć :-)

Myśmy wczoraj byli cały dzień u teściów i Zu została jeszcze na parę dni :ico_oczko:
Hihi, normalnie może dwa tyg. wakacji spędziła w domu.
No i wyjechaliśmy po 19, Maciuś zasnął w aucie i spał do 7 rano. W domku dostał mleko na śpiocha, przebrałam go i spał. A potem zrobił kupę na śpiąco i tak go przebierałam- ani drgnął :ico_haha_01: Mieliśmy z niego ubaw, bo leżał jak kłoda :ico_haha_01:
Nocka super :-)

szkieletorek, a powiedz, jakbyś nie wstała do Małej z wodą/mlekiem w nocy to by się obudziła na całego?
U nas M. wstaje w nocy jakby Maciek się przebudził i czasem jak dojdzie do nich do pokoju to Maciek śpi.

[ Dodano: 16-08-2012, 12:39 ]
Troszkę Maciusia dla Was :-)

Maciek zdobywca parasola ogrodowego :-D
Obrazek

Ślinę toczący...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

16 sie 2012, 13:47

hej:)

Dziękuję Wam bardzo za miłe słowa :ico_wstydzioch:

jula Eryk jest bombowy normalnie :ico_brawa_01:
Kocura a Maciuś już jaki facet :ico_brawa_01:

u nas ciężko Oliwka jakąś gorączkę złapała drugi dzień się męczymy :ico_chory:
Nawet nie mam czasu popisac dłużej bo się co chwilkę budzi. Biedactwo moje. Nie nawidzę strasznie jak jest chora i tak cierpi :ico_placzek:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 sie 2012, 15:03

szkieletorek, a powiedz, jakbyś nie wstała do Małej z wodą/mlekiem w nocy to by się obudziła na całego?
Ale ona jest rozbudzona bo popłakuje .Ona stoi albo siedzi w lozeczku i czeka na mnie.Czasem gdy jestem zmeczona i zdarzy mi sie zasnac na chwilke gdy juz wczesniej jaj slyszalam to potrafi glosno plakac.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

16 sie 2012, 16:27

Kocura Bura, z syncia blondasek się zrobił :-)
Cudne są Wasze dzieciaczki, podglądam i oglądam :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

16 sie 2012, 18:35

Kocura Bura ale zuzia do ciebie podobna :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 sie 2012, 18:41

Kocura ale mały jest świetny i tez blondyn hihihi
Spodziewałam się płaczu histerii a ona pierwszej nocy jak poczuła wodę to już nie pociągła nic i zasnęła bez kwęknięcia.
super, oby tak dalej

ja we wrzesniu oduczam smoka, teraz staram sie mleko już w niekapku podawac, ogółem upodobał sobie kubek elizy z takim plastikowym dziubkiem i zadowolony jak moze z takiego pic, wiec dam jemu taki bo mam schowany.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 sie 2012, 19:54

Dzięki Dziewczyny za miłe słowa :-)
ale zuzia do ciebie podobna
Zuzia czy Maciuś?

A ja zła jestem. Zaplanowałam sobie wieczorne zakupki, a tu auto zdechło, wrr... Autem jeżdził szwagier, bo siorka wzięła ich auto do mamy.
Nie zdechło, ale ledwo zipie, i gaśnie co metr :ico_zly:
No i d u p a z zakupów.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 sie 2012, 21:17

ja we wrzesniu oduczam smoka
No ja chociaż ten problem mam z głowy bo mała nie korzysta z niego od dawna.
A ja zła jestem.
No to kicha troszku ale może w inny dzień pojedziesz.Choć wiem jak to jest nastawić się na wyjście a tu potem plany dają w łeb.

Aha Kocura zapomniałam dodać w poprzednim poście że mały strasznie się zmienił odkąd dodawałaś zdjęcia no i urósł bardzo.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

16 sie 2012, 21:28

Hej dziewczyny mam do Was wazne pytanie - odnosnie meldowania i nadawania peselu.. we wrzesniu lece do Polski ale tylko na 4 dni robocze, uda mi sie Malego zameldowac i wyrobic mu pesel w tym czasie?? wiecie ile to trwa? podejrzewam ze wiecie bo napewno zalatwialyscie :D dzieki wielkie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kocura sliczny blond chlopaczek Ci rosnie, a jakie wloski ma dlugie!! :ico_brawa_01:
Kocura Bura napisał/a:
szkieletorek, a powiedz, jakbyś nie wstała do Małej z wodą/mlekiem w nocy to by się obudziła na całego?

Ale ona jest rozbudzona bo popłakuje .Ona stoi albo siedzi w lozeczku i czeka na mnie.Czasem gdy jestem zmeczona i zdarzy mi sie zasnac na chwilke gdy juz wczesniej jaj slyszalam to potrafi glosno plakac.
u nas jest tak samo, Olis stoi w lozeczku i sie drze/placze strasznie glosno, nie ma szans zeby sie uspokoil jesli sie nie podejdzie. ale powiem Wam ze odkad zaczelam dawac mu herbatke to teraz wstaje 1-2 w nocy i to przytule go, pobujam i spi, nie daje mu ani herbatki ani cyca i zasypia. tylko raz w nocy je, o 3 codziennie.
dzisiaj mi Mlody o 19 prawie zasnal na kanapie, staralam sie go przetrzymac jak najdluzej, bawilam sie ale prawie mu oczka odplywaly, nawet kapiel go nie obudzila, padl o 20 jak susel. mam nadzieje ze nie wstanie o 2-3 w pelni wyspany :ico_noniewiem:
moni26 napisał/a:
ale zuzia do ciebie podobna
Zuzia czy Maciuś?
mysle ze moni chodzi o to, ze na zdjeciu gdzie Ciebie widac bardzo widac jakie podobne jestescie z Zuzia (zdj w podpisie :-) )

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość